önemli bi sorum olacakti yardimci olun

aylinhanim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
65
2
slm arkadaslar ben 24 hamileyim,bebegimin tekmeleri hep asaglarda oluyor yani kasikta gibi hic karnimda olmuyo hep oralarda geziniyo sonra sonrami yukariya cikcak kücük diyemi öyle oluyor sizlerin nasil?ebe hersey yolunda dedi ama daha doktora gitmedim.CADIARZUCADIARZU

Canım büyüdükçe karnında hissedeceksin annesi birçok yerde elinin değdiği bacağının değdiği hıçkırıkların atışı bile farklı farklı gelecek..Birçok değişik bölgede bebek büyüdükçe hissetmek mümkün ..Hayırlı doğumlar diliyorum canım sağlıkla gelsin tatlı bebişin.. a.s.

Var Canım bir tane oğluşum var 10 yaşında şimdi Allah nasip ederse ikinci yolda 14 haftalık olduk bizde..Senin gibi sabırsızlıkla oynamasını bekliyorum sanırım bi 3 haftaya kadar duyarım tekmelerini..Sağlıkla gelsinlerde değilmi daha ne isterizki Allahtan.. a.s.

bende hep kasıkta hissediyorum bebegimin kıpırtılarını..19 haftalık gebeyim...

kesinlıkle katılıorum kıslarr NAZLIYA ....kaydirigubbakcemile5
zaman ılerledıkce karnınızın heryerınde hıedeceksınız hemde ole cok kı zaman zaman canınız yanıcakkkaydirigubbakcemile3tatlı acı tabiii...ben elını aygını bıle hıssedıorum artık 37 haftalık hamişim..ve nasıpse haftaya dogumumuz var..sızde hayırlı doğumlar dılıyorum..Allah saglıcakla kucaklamayı naıp etsın hepımıze...

Kıyamam yaaa Allahım sağlıkla yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım..:ecrin_bebek::ecrin_bebek: Artık siz günleri sayıyorsunuz ne mutlu Allahım böyle kolaymı kolay bir doğum nasip annesine yavrunada uzun uzun sağlıklı mutlu bir ömür..

Tabiki tüm hamilelerimize sağlıklı doğumlar diliyorum.Çok öperim hepinizi Sevgilerimle.. a.s.a.s.

ay negüzel ya allah sagsalim kucagina almayi nasip etsin siribron.hayirli dogumlar sana.canim yansin önemli degil yeterki tekmelesin melegim:)

canım büyüdükçe yukarıya doğru çıkıyorlar ilk başlarda benimde öyleydi şimdi 29. hafta bitmek üzere elini ayağını karnıma dayıyor

benim oğluşumda hep aşağılarda oynardı şimdi 35 haftalık olduk maşallah her yerdeyiz ne eli ne ayağı duruyo canım oğlumun

canım zaten doktorun aksi birşey söylemediyse herşey yolundadır, benim bebeğim biraz aşağıda normalden, ona rağmen tekmelerini kasık bölgemde hissetmiyorum çünkü sırtüstü yatar pozisyonda oluyro çoğu zaman, ama eğer seninkinin ayakları aşağıdaysa tekmelerini tabi ki daha aşağıda hissedeceksin, merak etme doktorunu dinle, inşallah herşey yolundadır tatlım...

benim kizimda hep kasiklarimda oynuyordu dogana kadar böyle devam etti sadece birkac kez karnimda tekme hissetmistim. bu cok uyusuk bir cocuk olur diye düsünürken dogduktan sonra ayaklari hic durmadi. topuklariyla vuruyordu mama yedirirken o zamanlar allaha sükterettim karnimda böyle hareketli olsaydi ne yapardim diye :))

ilk başlarda aşağıda hissetmen normal çünkü rahımde aşağıda.gebelık ilerledikçe rahimde buyuyerek yukarı doğru çıkıyor.benimkının ayakları şu an resmen göğüslerimin altında.bi arkadaşın söylediği gibi gecen gün resmen el parmakları sıra sıra elıme geldi şaştı kaldı babası da:)yarın 36.haftaya giriyoruz biz de:)

canım bende ikizlerime hamileyim 26 haftalık hep sağ tarafımda oynuorlar sol tarafımda hiç hissetmiyorum doktoruma sordum elleri ayakları sağ tarafımdaymış o yüzden sağda hissediyormuşum ve karnımın sağ tarafı daha şişkin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…