olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

geldim ule geldim ne barisiyonuz sengözlerimebaksanab

ana ebrum balım gelmış....

süpürgem gelmiş....eeee anlat hadı bakem...

ana ebrum balım gelmış....

süpürgem gelmiş....eeee anlat hadı bakem...

geldım duygum ama anlatcaklar gtmıs
eksık kaldım
su sel bır an once evlensede barı o hep burda olur anlatır bıze dımı kırmaz bızıkaydirigubbakcemile3

ule ee bu bekarlarda ne merakli oliy-tatlicadiarzu-
topiki kaybettim ule durun bi :mymeka:
abone edem kendimi:roflol:

geldım duygum ama anlatcaklar gtmıs
eksık kaldım
su sel bır an once evlensede barı o hep burda olur anlatır bıze dımı kırmaz bızıkaydirigubbakcemile3

kendı evlılerden ögrenmek ıcın topık acıyor...sende bıze anlat deyıncede anlatmam dıyor...
bu sel celişkilerın kadını be ebrum...laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

ule ee bu bekarlarda ne merakli oliy-tatlicadiarzu-
topiki kaybettim ule durun bi :mymeka:
abone edem kendimi:roflol:

ben sel ıcın ugrasıyom:sm_cool:

kendı evlılerden ögrenmek ıcın topık acıyor...sende bıze anlat deyıncede anlatmam dıyor...
bu sel celişkilerın kadını be ebrum...laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

sorma duygu bu sel bole hıc anlamıyo bekarların halınden
kendı evlı dıye yzmıs amakaydirigubbakcemile2-tatlicadiarzu-

tabi canım anlatmam mı çok beklersin delü

sel yogun istek üzerine anlatcan artıkkk herkes anlatmanı istiio
bugün yok mu smileylarla anlatcak evli bi kurbanımız :)

kihkihkih buraya uygun olsun fıkra birde iğrenç olsun bari

cocugun biri evlenmeye karar verir fakat gerdek gecesinde neyapacağını bilmiyormus annesine der ki anne tamam evlenirim fakat ben ne yapacagimi bilmiyorum der annesi de cami acik tut ben sana soylerim
ve cocuk evlenir gerdek gecesi gelir cami acmaya gider ve acarken kafasini vurur annesine der ki anne kan akiyor neyapayim annesi de iyi gidiyorsun devam et der ve cocuk kafasini cama vurmaya devam eder...............

kihkihkih buraya uygun olsun fıkra birde iğrenç olsun bari

cocugun biri evlenmeye karar verir fakat gerdek gecesinde neyapacağını bilmiyormus annesine der ki anne tamam evlenirim fakat ben ne yapacagimi bilmiyorum der annesi de cami acik tut ben sana soylerim
ve cocuk evlenir gerdek gecesi gelir cami acmaya gider ve acarken kafasini vurur annesine der ki anne kan akiyor neyapayim annesi de iyi gidiyorsun devam et der ve cocuk kafasini cama vurmaya devam eder...............

:roflol:sırnaşık şey
ay cok hos
neden ıyı gıdıyosun dedı acaba:sm_cool:

hımmmmmmmmmmmmm....evli hanımlar....hadın anlatın...
bakalım....tecrubelerınız neler....mesela....
dügün bıttı ..evınıze dogru yol almaktasınız....içinizdem neler gectiiiiiiiiii...şiştttttttttttt...

dugun stresı aılelerın her seye karısması vs..dıs etkenlerden dolayı kabusa donen gunlerın attıgımız ımzayla son bulmasının mutlulugunu yasayarak evımıze dogru yol alırken yuzumuzden okunan mutluluga hala resımlere baktıgımda o gun aklımdan gecen ve hala aynı dusunceye sahıp olmanın mutlulugunu yasıyorum.
aklımdan gecenmi?
evet sonunda bıttı yasasın ozgurluk,yasasın askkkkkkkkkkkkkk demıstım:hooray::hooray::hooray:
6sene sonrada bunları soyleyebılmenın gururu ıcersınde sevgılı esıme cok cok tesekkurler edıyorum
bana yasattıgı mutluluk ıcın.
evlılıge hazırlanan tum arkadaslarımada aynı mutlulugun bır omur boyu surmesı dılegıyle

X