ömrümden ömür gitti

vahide1204

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2008
2.430
908
cts ateşimiz çıkmıştı malum.pazar gecesi ilçe doktoruna gittik.dişten dedi düşürmeye bile gerek yok 39 olmadıkça dedi ........doktorklava:.5 gün oldu yok biz düşürüyoz o çıkıyo.dün gittik doruk hastanesine kanda iltihap var.çok geç kalmışınız dedi çocuk hastanesine yatırın.bi de idrar alıncaktı.oraya vardık.tekrar tahliller yapıldı.arabada beklerken kanla ilgili bütün hastalıklar aklımı geldi o kadar çok ağladımki anlatamam.senağlamaelim ayağım boşaldı.ben o doktora nası kandım.içimde güvensizlik vardı niye bekledim.ya geç kaldıysam gerçekten.yedim bitirdim kendimi,5 saat idrar bekledik yapsın diye.sonra yaptı.bakıldı kanda fazla değil de idrar yollarındaymış.iğne verdi yine idrar alındı.pzt yatabiliriz.bi de gece arabada beklerken nefes sesi geliyodu oğluşumdan.bi ara durdu.yüzünü elledim buz gibi oğlumm diyom ses vermiyo.normalde hemen uyanırdı.çocuğu nası sastığımı bilemedim o psikolojiyle.meğer yorgun düşmüş derin uyuyomuş,ama çok korktum.senağlama 4 ay olcak haftaya hala 5800.3870 doğduk biz. baktıkça ağlayasım geliyo senağlama.çok kötüyümmbir buçuk aylık bebek gibi ben de çok olur acaba benden sütle geçme ihtimali olurmu sanmam ama hiç duyan var mı.teselliye öyle ihtiyacım var kii.senağlama

geçmiş olsun vahidecim , korkma canım idrar yollarında ise ufak bi sorundur atlatır çabucak .... Rabbim dermansız dert vermesin............. bebeğinin büyümesiyle alakalı bir sorunu olsa şimdiye kadar dr'un dikkatini çekerdi elbet , kimi bebekler birden atak yapıyor, hele şu sıkıntısını da atlatın da Allahın izniyle ...............kocaman adam olacak annesi

canım sakın telaşlanma oğlum 2. defa geçirdi iye inşallah son olur merak etme ilacı düzenli kullan allahım yardımcımız olsun seni çok iyi anlıyorum dualarım seninle

sana nekadar sonucta hastalık bu hemen evladını kaybetme kaygısına düşme desemde bılıyorum annelik başka,mutlaka kaygılanacaksın.
5 gun ates nedemek canım ya.
keske hemen goturseydın..
neyse artık olan olmuş.
ılaclarını kullanınca gecıcek bişi bu cnım allah dermansız dert vermesin.hep boyle dua et.senden kotu olanları,hastanede yatıp kalkan anneleri,babaları düşün.
bebeğinin hastaneye yatmasınada uzulme orda daha guzel kontrol altında olur.,
allah tez zmanda sıfa versın oğluna ve sıfa bekleyen herkese inş
a.s.

vahidecim çok üzüldüm inanki.. allah acil şifa versin. ama sakin ol bebeğinin sana şimdi daha çok ihtiyacı var üstelik tedavi edilemeyecek bir durum değil ki.. üzülme canım benim..

canım geçmiş olsun.Allah dermansız dert vermesin inşallah.önce bi tedavisini olsun,kilo da alır sen hiç üzülme.eğer düşük kiloda olsaydı mutlaka dr.bi önlem alırdı.
en yakın zamanda sağlığına kavuşması dileğimlea.s.

canım geçmiş olsun dermansız dert vermesin bizde 20 günlükken idrar yollarında iltihaptan 7 tane iğne yedik doktor doğum zor olduğu için doğum esnasında almış mikrobu büyük ihtimal dedi ama şükür ki geçti sizin ki de geçer canım dert etme birde ilk kez göründüğün doktorlara fazla güven me bu hafta bizde gece acile gittik ateşten bişi yok dedi ertesi gün kendi doktorumuzu arayıp durumu anlattım getir sen bide ben bakayım dedi meğer kulağı iltihaplanmış hemen tedaviye basladık acildeki doktora kalsa bişi yok deyip tedaviye geç kalacaktık tez zamanda iyileşirsiniz canım

