Ölüm korkusu

kumisko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2024
2
-1
30
11 aylikken bebegim hastalandi hastanede yattik o zamandan beri beynime hastalik korkusu ölüm korkusu yerlesti kafamin icinde ki sesleri susturamiyorum surekli kendimi kontrol ediyorum arastiriyorum gunahlarimdan korkuyorum bebegimi birakmaktan korkuyorum kendimi kaderime teslim etmek rahatlamak istiyorum olmuyor.Biliyorum hersey bizim icin hastalikta ama boyle devam edemem nasip yapicam bunu bilmiyorum...

11 aylikken bebegim hastalandi hastanede yattik o zamandan beri beynime hastalik korkusu ölüm korkusu yerlesti kafamin icinde ki sesleri susturamiyorum surekli kendimi kontrol ediyorum arastiriyorum gunahlarimdan korkuyorum bebegimi birakmaktan korkuyorum kendimi kaderime teslim etmek rahatlamak istiyorum olmuyor.Biliyorum hersey bizim icin hastalikta ama boyle devam edemem nasip yapicam bunu bilmiyorum...
Doktor?

Anksiyeteniz var, psikiyatriye gideceksiniz ilaç kullanacaksınız

Doğum sonrası psikolojik rahatsızlıklara çok önem veriliyor. Psikiyatri uzmanına gitmelisin canım en acil zamanda. Çekinme lütfen

Merhaba bende çok ağır bir hastalık atlattım nefes almakta zorlandım hastanede haftalarca yattım o günden beri bende de acaba yine mi öyle olucak korkusu gelip gidiyor ama sağlığıma dikkat etmeye çalışıyorum daha çok dikkat ediyorum felan.. böyle yapmayın siz anksiyete olmuşsunuz zaten panik atağa çevirir bir evladınız varmış onun size ihtiyacı var her insan hayatını akışına bırakmak zorunda hayatı normal günlük rutin yaşamak zorundayız başka ne yapabiliriz ki her halimize şükretmek zorundayız şükür dua sabır 🙏🏼 heryere nerdeyse aynı şeyi yazmak zorunda kalıyorum fakat psikolojik destek almak çok iyi geliyor bunu anca öyle atlatabilirsin kafanda ki sesler susmaz yoksa

Din ile ölüm korkusu direkt ilişkilidir. Çok fazla hayati ciddiye almayın. Eğlenin,keyfinize bakın, film izleyin, yeni bir dil öğrenin. Eger bunlara rağmen hala ayniysaniz psikiyatri servisinde ilaca başlatırlar.

Geçen yıl benim için çok zordu. Benzer korkular yaşıyordum, kalp krizi geçirme fobim ciddi boyuttaydı. İlaç kullanmaya başladım. Rahatladım. Dr. A git ve ne diyorsa yap

Din ile ölüm korkusu direkt ilişkilidir. Çok fazla hayati ciddiye almayın. Eğlenin,keyfinize bakın, film izleyin, yeni bir dil öğrenin. Eger bunlara rağmen hala ayniysaniz psikiyatri servisinde ilaca başlatırlar.
O kadar alakasız bi yorum ki. Aman salla kanka diyerek anksiyete çözülmüyor maalesef

Valla ben depremden sonra böyle oldum allah affetsin dinden bile düştüm hatta ölüm ayağına sonra dine yöneldim huzur buldum o ara unuttum şuan arada aklıma gelen birşey ama o kadar tedirgin etmiyor

X