ÖNCE RABBİM SONRADA İNCİR HAVUÇ VE KEÇİ BOYNUZU KÜRÜ SAYESİNDE HAMİLEYİM

gamzelim33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2016
10
22
28
merhaba arkadaşlar bnm konum galiba çounuzu yakından ilgilendirecektir.ben 3 yıllık evli yaklaşık 2 yıldırda çocuk istiyoruz.ilk önce bende kist saptandı doktorum bir süre onu yoketmek için muayene olup ilaç kullanıp durduk daha sonra doktorum kistin etkilemediğini filan söyledi biraz ilaç tedavisi oldum yine bi sonuç alamayınca çatlatma iğnesine geçtik tabi bu arada bana eşimin test yapmasını sende bi sıkıntı olmadığını söyledi .neyse eşim sperm testi yaptı sayı 40 milyon ancak ileri hareketlillik düşüktü %10..ayrıcada varikosel çıktı hani arayabileceğiniz bütün sorunlar bizdevardı kisti varikoseli hareket düşüklüğü. kahroluyorduk eşimle benm doktorum eşinin sorunlarını halletmesi lazım deyip duruyor ama eşimin doktoruda gebeliği engelleyecek durum olmadığını ısrarla söylüyordu farklı doktorlarda aynı şeyi söylüyordu eşime artık kendi doktorumun bu işi bilmediğine kannaat getirdim çünkü hem eşimde sorun diyor hemde klomen çatlatma iğnesi uyguluyordu yumurtalarım çatlamıyormuş.1.ay iğneyi vurduk sonuç negatif 2. ay çatlatma iğnesi vurduk sonuç negatif 3. ay yine verdi iğneyı ısrarla aynı şeyi tekrarlıyordu hani tutmuyo sonuçta sorunu başka yerde araması lazımken aynı işlemi tekrarlıyordu zaten maddende bu bize zarar veriyordu.neyse 3. ayda negatif çıkınca 4. ay bu adam yine aynı şeyler yapmaya kalkınca eşim kızıp devlet hastanesinde bi doktora götürdü o adamda direk dediki rahim filmi çek bu doktorlardan harap olduk resmen ya ya dedik lanet olsun bebeğimiz için katlanıyoruz rahim filmi için sevk aldık araştrdığım kadarıyla baya tuzlu bişeymiş üstelik can acıtan bi uygulamaymış yinede gittim çekmek istedim doktor asık suratıyla ben seni muayene ettimmi ki sen benm hastam mısın ki filmini çekim dedi ağlamaklı bi şekilde eşimle hastaneden çıktık kendimi zor tutuyodum ağlamamk için neyse dedik vardır bi hayır bundada bu ayı ilaçsız geçirdik tabi bu arada SARAÇOĞLUNUN YUMURTASI GEÇ ÇATLAYANLAR İÇİN İNCİR KÜRÜNÜ GEÇEN AYIN ORTASINDA İÇMEYE BAŞLADIM EŞİMDE YİNE SARAÇ OĞLUNUN SPREM HAREKETLİLİĞİ ARTIRICI KEÇİ BOYNUZU KÜRÜNÜ İÇMEYE BAŞLADI İLK AY GEÇ BALADIK AMA BU İLAÇ KULLANMADIĞIM AY FULL İÇİYORDUK BEN İNCİR-HAVUÇ KÜRÜ İÇİYODUM SABAH AKŞAM EŞİMDE SABAH AKŞAM SOĞUK PRES KEÇİ BOYNUZU PEKMEZİ VE AYRICADA KEÇİ BOYNUZUNU KAYNATIP İÇİYORDU TABİKİ ÖNCE ALLAH'IMIN Bİ MUCİZESİ VE SONRADA BU YAPTIGIMIZ KÜRLERİN İŞE YARADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM Kİ TEST YAPTIK VE TAM UMUTSUZLUĞA KAPILMIŞKEN HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM HAVALARA UÇTUK EŞİMLE OKADAR İLAÇ KULLANIP SONUÇ ALAMADIK İLAÇ KULLANMADIĞIMIZ SADECE BU KÜRLERİ UYGULADIĞIMIZ AY MUTLU HABER GELDİ ANY ETTİM OLURSA BU SAYFADA PAYLAŞACAM DİYE UMUTLANIRIZ ASLA BİTMESİN DEĞERLİ ARKADAŞLARIM VE 2 AY BU KÜRÜ EŞİNİZLE DÜZENLİ OLARAK KULLANIN VE TABİ EN BÜYÜK ŞEYDE İNANÇ DUANIZI ASLA EKSİK ETMEYİN ONUDA Bİ KÜR OLARAK DÜŞÜNÜN YA KALBİNİZDEN DİLİNİZDEN ALLAH'I DUAYI EKSİK ETMEYİN BİZ TAM UMİTSİZLİĞE KAPILMIŞKEN MUTLU HABERİ ALDIK ALLAH'IM KİMSEYİ BU SEVGİDEN MAHRUP ETMEZ İNŞALLAH RABBİM HERKEZİN GÖNLÜNE GÖRE VERİR İNŞALLAH UMARIM BU YAZDIĞIM DİKKATİNİZİ ÇEKERDE SİZEDE Bİ UMUT KAPISI OLUR SAKIN YABANA ATMAYIN ALLAH BU KÜRLERİ ÇIKARANLARDANDA BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN....

