Ona kendinmi seni seviyorum dersin yoksa ondan mi beklersin?

BenBihter

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
764
3
http://www.kuizz.com/kuiz/16481/Ona kendinmi seni seviyorum dersin yoksa ondan mi beklersin?

Karşındakinden beklersin.
Kendinin açılmasını uygun görmuyorsun vede karşındakinden bekliyorsun herşeyi ona çok deger verseydin eger ona açılabilirdin.

(Bana bu çıktı..ama gerçekten öyle..eğer ilk o bana söylemeseydi ben hiç oralı olmazdım:dilcikar: Ters bana böyle şeyler:1closedeyes: Gerçi artık devir değişti kızlar gidiyo çıkma teklifi neyim etmeyekafamçokkarıştıama benim en son yapacağım şeydir:1rolleyes:)

Kendinin açılmasını uygun görmuyorsun vede karşındakinden bekliyorsun herşeyi ona çok deger verseydin eger ona açılabilirdin.

Hımmmmm entersan diyecem ve daha fazla yorum yapmıyciğim..kafamçokkarıştı
Hıdrellez de geçti çok şükür Yarabbi..:eek:

Allah mutluluğunuzu daim etsin:1rolleyes: Bana göre normal olanı bu..ilk erkeğin açılması..yerimseniben

Hıdrellez:uhm: ne alaka be Laalişim

Yorma sen güzel kafanı benim ince hesaplarımla..:roflol:
Sen düğün hazırlıkları ile ilgilen boşver beni ve benim çiziktirdiklerimi..:teselli:
Kaçtım ben kocem geldi:teytey:

ilk onun söylemesini isterim tabiki:eek:
banada böle bi sonuç çıktı;
Cesaretin var:eek:
sen söleyebilecek kadar cesaretlisin eger acilirsan oda açılacaktır vede mutlu olacaksiniz.
:asigim::1rolleyes:​

Cesaretin var
sen söleyebilecek kadar cesaretlisin eger acilirsan oda açılacaktır vede mutlu olacaksiniz.

Her dakika olmasada , bazen dile getirmedende olsa hissettiririm sevdiğimi , çookkk seviyorumm çookkkk :asigim:

kızlar banada bu çıktı ben karsımdan mı beklıyorum kı anlamadım walla

Cesaretin var
sen söleyebilecek kadar cesaretlisin eger acilirsan oda açılacaktır vede mutlu olacaksiniz
çok doğru bir test aynen böyleyim

önce o söylesin gerisine bakarız:1closedeyes:
sen bana 1 adım gel ben sana çinden koşarım hesabı:roflol::icecream:

Bende ilk adımı karşı taratan bekliyenlerdenim.
Ki öylede oldu ilk onun açılmasını beklemek değerli olmadığını göztermez.
Sadece yapı meselesi bana ters birazcık

Cesaretin var

işte bana çıkan da bu....

Cesaretin var

Cesaretin var
sen söleyebilecek kadar cesaretlisin eger acilirsan oda açılacaktır vede mutlu olacaksiniz
.

Ama ilk sevgilim söylemişti ilk söylemeyi ben söyliyemezdim şahsen o kadar cesaretim yok yalancı bu :roflol:

Cesaretin var

ben sevdiğimi söylemekten asla çekinmem nişanlımda öyle birbirimizi sevdiğimizi söyleyerek yuvarlanıp gidiyoruz işte:nazar:

Cesaretin var

X