olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

sagol tatlimmmmmmmm naptiniz bakem ben yokken

papatyam bende daha yeni okudum kapanmis, ama en cok sasirdigim olay
iki adminin erkek olmasi bir kadin forumunda
bilmiyordum ben acikcasi

hulicim ben biliodum erkek olduklarını
cinsellik nie gitmiş ya vardır bi sebebi heralde

noluyo burda citir kizlar sengözlerimebaksanab

valla uzman abla burda umarım bunu kapamaz. valla çok seviyeliyiz abla kilitlemesenağlama

oyyyyyyyyyyyyy kıyamam ben sana merak etme seviyeli olunursa kapanmaz:teselli:

en son cinsellik bölümünde biri öyle sacma bir konu acmistiki kapanmasi iyi oldu bi bakimdan...
sanal ortam tamam ama cinselliginde biri siniri var yani...
neyse bu topik iyi oldu...

aslında cinselliğin kapanması iyi oldu benim topic uçacak kaydirigubbakcemile3

cinsellik olmadan paylaşalım tecrübelerimizi.
-Örneğin düğünden sonra eve dönüş yolunda aklıma gelen ilk şey bir ağrıkesici almam gerektiğiydi.Zira düğün okadar hareketli,yoğun geçmiştiki başım çok ağrıyordu,gülümsemekten yüz kaslarım dahi ağrıyordu.sürekli, sırıtır vaziyette olmam gerektiği için. yani çeyiz yerleştiriken eve mutlaka bir ağrıkesici de iliştiriverin.şutarafagitti
-eve geldiğimizde ilk iş kuaförün saçıma taktığı 40 dan fazla tel toka ne firketeyi ayıklamak oldu eşimle.eskiden 40 düğüm çözülürmüş gerdek öncesi biz firkete yolduk saçımdan.eziyeti düşünün artık.:bbo:
-sonra kendi evinde misavirmiş gibi hissetmen,sanki yarın olunca baba evine dönücekmiş gibi bir his kaplıyor insanı.çok masum ve hayatım boyunca ilk ve son kez hissettim sanırsam,senağlama
-eşinizin size yaklaşımı çok önemli(romantik mi-ormantik mi mevzuuu)kaydirigubbakcemile
-sabah yatağınızı yadırgadığınız için hiç uyumamış bir şekilde güne başlıyorsunuz,duş alıp kendime geleyim derken bile hala baba evi aklınızda acaba bensiz ne yaptıalr gibi..)
-tavsiyem arkadaşlar gerdek gecesi ne olmuş olursa olsun sabah kalktığınızda annenizi mutlaka arayın ve günaydın deyin,ben iyiyim,kahvaltı ediyoruz falan diyin.Çünkü kız anneleri o gece hüzünden mahvoluyorlar.bunu hakediyorlar şüpheniz olmasın.kaydirigubbakcemile3

tşkler cnm ne güzel tecrübelerini paylasmısın akıl vermişin a.s.

içim bi tuhaf oldu bende 6 ay sonra aynı duyguları yaşıcam sanırım :1no2:

gunaydın
jenıfır lopez saol tatlım
dıleğım o ne bee terbıyesız senı ayy utandım haa
acep benı leylekler mı getrdı :roflol:

gunaydın
jenıfır lopez saol tatlım
dıleğım o ne bee terbıyesız senı ayy utandım haa
acep benı leylekler mı getrdı :roflol:
çenenden dolayı papağanlar getirdi deseydin innanırdım da bacaklarını görmeden leyler getirdi diyemicem :roflol::roflol:

benı papağan senıde karga getrdı o vakıt saa slm verende kabahat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…