Olmazsa olmaz küçük ev aletleriniz nelerdir?

Blendır (daha dün aldım satışa sunulmasını bekliyordum)

canim ya blendirinin markasini ve ürün kodunu alabilir miyim cok hosuma gitti decoksekeriremsu

benimde ceyizim icin aldigim Elektrikli Mutfak Aletlerim bunlar :

TOST MAKİNESİ
mtphhd2431.jpg

EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ
mtphhd262380.jpg

SU ISITICISI
mtphhd468080.jpg

TÜRK KAHVESİ ROBOTU
mtar322.jpg

IZGARALI MİKRODALGA FIRIN
mtkenmw598.jpg

MUTFAK ROBOTU (bu daha temin edilemedi gelmesini bekliyorum)kararsiz kaldim alip almamakta kullanan varmı
mtph775401.jpg

benimde ceyizim icin aldigim Elektrikli Mutfak Aletlerim bunlar :

TOST MAKİNESİ
mtphhd2431.jpg

EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ
mtphhd262380.jpg

SU ISITICISI
mtphhd468080.jpg

TÜRK KAHVESİ ROBOTU
mtar322.jpg

IZGARALI MİKRODALGA FIRIN
mtkenmw598.jpg

MUTFAK ROBOTU (bu daha temin edilemedi gelmesini bekliyorum)kararsiz kaldim alip almamakta kullanan varmı
mtph775401.jpg

Didoshcum sen de güle güle mutlu günlerde kullanırsın inşallah ürünlerini canım a.s.

bunlarda benim küçük ev aletlerim
sarjlı süpürgem (ablam anneme almıştı oda hiç kullanmadı bana verecek) hariç hepsi phılıps

Tost Makinam
4440hd.jpg

Ekmek Kızartma Makinam (nişanlım çok istedi daha güzel oluyormuş)
16280_buyuk.jpg

Su Isıtıcım
philips-hd-4665-22-metal-su-isitici.jpg

Meyve Sıkacağı (hiçbişeye yanmam buna verdiğim para kadar)
HR1861_00.jpg

Blendır (daha dün aldım satışa sunulmasını bekliyordum)
41p53bTpvDL._SS500_.jpg

Ütüm
GC6310_03_webImage370.jpg

neden phılıps nişanlım araştırmış oranın iyi olduğunu söyledi ve aldık

unuttuğum bişi kalmadı herhalde

büyük eşyalarda arçelik

inşallah sorunsuz kullanırım hepsini

TuBiLiKcim setinde iki tane mi rondo kısmı var, o büyük olan rondo kısmı ne işe yarıyor canım? Sanırım bu ürün henüz Türkiye'de yok. Ben de amazon dan bakarken Braun un buna çok benzer bir modelini görmüştüm. Yine çift rondolu.

Bu arada TuBiLiKcim blender ının modelini buldum. Cidden çok kullanışlı ve güzele benziyor. Belki ben de sana katılır ve ondan alabilirim :eek:

Yalnız kızlar acil bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Şimdi bu setlerde çırpıcı da var. Eğer ki içinde çırpıcısı olan bir set alırsam mikser almayı dusunmuyorum. Yok cırpıcısız bir model alırsam mikser alacagım mecbur. Sizce bu blender setlerinin icindeki cırpıcı baslıkları yeterli olur mu? Yoksa mikser şart mı? Bir sorum daha kek yaparken un koyduktan sonra mikserle mi cırpıyorsunuz yoksa elle mi? Ben o aşamayı hep elle karıstırdıgım icin sanki blender yeterli olur diye dusundum ama...
Cevaplarınızı bekliyorum en acilinden :uhm:

Son düzenleme:
Dün nişanlımla netten saatlerce tost makinası baktık ve bir türlü bir karar veremedik. Var mı böyle birşey yaa.... Bir tost makinesi için bu kadar düşünen biz diğer eşyları kaç günde düzeriz bilinmez fisfisfis

ARZUM PANİNİ MİDİ TOST MAKİNESİ
mtar218.jpg

PHILIPS CUCINA HD2431 3in 1 IZGARA TOST MAKİNESİ
mtphhd2431.jpg

Kızlar sizce hangisini almalıyım :uhm:
Izgarası iyi olan bir mode lolmasına gerek yok çünkü ızgarayı ayrıca alacağım; güzel tost yapsa yeter benim için, ama bir türlü karar veremiyorum senağlama

türk kahvesine bayılırım arzumun türk kahvesi robotunu kullanan var mııı??

