olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

selam hanimlar nasilsiniz görüsmeyeli
sel kiz nerdeydin ki sen pek giremiyorum
biryeremi gitmistin ??????

yok emiycim bi yere gitmedim, sadece bi kaç gün aktif değildim, canım sıkkın moralim bozuktu ondan kkyla ilgilenemedim
çok özledim Şeniz

öpüşmeyi bile beceremedim ben :roflol:

eveeeeeeeeeeeeeeeeeettt Şeniz
kız noldu iş yerinde canın neden sıkkın?

çok moralim bozuktu, dün beni milli eğitim müdürü işten kovdu, ama bugün yine aldı :çok üzgünüm:

yok emiycim bi yere gitmedim, sadece bi kaç gün aktif değildim, canım sıkkın moralim bozuktu ondan kkyla ilgilenemedim
çok özledim Şeniz

ok anladim ben pek takip edemiyorum malum
ev isi kizlada ilgileniyorum arada bir selem veriyorum
canim neden moralin bozuk ki üzelme hicbirsey icin degmiyo
ne olursa olsun sen üzülme onlar üzülsün :1hug: :1hug: :1hug: :1hug: a.s.

neden kovdu canım
üstelik kovdğunu niye geri aldı

öpüşmeyi bile beceremedim ben :roflol:

eveeeeeeeeeeeeeeeeeettt Şeniz
kız noldu iş yerinde canın neden sıkkın?

öpüsme zaten :eek:klava: :eek:klava: bekarlara öpüsmek yasak kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

çok moralim bozuktu, dün beni milli eğitim müdürü işten kovdu, ama bugün yine aldı :çok üzgünüm:

aaaaaaaaaaaa kiz kovdularmi cidden
aciklama yapmadilarmi neden kovduklari ile ilgili :bbo: :bbo:

neden kovdu canım
üstelik kovdğunu niye geri aldı
burada çalışan temizlikçi kadınla tartıştım bi hafta önce, konuşmuyorduk.
dün de muhabbet olsun diye bütün personeli tek tek yanına çaırıp muhabbet ediyordu milli eğitim müdürü.
o kadında beni ballandıra ballanıra şikayet etmiş, sigara içiyormuşum her yerde, gelen müşteriye oda yok diyormuşum oda temizlememek için onun olmadığı günler. daha bi sürü şey...
bide ben o kadına nası davranırdım, beraber çay içerdik, sigara muhabber gırla, evine gidip yemek yemiş insanım hiç beklemiyordum çok kırıldım.
bana onunla barış dedi bende barışmam üstelemeyin lütfen edim, o zaman ver dilekçeni çık git dedi bende tamam dedim. ama kurum müdürüm imzalatmadı dilekçeyi bana. bu gün zorla o kadınla barıştırdılar.
dün akşam bi tanıdıkta aramış milli eğitim müdürnü. beni çağırmış gittim bide benim öğretmenim yani hesap edin.
konuştuk ama öyle dolmuş ki adam benim dediğimin hiç bir önemi yok yani. sadece anlattım ve bu işe ihtiyacım var dedim. ama beni burda görmek istemiyorsanız giderim dedim. şakalaştı benle hadi git işinin başına otur dedi.
mecbur olmasam borcum olmasa dakka durmicam. bu gün tükürdüğümü yalattılar bana, gururum çok kırık :çok üzgünüm:

işte böyle anlattım olayı ki daha neler neler dedi kadın benim için. ve benim yanımda söylediklerini bir duysaydınız milli eğitim müdürne şok olurdunuz

canım yaaa çok üzüldüm, sen nerde çalışıyosun ki?

öpüsme zaten :eek:klava: :eek:klava: bekarlara öpüsmek yasak kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