Çok güzel anlatmışşn cnm Allah razı olsun Rabbim evladını sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah Allahm bize de tez vakitte nasip etsin bzde çok istiyoruz bnları deniycem bnde inşallah bzde pozitifi grürüz :KK3:Hoppa

ne güzel bi mutlu sonlu bir hikaye maşallah :) biz de kür yapıyoruz ama malesef her ay hüsran :KK43: Rabbim bize de en kısa hayırlı zamanda nasip etsin inşallah bu duyguyu

Tsekkur ederim arkadaslar lutfen bu kuru yabana atmayin esinizle duzenli olarak kullanin dusunsenize ya ilac kullanmadigim ay hamile kaldim ve tabi en onemliside dua etmek biyandanda onu arastiriyordum ..ALLAHUMME YA EVVELU ...bunu gunde yuz kere tekrar ediyordum .hepiniz mutlu haberi alacaksiniz insallah hepinizden ayri ayri allah razi olsun dualarim hep sizinlede olacak inanin..

Tsekkur ederim arkadaslar lutfen bu kuru yabana atmayin esinizle duzenli olarak kullanin dusunsenize ya ilac kullanmadigim ay hamile kaldim ve tabi en onemliside dua etmek biyandanda onu arastiriyordum ..ALLAHUMME YA EVVELU ...bunu gunde yuz kere tekrar ediyordum .hepiniz mutlu haberi alacaksiniz insallah hepinizden ayri ayri allah razi olsun dualarim hep sizinlede olacak inanin..
Havuc kurunu nasil yapiyodunuz.. Havucun suyunu nasil cikarayim, makinem yok :KK43:

Csnım benim çok güzel anlatmışsın insanlara bizlrre umutsuzluktan umut çıkarmışsınız resmen. Allah sizden razı olsn. Allah dualarınızı kabul etmiş hamd olsun. İnşallah bizimkileride eder. Allah evladınızı sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Tebrik ederm :)

Havuc kurunu nasil yapiyodunuz.. Havucun suyunu nasil cikarayim, makinem yok :KK43:
Canim makineeyle degil 3 taane guzel taze havucu uc dort dilim yapip kapakli bi kapta yarim litreden biraz fazla suyla 20 dakika kaynatacaksn ayni sekilde 7-8 adet kuru inciride yine ayni miktarda suyla 15 dakika kaynatiyosun buna dikkat et biri 20 digeri 15 dakika net kaynicak alarm kur dakkasinda altini kapat sonra soguyunca ikisini birbirine karistr sabah aksam artiyrsa oglenleride ic iki gunde bir taze yap buzdolabinda sakla duzenli olarak kullan ama sakin atlama ilk ay olmasada ikinvi ayda allahin izniyle sonuc alacaksn

Ahh bu doktorlar ne diyim ben onlara. Sorun sende yok ama muane parasi vs. icin ha bire catlatma ignesi vermism para icin tedavi uzatan bosa ilac kullandiran umit yikan doktorlara ALLAH obur dunyadada bu dunyadada sorsun.
Biraz uyanik olmak gerek. Bizde iyi anlatsin teferruatli anlatsin diye bu islerde acemi oldugumuzu birsey bilmedigimizi dedik ama adam kurtaj yapmaya kalkti. ALLAH tan esim hemen guvenen inanan biri degil. Sayesinde bu yanlisa girmedik. Biraz uyanim olmamiz bir doktor hosumuza gitmedimi şüphelendikmi doktor degismek en guzeli.

