önemli bir soru

arkadaşım sana bişey soyleyımmı hiç kafanı böyle şeylerle meşgul etme yok yumurtlama zamanı yok gün aşırı ilişki tamam bunlar doğru ama öncelikle senin psikolojinin iyiolması lazım çünkü senin beyninden salgılanan bazı hormonlar sayesindede hamile kalıyoruz bak mesela ben 1.5 yıl uğraştık ama sürekli kuruyodum kafamda düşünmediğim gün deil saniye yoktu 28 yaşındayım 3 yıllık evliyim hamile kaldığım ay eşimle yalınız 3 defa ilişkiye girdik ve bunların sadece 2 tanesi yumurtlama günümdü ilk önce bukadar düşünme oluruna bırak herşeyi derim ben bi 6 ay uğraş ha baktın olmuyo bi doktora gorünürsün daha iyi olur benim soyluceklerim bunlar:nazar:yıne soyluyorum ıstediğin herşeyi sorabilirsin byy

arkadaşa kesinlikle katılıyorum ben de 16 ay uğraştım ve hamile kaldığım ay o kadar az birlikte olmuştukki yumurtlama günüme denk geliyormuydu hatırlamıyorum bile halbuki ondan önce illa gün aşırı yapardık.plansız olmaklazım biraz bir de senin dediğin gibi allah nezaman nasip ettiyse

arkadaşa kesinlikle katılıyorum ben de 16 ay uğraştım ve hamile kaldığım ay o kadar az birlikte olmuştukki yumurtlama günüme denk geliyormuydu hatırlamıyorum bile halbuki ondan önce illa gün aşırı yapardık.plansız olmaklazım biraz bir de senin dediğin gibi allah nezaman nasip ettiyse

evet plansız v e düşünmeden söylerken kulağa hoş geliyor :2: ama mutlaka öyle yapmaya çalışacağım çünkü tüm arkadaşların dedği hep aynı şey: no stres ve no plan elimden geldğince takmamaya çalışacağım ve düşünmemeye bakalım bu ay nasıl olacak haftaya bugün denemeler başlayacak inş. bi ay sonra güzel haberlerimi sizlerle paylaşırım aaaaaaa bak yine plan yaptım beynimin bi stop düğmesi yok galiba düşünmeden olmuyor :KK1:

X