bende mutfak robotu aldım öyleece duruyor.kullanmak zoruma gidiyor güvenlikli olduğu için çalıştırmakta zorluk cekiyorum bende kullanmıyorum.benim için mutfakta olmazsa olmaz tost makinası mikser su ısıtıcısı katı meyve sıkacağı ve rondo bunlar mutfakta elim ayagım:))))

benim için de rondo kettle mikser blender bunlar bana etiyor ve omazsa olmazlarım

bide bende tost makinesi arıyorum ama gönlüme göre bulamadım

bide bende tost makinesi arıyorum ama gönlüme göre bulamadım

a.s.a.s.a.s. Merhaba, tost makinesinde tefali tavsiye edebilirim, yıllardır kullanıyorum ve hiç bozulmadı.Mutfağımdaki bütün küçük ev aletlerim tefal ve çok memnunum.Görüşmek dileğiyle :1hug:

kızlar biraz pahalı olmakla birlikte arçeliğin türk kahvesi makinasını öneririm çok güzel köpüklü kahve yapıyor kahve hazır olunca haber veriyor

Bizim delonghi yi de ben almıştım eve. Annem reklamlarda görünce çok beğenirdi, hep isterdi ah böyle bir ütüm olsa diye. Ben de Migros'a gittiğimde Esse'ye bakarken ütüyü gördüm. İndirimdeydi de(sözde indirim tabi 5 ay taksit odedim!) hemen aldım.
Cidden çok güzel ütülüyor bizimki de. Yani markasını bilmem ama kazanlı ütü alacağım kesin. Geçen 1 saat aralıksız ütü yaptım. Hem de hiç su eklemeden :dance: Eski arçelik ütümüze her 10 dakkada bir su eklediğimden ütüden birşey anlamazdım bununki gibi de güzel olmazdı. Şimdi jilet gibi oluyor giysiler :dance:

CBeLL bende (sayenizde) kazanlı ütü almayı düşünüyorum...delikafadulden delonghi nin hangi modelini kullanıyorsunuz???

carrefour da bugün kenwood kazanlı ütü 130 tl ye düşmüş onu almayı düşünüyordum ...ne yapacağımı bilemiyorum...fiyat süper ama!! off ya kafam çok karıştı kafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-

CBeLL bende (sayenizde) kazanlı ütü almayı düşünüyorum...delikafadulden delonghi nin hangi modelini kullanıyorsunuz???

carrefour da bugün kenwood kazanlı ütü 130 tl ye düşmüş onu almayı düşünüyordum ...ne yapacağımı bilemiyorum...fiyat süper ama!! off ya kafam çok karıştı kafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-

Sevgili jjelibon kazanlı ütü alacaksan artıları ve eksilerini düsünmen lazım. O mesajı attıgım tarihte (gerçi hala da) kazanlı ütünün güzel bir icat oldugunu düşünmekteydim ancak çeyizime normal ütü aldım araştırmalarım sonrasında. Neden diyecek olursan bir iki parça çamaşır için koca kazanın ısınmasını beklemek sorun olmaya başlamıştı evde. Malesef ki kazan hemencecik ısınmıyor :KK43: Eğer ki sabah işe gitmeden birşey ütülemeye kalkarsan yandın... O nedenle çeyizime Philips Azur serisinden bir ütü aldım. Eğer ki zaman sorunum yok dersen kazanlı ütü birebir, ancak zaman sorun olacaksa normal ütü almanı tavsiye ederim...

Sevgili jjelibon kazanlı ütü alacaksan artıları ve eksilerini düsünmen lazım. O mesajı attıgım tarihte (gerçi hala da) kazanlı ütünün güzel bir icat oldugunu düşünmekteydim ancak çeyizime normal ütü aldım araştırmalarım sonrasında. Neden diyecek olursan bir iki parça çamaşır için koca kazanın ısınmasını beklemek sorun olmaya başlamıştı evde. Malesef ki kazan hemencecik ısınmıyor :KK43: Eğer ki sabah işe gitmeden birşey ütülemeye kalkarsan yandın... O nedenle çeyizime Philips Azur serisinden bir ütü aldım. Eğer ki zaman sorunum yok dersen kazanlı ütü birebir, ancak zaman sorun olacaksa normal ütü almanı tavsiye ederim...

:1no2: off ya aklımı karıştırdın CBell... -tatlicadiarzu-
kazanlı ütünün ; perde vs ütülerken kolay olur diye düşünüyorum ..
neyse düşünmem için daha 2 ay vaktim var...biraz daha araştırırım...
en iyisi olsun istiyorum..çünkü 1kere alacağım..3kuruş fazla öder 3yıl fazla ,en iyisini kullanırım diyorum... :jeyyar:

:1no2: off ya aklımı karıştırdın CBell... -tatlicadiarzu-
kazanlı ütünün ; perde vs ütülerken kolay olur diye düşünüyorum ..
neyse düşünmem için daha 2 ay vaktim var...biraz daha araştırırım...
en iyisi olsun istiyorum..çünkü 1kere alacağım..3kuruş fazla öder 3yıl fazla ,en iyisini kullanırım diyorum... :jeyyar:

Vallahi ben de cok düsündüm alırken, sadece perde icin ütü mü alınır yahu :)

X