Ölümüne Geyik Topiği :-))

:KK1::KK1: pintisiniizz kurtlu kurupasta dağıtıyonuz şiddetle kınıyorum aay şimdi yedim 2tane sufle ayıptır sölemesi :KK1::KK1:
üzerine kurtlu kurupasta iyi giderdi halbukisi çayda açık olsun please
aay ne çok şey istiyorum ya çok yüzsüz gördüm kendimi :KK37:
pinti olayını kabul etmiyom bak,ben elemanlarımın sağlığını düşünerek onlara çaktırmadan protein yediriyorum....ıyyyyy ve evet ni biçim elemansın sen ya?! çekinmesen bi de boyun masajı filan istiycan!

erenn, çık bakem sıradan....öne gel bakem.gönüllü geyik misin sen de

Kocam ; benimle ilgilenmiyom bak seni boşarımmm...
oğılumm ;anne yeterr birazda pc yi bana ver oyun oynuycammm ...
diye savaş çıkarmadığı sürecee.. burdayım bacımmmm :KK19: :KK19:

Kocam ; benimle ilgilenmiyom bak seni boşarımmm...
oğılumm ;anne yeterr birazda pc yi bana ver oyun oynuycammm ...
diye savaş çıkarmadığı sürecee.. burdayım bacımmmm :KK19: :KK19:
kanının son damlasına kadar verdiğin bu mücadele için seni kutluyor,alnından öpüyor ve ilk günden seni ayın elemanı ilan ediyom....:KK64:

Bak şimcikk çok duygulandımmm:KK43: :KK43: :KK43:
bunu çerçevelettirip evime asmak istiyommm.. :98:

pinti olayını kabul etmiyom bak,ben elemanlarımın sağlığını düşünerek onlara çaktırmadan protein yediriyorum....ıyyyyy ve evet ni biçim elemansın sen ya?! çekinmesen bi de boyun masajı filan istiycan!

yok yahu tembelliğin doruk noktasındayım ben böle değildim kızım doğana kadar bak uyandı bile salıncaktan almaya üşeniyporum çocuğu ağlamadığı sürece sıkıntı yuk nası geriniyo bakbakbak totosunu değiştiriyim siz yiyin kutlu kurupastalrdan kalırsa sora yirim bende :KK56:

yok yahu tembelliğin doruk noktasındayım ben böle değildim kızım doğana kadar bak uyandı bile salıncaktan almaya üşeniyporum çocuğu ağlamadığı sürece sıkıntı yuk nası geriniyo bakbakbak totosunu değiştiriyim siz yiyin kutlu kurupastalrdan kalırsa sora yirim bende :KK56:
oy oy oy yirim ben onun tombik yanaklarından....benimkiler büyüdü dana oldular artık be,5yaşında bi kızım var ben de onu küvete koyuyom bazen, bi cvp daha yazcem diye kız orda büzüşüyor yosun tutuyor nerdeyse!hoş o halinden memnun gerçi,barbilerinle filan ama bazen tembellik bende de üst safhaya varıyo...

yasmin? gönüllü geyik olmak istiyosan sen de kurtlu kuru pastalardan alabilirsin.yoksam koy elindeki ucuz plastik tabağı geriye...görüyom seni...:82:

kıslarrrr ben kaçar yarın görüşmek üzere iii geyikler

patronum selamlarr....:79:
giderken yedek anahtarı almayı unutma,yarın tükkanı ilk sen aççan ona göre.tabelayı da çevirmeyi unutma 'Açık' olarak...

Herkesss kaçmışşş neyse gemiyi en son ben terk ediyim bari kaptanda gitmişş amaaa :KK74:

SLLLLMMMM bende geldim kambersiz topik olumumuymuş anam yettim gelivedim..Ayyyy ben çok geç gelmişim kurtlu pasta bitmiş bana kalmamışş bi üzüldüm bi üzüldüm sormayın ( :KK1: ) Bendede arkadaşlar vrdı mantı yedük sölemesi ayıp ohhh mis tavşan kanı çayımız sonra pastalar kekler salatalar ama pastadnızdan yiyemediğim için üzgünüm yinede... :KK1: :KK1:

Yiyemem tabi tükkanı kilitliyip gitmişsiniz insan bi düşünür başkalarınıda ayıp size bu soğukta kapıda kaldım Karda kışta kıyamette beni sokakta bıraktınız :KK25: ( çıkayım dağlarada kurtt yesiiin beniiii)

üzülme be hevuk can,ben muammer abiye şimdi söölerim üretiverir senin için merdiven altında kurupastayı....:KK60:dert bu olsun.hoşgeldin gari!

Yiyemem tabi tükkanı kilitliyip gitmişsiniz insan bi düşünür başkalarınıda ayıp size bu soğukta kapıda kaldım Karda kışta kıyamette beni sokakta bıraktınız :KK25: ( çıkayım dağlarada kurtt yesiiin beniiii)
kız bu tükkan 7/24 açık,kapalı olduğunu nerden çıkardın?ha elemanlarım teker teker kaçtılar o ayrı,ama yarın toplicam hepsini gene!

AH flocke flocke beni soğukta kapıda bırakmıycagını biliyodum :KK54:Topiğimiz hayırlı olsun bol ekşınlı bol sohbetli kavgadan gürültüden uzak huzurlu bi yuva olur inşallllahhh..AMİN..

amin...elemanlara açık açık maaş ve sigorta yok dedim,beleşe çalışcaklar bu bize ne kadar huzur getirir onu bilemem tabe...:26:şimdilik iyiyiz....

Teşekkür ederim flockem yemiş kadar oldum düşünmen yeter :kk77: Hoşbulduk tatlım alcak Burcu kapamış tükkanı herhal banamı öle geldi.. :KK19: HAFIZAM İYİİİ DEĞİL ÇABUK UNUTUYORUM KONUŞURKENDE NE DİYCEGİMİ UNUTUP AĞZIM AÇIK BEKLİYORUM AHZAHYMIR OLDUM SANIRIM ARKADFAŞIM TAMAMLIYO CÜMLELERİMİ... :KK50:

X