önemli bir soru

hicbirseymi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2011
2.175
121
ikinci çizgi ne zaman oluşuyor
birinci çizgiden ne kadar sonra ikinci çizgi oluşuyor?
önce hamilelik çizgisi sonramı control çizgisi oluşuyor yoksa önce kontrol sonramı test çizgisi
ben sabah 7de test yapmştım negatifti öğlen bi baktım 12 gibi orda silik bir çizgi var ama daha olası adet günüm bu gün

biliyorum bir soru olmadı ama önemli lütfen bir bilgisi olan paylaşsın :44:

gebelik varsa test çizgsi sonra çıkıyor gebelikk yoksa
control çizgisi çıkıyor sadece
bak canım şubatta bende senin gibi oldum
tek çizgi çıktı diye çöpe attım
sonra aklıma geldi tekrar bakmak silik gölge gibi 2. çizgi vardı
ben hamileydim kimyasal oldu düştü neyse
normalde ilk 5 dk içindeki sonuç geçerli derler
ama burda bir çok arkadaşın bu tip sonucu hamilelik le sonuçlandı
sen en iyisi kanda baktır

gebelik testi üstünde 20 dakika içinde dogru sonucu verir sonrası gecersizdir der.. ben hep 10 dk beklerim ondan sonra atarım bakmadım hiç öyle yarım saat 1saat bekletip:)

bende geçen hafta evde test yaptım ama 2 gün üst üste bikaç test yaptım. Önce kontrol çizgisi peşinden diğer çizgi çıktı biraz silikti tabi. hepsinde aynı sonucu görünce kan testi yaptırdım şimdi cumartesiyi bekliyorum.

Evdeki testten ziyade günün geçtiyse kan testi en doğrusu derim.

benim adet günüm bugün.bugün.bugünn.
saat daha öğlenden sonra 4 bu gün daha geçmedi sayılır biraz erken belki ama dayanamadım evde test vardı yaptım sonra anlattğım gibi oldu

ama ilk 10dk içinde sadece bir çizgi vardı ardından oluşan ikinci çizgi ne zaman olluştu bilmiyorum ama yaklaşık 4 saat sonra falan farketttim
dayanılmaz kasık ağrımla birlikte göğslerimde sızı var tüm vüculdum sanki hasta olacakmış gibi sızlıyor umarım hasta olmam hamile olurum

canım umudun var bugünü atlat..yarın ki doğrudur.bende yarım saat sonra baktığımda pozitifti ve doğruydu..hamile değilsen eğer ne kadar beklersen bekle o test 2.çizgiyi oluştramaz..denenmiştir canım

biras önce hafif bir kanamam oldu galiba adetim geliyor ilk hamilelik denememizdi belki doğru yapamadım bazı şeyleri bilemiyorum içimi garip bir hüzün kapladı oysa çok inanmıştım hamile olabileceğime...
ilk deneyimdeki hüzün bir başka oluyormuş hamile olan arkadaşlar ilişkiden kaç dk sonra ayağı kalktılar öğrenebilirmiyim?

canm daha ilk deneyımınmış üzülme olur bıdahakı seferene zamandır uğraşıyosun çocuk için kaç yıllık evlisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…