Göz Makyajı Önerdiginiz concealerlarr

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

prettygirl35

♥♫☺☼
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2010
35
0
uygun fiyatta kalıcı mat concealer istyormm. Golden rose un ve flormarınkni kullandm memnun klmadım :S bldiginz iyi bi kapatıcı var mı?

cecile'in kapatıcısı güzel ama biraz daha para veririm diyosan estee ce calvin klein de güzel

canım hepsi de su bazlı bunların, neden katı istiyosunki, su bazlı olanlar bence daha iyi ama sen bilirsin tabi, nivea da olabilir, stick şeklinde olanları var, fiyatları sanırım 25 civarı ama emin değilim

bilmem su bazlı olanlar kapatmıyo gbi glyoo bide hemen emiyo deri o yüzden fazla kalıcı gelmiyor bana :S neyse ben hobiye gidince bütün kapatıcıları deniyim en iyisi ordakilerden yardım alırım =) sagoll yardımın icin canım

benefit boi-ing kullanıyorum. güzel kapatıyor ve aydınlatıyor. ama çizgilerde birikmeyenine rastlamadım daha.

ysl eclad üzerine kapatıcı tanımam muhteşem ama gramajı bıraz az hemen bitiyo ben 2 ayda bitirdim :KK70: şu an deneme amaçlı flormar almıştım bırtane su bazlı olanından ama çok memnun kaldım ben kapatıcılıgı cok ıyı hoşuma gitti 5 rengınıde aldım hatta :KK70::KK70::KK70::KK70: makyajıma göre uygularım dıye ıstersenız renk tonlarından resımde ekleye bılırım :KK70::KK70:

kesinlikle beyu! hem organik, hem de kaliteli. fiyatı hatırladığım kadarıyla 25 tl'ydi

Son düzenleme:
benimde göz altlarım çok mor, kremlere bi sürü para veriyorum ama tamamen geçmio, bende maybelline kullanıyorum bi süredir, memnunum şimdilik

ben golden rose 01 kullanıyorum en acık rengi,ama Mac'in kapatıcıları da cok iyi,paraya kıyarım diyorsan onları terch et:KK34:

X