amannn ilk kez nişanda öpüşecektik, eltime yakalanıyoduk olmadı yani senağlama

kaave kolikcim ben öğretmen evinde resepsiyonda çalışıyorum

burada çalışan temizlikçi kadınla tartıştım bi hafta önce, konuşmuyorduk.
dün de muhabbet olsun diye bütün personeli tek tek yanına çaırıp muhabbet ediyordu milli eğitim müdürü.
o kadında beni ballandıra ballanıra şikayet etmiş, sigara içiyormuşum her yerde, gelen müşteriye oda yok diyormuşum oda temizlememek için onun olmadığı günler. daha bi sürü şey...
bide ben o kadına nası davranırdım, beraber çay içerdik, sigara muhabber gırla, evine gidip yemek yemiş insanım hiç beklemiyordum çok kırıldım.
bana onunla barış dedi bende barışmam üstelemeyin lütfen edim, o zaman ver dilekçeni çık git dedi bende tamam dedim. ama kurum müdürüm imzalatmadı dilekçeyi bana. bu gün zorla o kadınla barıştırdılar.
dün akşam bi tanıdıkta aramış milli eğitim müdürnü. beni çağırmış gittim bide benim öğretmenim yani hesap edin.
konuştuk ama öyle dolmuş ki adam benim dediğimin hiç bir önemi yok yani. sadece anlattım ve bu işe ihtiyacım var dedim. ama beni burda görmek istemiyorsanız giderim dedim. şakalaştı benle hadi git işinin başına otur dedi.
mecbur olmasam borcum olmasa dakka durmicam. bu gün tükürdüğümü yalattılar bana, gururum çok kırık :çok üzgünüm:

canim senin sucun degilmis ki birdahada o kadinla pek muhatap olma
akil vermek gibi degil yanlis anlama da birisi bana öyle yapsa konusmam
hem neden seni sucluyolar o temizlikcinin lafinami kaniyolar
onu kücüksünmüyorum yanlista anlamayin ama karsilikli neden dinlemediler
ikinizide alip konustursalardi yalanda dogruda ortaya cikardi

canım yaaa çok üzüldüm, sen nerde çalışıyosun ki?

amannn ilk kez nişanda öpüşecektik, eltime yakalanıyoduk olmadı yani senağlama

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
kiz iyiki baskalarina yakalanmadiniz gerci eltide görse iyi olmazdi :jeyyar: :jeyyar: :jeyyar:
evlenmeden deneme sakin Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

canim senin sucun degilmis ki birdahada o kadinla pek muhatap olma
akil vermek gibi degil yanlis anlama da birisi bana öyle yapsa konusmam
hem neden seni sucluyolar o temizlikcinin lafinami kaniyolar
onu kücüksünmüyorum yanlista anlamayin ama karsilikli neden dinlemediler
ikinizide alip konustursalardi yalanda dogruda ortaya cikardi
ya tabi ki kesinlikle muhattab olmicam. beni en çok yaralayan beklemediğim insandan o lafları duymaktı.
zaten hep birlikte konuştuk ben de vardım o anlatırken ama ben şoklandım kaldım, bide onun gibi dişediş kanakan demedim , zaten adam o bana daha çok güven veriyo diyor, ne yapabilirim ki, dediğim herlaf yalan olacak yani.

emiy e katılıyorum. bu ne tek taraflı iş böyle. neyse boşver şu krizde şu işsizlikte işin gücün var ya ona bak sen, evleneceksin de para lazım şimdi. ömrünü düşün takmamaya çalış tatlım.

emiy e katılıyorum. bu ne tek taraflı iş böyle. neyse boşver şu krizde şu işsizlikte işin gücün var ya ona bak sen, evleneceksin de para lazım şimdi. ömrünü düşün takmamaya çalış tatlım.
zaten sabrediyorum, borcum bittiği an çıkıp gidicem.
her ay 300 taksidim var mayısa kadar , daha bohça düzmeye bile başlamadık. düşünsenize. annemin babamında kendine göre yapacağı işler var. ama yemin ederim bu borcum olmasaydı tavrım çok daha farklı olur, tükürdüğümü yalamaz, dakika durmazdım burda.
bu parasızlığın gözü kör olsun :çok üzgünüm:

ya tabi ki kesinlikle muhattab olmicam. beni en çok yaralayan beklemediğim insandan o lafları duymaktı.
zaten hep birlikte konuştuk ben de vardım o anlatırken ama ben şoklandım kaldım, bide onun gibi dişediş kanakan demedim , zaten adam o bana daha çok güven veriyo diyor, ne yapabilirim ki, dediğim herlaf yalan olacak yani.

hmmm canim ozaman ordakilerin yaninda birsey yapma lafini bile deme
anlasinlan senin kuyunumu kazmak istiyorlar senin ihtiyacin var heleki bu krizde
is bulmak cok zor ellerine koz vermemeye bak

X