Olmadı yine gitti ikinci meleğimde

nedirya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2008
69
1
43
bugun dr ye gittim kalp atımları durmuş meleğimin gitmiş istememiş bizi söküp aldıdılar içimden onu bana zarar vermesin diye.

nefes almak bile ne kadar zor oluyor böyle zamanlarda bu ikinci meleğim Allahım nasip etmedi
Allahım verdi Allahım aldı.

böyle bir durumda ne söylenebilir bilmem ama allah sabrını versin çok üzüldüm...

Canım sakın umutsuz kalma.Yanında duacınız oluruz.Eğer bunnu sebebini bilirlerse herşey daha kolay olur.

Selam aleyküm

Merhaba

Çok üzüldüm,rabbim kolaylık ve dayanma gücü nasip etsin.İnşallah,hayırlısıyla yine annelikle sizi taçlandırsın.Selametle.Sevgiler.:teselli:a.s.

canım çok geçmiş olsun bu son olsun...allahım bundan sonra gelecek bebişlerini kucağına verir inşallah...

aynı şeyi bende yaşadım çok zor ama unutuluyo allah daha beterinden saklasın canım

başın sagolsun canım rabbim bizlerden çok seviyo bazen meleklerimizi bunuda atlatıcan allahın izniyle sende bizde ensonunda yavrumuzu saglıkla kucagımıza alcaz başın sagolsun cnm

canım yaa geçmiş olsun allah bir daha bu acıyı yaşatmasın ve en kısa zamnada sağlıklı bebişle mutlandırsın

Canım Rabbim sabır ve sağlık versin!İşallah en kısa zamanda bebişini sağlıkla kollarına alırsın..

Canım başın sağolsun, Allah sabrını versin. Sakın kaybetme umudunu, dualarını eksik etme.

çok ama çok güçlü olmak zorundasın eşinle umarım bu güçlüğün üstesinden gelirsin..düşünüp daha fazla üzülme bende yaşadım aynı duyguları zaman ver kendine yasını unutmak için hemen hamilelik düşünme sakın.kendini topladıktan ve kendini hazır hissettikten sonra dene ..herşey bundan sonra güzel olur umarım canım benim sıkma canını rabbim büyük ..tekrar çok büyük geçmiş olsun ...dünyada daha büyük acılar war ..buna şükür de...

başın sağolsun canım. geçmiş olsun.
ne yazıkki allahın taktiri ilahisi. umarım bidakine sağlığıyla bir bebek dünyaya getirip sağlığıyla büyütrüsün​

X