Cektigin çile aci ama.meyvesi tatli olmus. Cok sevindim ALLAH insaALLAH her ayi bir umutla bekleyenlerinde yüzünü guldursun.

Biz gibileri unv. Sinavlarina hazirlanip giren ogrenciler gibi hissediyorum. Her ayi heyecanla bekleyip o ay olmadi bidaha bekle sinavdan kaldik :) ALLAH en iyisini bilendir. Hayirli evlatlar versin.
Saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin ALLAH.

Canim makineeyle degil 3 taane guzel taze havucu uc dort dilim yapip kapakli bi kapta yarim litreden biraz fazla suyla 20 dakika kaynatacaksn ayni sekilde 7-8 adet kuru inciride yine ayni miktarda suyla 15 dakika kaynatiyosun buna dikkat et biri 20 digeri 15 dakika net kaynicak alarm kur dakkasinda altini kapat sonra soguyunca ikisini birbirine karistr sabah aksam artiyrsa oglenleride ic iki gunde bir taze yap buzdolabinda sakla duzenli olarak kullan ama sakin atlama ilk ay olmasada ikinvi ayda allahin izniyle sonuc alacaksn

Cokk tesekkur ederim, aydinlandim valla..
Saracoglu havuc kurunu eslerinde kullanmasini oneriyor? Spermler canlaniyormus :KK70: icirsek mi onlara da

Csnım benim çok güzel anlatmışsın insanlara bizlrre umutsuzluktan umut çıkarmışsınız resmen. Allah sizden razı olsn. Allah dualarınızı kabul etmiş hamd olsun. İnşallah bizimkileride eder. Allah evladınızı sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah. Tebrik ederm :)
Allah razi olsun canmm rabbim tum bekleyenleri sevindirir insallah

Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin öncelikle..bende çok okudum baktım araştırdım bir kereden birşey olmaz deneyeyim dedim incir kürü ve havuç kürü şimdi prolaktin tedavisi görüyorum..eğer kendi hormonlarımızdan eminseniz bu kürleri yapın derim lütfen..ve sonradan öğrendim ki Saraçoğlu bastıra bastıra diyormuş prolaktin sorunu olanlar yapmasın diye..bende bunu açıklamak istedim..

Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin öncelikle..bende çok okudum baktım araştırdım bir kereden birşey olmaz deneyeyim dedim incir kürü ve havuç kürü şimdi prolaktin tedavisi görüyorum..eğer kendi hormonlarımızdan eminseniz bu kürleri yapın derim lütfen..ve sonradan öğrendim ki Saraçoğlu bastıra bastıra diyormuş prolaktin sorunu olanlar yapmasın diye..bende bunu açıklamak istedim..

Prolaktin ne oluyor canım?

Prolaktin ne oluyor canım?
Prolaktin süt hormonu .. Beyin kendini gebe gibi algılıyor emziren kadın gibi gebe kalmanı engelliyor..bir çeşit hormon..ve neredeyse yüzde seksen gebeliği engelliyor..her kadının bünyesi farklı her duyduğumuzu yapmamız için vücudumuzu tanımamı gerekiyor öncelikle..

Ve şunu da eklemek istiyorum gebeliği düşünen kadınların hormon testlerini yapmasını öneriyorum malesef kicdoktorlar bu durumu es geçiyorlar..yapmasa da siz bastıra bastıra isteyin...

Kızlar merhaba bizde 3 yıllık evliyiz cok istiyoruz ancak kaç doktora gittiysemde sorun olmadığı halde hamile kalamıyorum eşim cok üzülüyor cok sıkıntı yapıyoruz bana Allah Rıza'sı icin destek olur musunuz?

Ve şunu da eklemek istiyorum gebeliği düşünen kadınların hormon testlerini yapmasını öneriyorum malesef kicdoktorlar bu durumu es geçiyorlar..yapmasa da siz bastıra bastıra isteyin...

Çok geçmiş olsun canım! var bunda da bir hayır. Rabbim inşaAllah çabalarınızı boşa çıkarmaz ❤️ tez vakitte güzel haberler alırsınız inşaAllah hayırlarla tabiii

Kızlar merhaba bizde 3 yıllık evliyiz cok istiyoruz ancak kaç doktora gittiysemde sorun olmadığı halde hamile kalamıyorum eşim cok üzülüyor cok sıkıntı yapıyoruz bana Allah Rıza'sı icin destek olur musunuz?

Soğan, incir ve havuc kürlerine başladın mı canım :)

X