olmadı:(((

Okadar çok istiyorduki benimle evlenmek.Ben seninle çok mutluyum ilerde çok mutlu olmak istiyorum güzel bir yuvamız olsun istiyorum derdi.Taa istanbuldan malatyaya son defa çıktı geldi.Acaba evet demiş olsam neolurdu.Bana evlenirdik gibi geliyor.yanılıyomuyum acaba.

Hala aynı yerdesin ya inanamıyorum :kızgın:

hayatımın her saniyesi aynı yerimdeyim...her an 24 saat her saniye.durup durup okuyorum tekrar tekrar yazılanları.neden niçin bilmiyorum.kızmakta haklısınız ben kendime söz geçirebilsem bide.

belkide bende hatalıydımmm,hep hayır dedim hep hayır dedim hep hayır dedimsenağlamasenağlama

Okadar çok istiyorduki benimle evlenmek.Ben seninle çok mutluyum ilerde çok mutlu olmak istiyorum güzel bir yuvamız olsun istiyorum derdi.Taa istanbuldan malatyaya son defa çıktı geldi.Acaba evet demiş olsam neolurdu.Bana evlenirdik gibi geliyor.yanılıyomuyum acaba.

elbette yanılıyorsun.

karısına öyle çok bağlı hala geleneğini sürdürüp sözde çicek gönderdiğini anlatan adam birden aşk arayışına çıkmış...
sonra sana evlenelim derken hayır cevabı üzerine 3 ay sonra evleniyor. yok böyle birşey..

biz eşimle 4 ay kadar çıktık sonra ona kızdım ayrıldık ve tam 15 ay ayrı kaldık. bu süreçte hep bekledi. ki eşim 32 yaşındaydı. sonra biz barıştık. bir sene sonra nikah yaptık ondan bir 4 ay sonrada düğün yaptık şimdi 1,5 yıllık evliyiz. 6 haziran 2009 da evlendik. ve inan çok mutluyum. o da bende 15 ay boyunca iyice düşünüp hazmettik ve iyi ki dönmüşm iyi ki beklemiş diyorum. ki kendisi hala da der. asla evlenmezdim sen olmasaydın diye.:asigim:

Ne güzel neolursa olsun beklemiş sizi evlenmemiş...

seviyorsa bekleyecek tabi ki.. ilişkimizde testten geçmiş oldu. ki ben o süreçte antalyada o bilecikteydi.
antalya ya peşimden gelmişti ama görüşmemiştim. o kadar yalarmıştı. tüm tel.nolasrımı değiştirmiştim. otobüs firmasından öğreniyormuş otobüs bileti alınca geliceğim saati karşıma çıkıyordu hep.
hem nasipmiş hemde çok azimliydi oldu. ki ben dünya kadar şart sundum ve öyle evlendim:)

intihar eden kızlara kızıyosun da snein yaptığın farklı değil. sen de zamanını öldürüyorsun.
böyle durumlarda genelde aklımdakini süsleyip edebe sokup yazarım ama artık dayanamıcam düşüncemi yazacam.

koy g..tüne gitsin yahu!

yeni avatarımla da uyumlu oldu bu söz:)

gül tabi bacım. hayat kısa, ne üzülüyon elin oğlu için. vallahi billahi değmez ya.

yapmayın lütfen 34 yaş gençliğin yitip gittiği anlamına gelmiyor
artık bir çok bayanın ayaklarının üzerine basıp dünyayı ve yaşananları daha iyi anladığı bi dönem ve siz bu dönemi bi çaresizlik dönemi olarak görüyorsunuz
yapamayın lütfen
gerekirse uzman birilerinden yardım alın
ne demek
oturup aynı şeyleri defalarca okuyorum demek
bence gerçekten artık kendinize gelin
yapmayın Allah aşkına ne acılar yaşanıyor
senin yaşadığını küçümsemiyorum gerçekten zor ama
bu acı bir yere kadar yaşanır
ama siz hayatınızı bu acıy yaşayarak geçirmek istiyorsunuz ve bu bana hiç sağlıklı gelmiyor
lütfen bi uzmandan yardım alın

bu konuyu daha oncede okumustum yorum yazmamıstım
cunku bılıyorumkı bız nedersek dıyelım sız vazgecmıyeceksınız onu sevmekten.yıllar once benımde yaptıgım gıbı..
ben o duyguyu 5 yıl yasadım nasılda bır saplantı halıydı...
ama aramızdakı fark ben kucuktum en guzel lıse ve unv zamnalrıma denk geldı sadece
oysa sızın belkıde anne olmanıza engel olucak
ben hala vermeye ugrastıgım kılolarla bogusuyorum nednemı ozmanalr kullandıgım antıdepresyonlar yuzunden
sımdı cok çok ıyım cunku bı sevgılım var cunku bı sans verdım bırıne cunku bılıyorum herkez onun gıbı dııl ıı ınsanalrda var.. ve ben ıı seylerı hakedıyorum..
ben ılerde gecmıse baktıgımda haketmıyen ınsanların hayatıma bıraktıkları derın ızlerı dııl kendı cızdıgım yolumu gormek ıstıyorum
varsayalımkı oda sevdı elınde olmayan nedenlerle gıttı bu durumda bıle beklemeye degmez bu hayat sadece onla olursa yasanacak dıye bıze verılmedı
sızın yerınızde olsam nemı yapardım
mutlu bı ınsan olurdum ve kendıme sevecek bırını bulurdum
neolur bırakın artık ve sızde sevılın bunu yasayın yazık etmeyın kendınıze hayat yasamaya degecek kadar guzel
sevgılerle...