canım çok geçmiş olsun rabbim en kısa zamanda iyileştirsin bebişini sen ilaçlkarını o iyi olacaktır işallah. bide eğer sen ve eşin minyonsanız oda öyle büyüyecektir tasalanma olurmu

canım ben kasım annesiyim senin hikayenin bi banzerini de ben yasadım benimde bebeğim cok ağlıyordu özel dk götürdük gaz sancısı var dedi damla verdi ama geçmedi en son bi hastaneye götürdük idrar tahlili yaptı ve idrarında kum cıktı bende cok üzüldüm bol bol rezene cayı içir dedi geçer önemli değil dedi ama işte anneyiz ne yaparsın canımsende rezene çayı içiriyormusun bilmiyorum ama eğer içirmiyorsan mutlaka içir cok faydalı bebişlere tabi önce bi dk danış cok geçmiş olsun öpüyorum bebişiniŞeniz

Gelmiş geçmiş olsun canım Allah bir daha göstermesin. Kendini de fazla üzme bebeğin hisseder üzüldüğünü. Ilaçları ve senin sevgin iyileştirir yavruşunu.

geçmiş olsun canım ya, aynı durum 7 aylık bebeği olan arkadaşımda da olmuştu ama hemen iyileşti.
kiloyu da fazla takma. bak ben şimdi drdan geldim. 3. ayda kilo alımımız çok azdı hatta 3. ayın ilk on günü hiç kilo almamıştı. ama bugün 5. ayına girdi ve kilosunu da toparlamış.:Saruboceq: dr mamaya gerek görmedi bile.
öptüm bebişini:ecrin_bebek:

ah canım konu bebeklerimiz olunca insanın aklına herşey geliyor.benim bebeğimde 3 günlükken idrar yolu enfeksiyonundan ateşlendi 10 gün küvezde tedavi gördü.şimdi iyi elhm.ama her ay bazen ayda 2 kere idrar tahlili yaptırıyorum.devamlı kontrol altında tutmak gerekiyor.bendede hep vardı idrar yollarımda sıkıntı büyük ihtimalle senden geçmiş dedi doktor.sen hiç korkma tedaviden sonra düzelir kilo almaya başlar.herşey yoluna girer.ama o sorumsuz doktorlara Allah fırsat vermesin

Cnm büyük geçmiş olsun ana yüreği ne kadar üzüldüğünü tahmin ediyorum RABBİM acil şifalar versin ama güçlü olmalısın ki bebeğin senden güç alsın ALLAH evlatlarımızın iyi günlerini göstersin hepimize bizi yine haberdar et olur mu...:1hug:

çok geçmiş olsun canım ya rabbim bebeklerimize sağlık sıhhat nasip etsin..kötü insanlara kimseyi karşılaştırmasın..canım benimmm bizi habersz bırakma

canım çok geçmiş olsun , duygularını tahmin edebiliyorum. umarım hemen bebişin toparlanır.
bir daha da böyle bir şey yaşatmaz.onların ufacık ağlamaları bile içimizi kopartırken hastalıkalrı yüreğimizi yakar.

arkadaşlar özelden ve burdan mesaj yazıp beni yalnız bırakmayan kk dostlarına çok teşekkür ediyorum.a.s.anca cvp yazma imkanı buldum.bitmek bilmeyen tahliller iğneler bekleyişlerkafamçokkarıştı sonrası Allah şifa verdi ve iyemiz bitti inşallah.:lepi:hala daha tedirginim ve sürekli takip edicem.bugün 4.ayımızı doldurduk ve sağlıklı bitirdik..iştahımız açıldı.cokacimcoookinşallah kilo da alacağız.çoookkk mutluyuz.hihoyyyt :sm_cool:evlatlarınız hep sağlıkla büyüsün inşallah.hasta olanlarada acil şifalar versin.ana babaların yüzünü güldürsün:Saruboceq: evladınız sağlıklıysa sizi üzen ufak tefek şeyleri boşgeçin inanın hiç bi önemi yok.anlatamam mutluluğumu..

Işte bu ya benımde kız bugun ateslendı ust solunum yolu ıltıhabı..malesef ve cıgerlerıne ınmıs.iğne verdı doktor.yaptırcaz artık gecer inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…