olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

madem evli birini yakaldık soru yağmuruna tutalım haydin kızlar.

ben başlıyorum korunma yöntemi olarak rahim içi aracı önerir misin? ben düşünüyorum da...

taktırabilirmisin fisfisfis
ben düşününce tuhaf oluyom kafamçokkarıştı

yani doğumdan önce kondom veya haplarla halledebiliriz sanırım.
daha sağlıklı. ama hapda istemiyorum kilo yapıyo diyorlar

cnm bu haplara kısırlık yapıyo diyolar CADIARZU
tembeleştiriyo isteyince cocuk sahibi olamıyon diyolar dogrumu :uhm:

cnm bu haplara kısırlık yapıyo diyolar CADIARZU
tembeleştiriyo isteyince cocuk sahibi olamıyon diyolar dogrumu :uhm:
valla bende bilmiyorum duydum öyle bişiler ama yine en sağlıklısı garantisi kondom galiba.
ya geçen bi akrabasına gittik benimkinin diyo ki öle korunmayın evlenince sonradan olmuyomuş çocuk falan :roflol:
bide kadın yaşlı öle utandım ki

tabi düğün olduktan sonra takılacak o. şimdi sakıncalı kaydirigubbakcemile3 tak ve unut yöntemiymiş. sigara kullandığım için hapların yan tesiri olabiliyomuş. o kadar çok şey duyuyorum ki karmakarışık oluyorum.

dogru valla tak ve unut içinde kayboluyoda ondan :roflol:

kızlar spıral konusunda bende pek ıyı seyler duymadım yanı cok guvenlı degılmıs oda kayabılıyomus daha sonra hamıle kalındıgında begın bır tarafından cıkabılıyomus vs vs ..haplar cıcınde ksıırlık ve bayanda damar tıkanıklıgı yaptıgı okudum gene en saglıklısı kondom sanıyorum kı

bende duydum bunları yaa
kıs sel sen evlımıydın ben senı nısanlı sanıyodum ???

nişanlı sel cnm agustosta dügünü yerimseniben

ee napcam yaa. ben bu konuyu alperle hiç konuşamıyorum kiiiiii.pofffff

ee napcam yaa. ben bu konuyu alperle hiç konuşamıyorum kiiiiii.pofffff

canım bence de konus utanma zaten sen konusmaya baslarsan o susumaz :)erkek ıste canım bu kadar sıkıntı yapma zaten elbet bırgun konusmak zorunda kalıcaksınız ben de cok korkuyorum bu korunma olaylarından oyuzden kondom suandakı dusuncem CADIARZU

tık tık tık kimse yokmu nasılsınız???
hg cnm varız buyur a.s.
tşk iyiyim sen nasılsın?
bencede konusulmalı paylasılmalı yerimseniben
he evlı yazıyoda profılde ondan sasırdım :) sagol canıma.s

önemli degil cnm ne demek Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…