omuz sorunu

gizem256

37 yaşında
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2009
34
0
DOKTORUM BANA MENTOR VE EURO SİLİKON MARKA PROTEZLERİN AYNI OLDUĞUNU SÖYLEDİ AMA BEN PEK BİŞE BULAMADIM BANA EURO SİLİKON TAKILDI BUNUN HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLAN VARMI:çok üzgünüm:

Benim doktorum aralarında fark olmadığını söylemişti.Hiçbir doktor kendini riske atmak istemez ki...Mutlaka iyidir.

Ben Dr.Tuğrul Turan'a ameliyat oldum,İstanbul'da.Açıkcası hangi marka taktığını bile sorgulamadım.Sadece kasüstü,350 cc,high profile,yuvarlak,cohesive jel takıldığını biliyorum:) Bir de benim için önemli olan genel anastezi almamaktı,sedasyon ile oldum.

bnm doktorum mentor la esdeger demişti kalite olarak bi fark yok aralarnda demişti..mentor ya da bunu kullanıomuş zaten..için rahat olsun yani

Doktorum bana mentor ve euro sİlİkon marka protezlerİn aynı olduĞunu sÖyledİ ama ben pek bİŞe bulamadım bana euro sİlİkon takıldı bunun hakkında bİlgİ sahİbİ olan varmı

canım ben yeni ameliyat oldum. hastahanede protezleri getiren çocuğa bunlar ne dedim o da eurosilikon dedi.o ne ya dedim ben mentor diye biliyordum dedim. oda, yok yok aynı mekak etme eurosilikon mentor dedi. aynıymış yani. belki yan sanayisi olabilir.

Ben Dr.Tuğrul Turan'a ameliyat oldum,İstanbul'da.Açıkcası hangi marka taktığını bile sorgulamadım.Sadece kasüstü,350 cc,high profile,yuvarlak,cohesive jel takıldığını biliyorum:) Bir de benim için önemli olan genel anastezi almamaktı,sedasyon ile oldum.

şekerim, sedasyon nasıl bişey? Ben de genel anestezi olmak istemiyorum da. Bunu tercih edebiliyor muyuz?

tabi bu yöntemi her doktor kullanmıyor bu yüzdende her doktorda secme sansın olmuyor tatlım

genelde genel anestezi altında yapılıyo cünkü amelyt sonrası ilk günki agrıları daha hafif geciriyorz bu sayede

evet yaw. Doktora sedasyonu sordum kendisi genel anesteziyi tercih ettiğini söyledi. Ona güvenmem gerekiyor.

bencede doktora güewnmek en mantıklısı.. sedasyon daha cazip ama genel anestezi daha cok tercih edilen bi yöntem bnde genel anestezi oldum we bu sayede ilk aksam agrım olmadı desem yeridir.. bnm sabit yatarken bi agrım da yoktu ayaga kalkınca cok sıkıntım oluyodu

canım ben yeni ameliyat oldum. hastahanede protezleri getiren çocuğa bunlar ne dedim o da eurosilikon dedi.o ne ya dedim ben mentor diye biliyordum dedim. oda, yok yok aynı mekak etme eurosilikon mentor dedi. aynıymış yani. belki yan sanayisi olabilir.
Şu an durumunuz nasıl

X