ÖNEMLİ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hilal42

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2024
6
-1
26
derlerki mümin mümine duası kabul olur hayatta hiç olmadıgım kadar çaresiz aciz muhtaç biriyim hayatta herişim ters yarım evlenemiyorum sevilemiyorum işlerim hep yarım kalıyor kazançlarım hep yarıda kalıyor kendim için kaç kez istihare yaptım ama hiçbirşey göremiyorum karışık rüyalar benmle alakalı bile değil allah rızası için gönüllü istihare yapcak birini arıyorum ailem akrabamada güvenemiyorum gönüllü olanlar yazarsa sevinirim beni öyle zordan kurtarcaksınki bende sana çok dua ederim cennet kapısı açarsın

derlerki mümin mümine duası kabul olur hayatta hiç olmadıgım kadar çaresiz aciz muhtaç biriyim hayatta herişim ters yarım evlenemiyorum sevilemiyorum işlerim hep yarım kalıyor kazançlarım hep yarıda kalıyor kendim için kaç kez istihare yaptım ama hiçbirşey göremiyorum karışık rüyalar benmle alakalı bile değil allah rızası için gönüllü istihare yapcak birini arıyorum ailem akrabamada güvenemiyorum gönüllü olanlar yazarsa sevinirim beni öyle zordan kurtarcaksınki bende sana çok dua ederim cennet kapısı açarsın
Ben şimdi bununla alakalı bir konuya baktım da başkasının adını yapabiliyor muyuz diye ama hocanın demesine göre aileden birinin yapabileceğini falan söylemiş ama tabii ki kişinin yapmasını söylüyor eğer anlamıyorsa aileden biri diyor yoksa ben dedim yapayım mı falan diye düşünmüştüm ama bilemedim şu an sorun olur mu olmaz mı ben bunu iyice bir araştırayım sorun olmazsa ben yaparım

3 kere aynı konuyu farklı başlıklarla neden açıyorsunuz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X