Kendinize çok yazık ediyorsunuz
Değmeyecek birisi için hayatınız en güzel deli dolu geçmesi gereken yılları boşuna harcamışsınız ama geç kalmış değilsiniz bu sonra geçmişinize bir sünger çekin ve önünüze bakın. Kendinize daha fazla acı çektirmeyin.

Haklısınız,ama benimde gözlemlerim şu ki bayanlar butür konularda çevrelerindeki insanların/akrabalarının/arkadaşlarının "O çocuktan hayır gelmez,üzer seni" yada "Yada takma üzme kendini" gibi yorumlarına hiç aldırmıyoruz.Daha çok yaşayıp tecrübe kazanıyoruz,tabi sadece tecrübe kazanıyor olsak bunun yanında aldığımız birçok yara,gözyaşı vs.. Sonra diyoruz ki"Ah evet onlar haklıymış" ama hep yaşayarak tecrübe kazanıyoruz işte..
Sizin olayınıza gelince,evet sevmişsiniz hemde çok sevmişsiniz belli ama ben şöyle olduğunu düşünüyorum.Sanırım siz sırf hala o kişiyi sevdiğinizden sizinle tanışmak isteyen insanları geri çeviyor yani gelen teklifleri reddediyorsunuz.Oysa tanışma tekliflerini kabul etseniz seveceğiniz bir insan çıkabilir karşınıza kendi kendinize böyle zulüm etmeyi bırakın lütfen hayat geçici..Yeni insanlarla tanışın
Zaten bekleyince olmuyor bunlar,ararken yani..Ne zaman "tamam artık ben kimseyi istemiyorum/aramıyıcam" diyorsanız işte ozaman sürpriz olup hiç tahmin etmediğiniz bir anda karşınıza çıkıyor birisi :)
Önünüzde daha zaman var,umarım sevebilceğiniz aklıda gönlü de güzel bir adamla tanışırsınız en kısa zamanda zemuszemus

bence hayat, ona bir şans daha verilemesini hakediyor..

çok severim bir sözü.. hayır gördüğümüzde şer, şer gördüğümüzde hayır olabilir..

çok klişe olacak ama çok sevdiğiniz o kişi, belki de bir ömrünüzü boşa harcayacaktı.. "lanet olsun" diye kalkacaktınız her sabah..

ama şimdi, daha bilinçli bakıyorsunuz hayata, giriş yazınızdan belli.. "geçmişe sünger çekin" diyemem, çünkü çekilmez.. ama tatlı bir anı olarak bırakın hatıralarınızı yerinde.. bugününüze yansıtmayın.. onları hatırladıkça gülümsetsinler sizi, üzmesinler.. gerekirse bir uzmandan destek alın diyeceğim ama iş yine sizde bitecek..

34 yaş ne ki?? hayat 40'dan sonra başlıyor.. hatta hiç geç kalmadan, bugün toplayın hatıralarınızı koyun bir kutuya.. onlar da yaşasın sizinle.. ama içinizde değil, kutuda..

yeni kişilere açın kapınızı.. etrafınızla daha bir farklı ilgilenin.. hayat "toz pembe düşler, börtü-böcek, çiçek" değil belki ama 34 yaşında kendinizi dış dünyaya kapatacak kadar kötü de değil.. boşa harcayacak tek gününüz bile olmasın hı?.. yerimseniben

hayat bana şunu öğretti
ne kadar çok hayal ve beklenti o kadar çok hayal kırıklığı..
çok fazla anlamlar yüklemiyorum artık hayatatımdaki kişilere
herkes olduğu gibi olduğu kadar.
belki de artık bunun için güçlüyüm
şaşırmıyorum olan bitene..

Unutmak.. Hayır unutmak diye birşey yoktur..

Çok sevmişsin.. Unutamazsın.

Fakat zamanla üstünü karalamayı öğrenirsin.

Şunu unutma sakın ; Gerçek acı , gerçek aşk kadar önemlidir.

Şu an acının en büyüğünü kalbinde hissettiğine eminim..

Acınıda gercek askın gibi yaşa.

Eğer varsa kaderinde birgün mutlaka kavuşursunuz.. Acını içinde yaşa. Ağlamak istediğin an ağla. Ama dışa belli etme. İçinde yaşa.

Birgün geçecek ama henüz değil. Acın taze. Aylar da olsa yıllar da olsa gececek.

Ama içinde kalacak...

Ve şunu unutma.. Gerçekse eger yasadıklarınız onun kalbinde her zaman bir yerin vardır...

konuyu okurken kafamda ki fon müziği yine çalmaya başladı...

''2 satırlık adamları musallat ettik ömrümüze, bundandır böyle dibe vuruşumuz''

X