Ona kendinmi seni seviyorum dersin yoksa ondan mi beklersin?

Cesaretin var
sen söleyebilecek kadar cesaretlisin eger acilirsan oda açılacaktır vede mutlu olacaksiniz.

Ahh bea hain test! Açılmadım mi ki sanki... Açıldımda noldu? "Ben sana o gözle bakmam" dedi. :çok üzgünüm:
Gerçi şuan aramız iyi ve sanırım benden hoşlanmaya başladı ama bilemiyorum...

valla banada karşındakinden beklersin çıktı ama ben herhalde daha çok beklerim. benim kociş ben ara ara çıkarmaya çalışssamda o duygularını içinde yaşıyor.

Cesaretin var
sen söleyebilecek kadar cesaretlisin eger acilirsan oda açılacaktır vede mutlu olacaksiniz

ımkansız asla soyleyemem hatta ben asık olunca uzaklasıyorum:eek:

Bazen seytan dıo kı gıt yanas suna
anlat ıcınden gecenlerı
tut yuregınden sıkıca ak hayatına
ama nerde bende o yuzsuz yurek
bızde varsa yoksa gururdan yelekkkkkkkkkkafamçokkarıştı

benım test sonucum bu ıste:dance:

Cesaretin var
sen söleyebilecek kadar cesaretlisin eger acilirsan oda açılacaktır vede mutlu olacaksiniz.

:-)

Cesaretin var

:))

Cesaretin var
:1rolleyes:

Cesaretin var

küllüyen yalan tatlicadiarzu :icecream:

Cesaretin var
a.s:asigim:

Cesaretin var
sen söleyebilecek kadar cesaretlisin eger acilirsan oda açılacaktır vede mutlu olacaksiniz

işte ben buyum yhaa :)

kendim sölerim kocama hep ilk adımı ben atarım bilmiyorum dayanamam tutamam kendimi nolursa olsun ben haklıysam bu böledir bilmiyorum yanlış mı yapıyorum sonra arkamdan da o söler..... çocuk gibiyizdir......büyümeycek gibi sanki.....

yanlış mıyım ??????

X