okulöncesi eğitimi için

H

handeyavas

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi handeyavas

ben okul öncesi usta öğreticisiyim ama şuanda doğuda olduğumuz için çalışmıyorum. isteyen arkadaşlara,

sayı kavramı ((kendi kızımiçin yaptıklarımdan)) --4ytl

ana renkler kavramı((kızım için yaptıklarımdan))---4ytl

harf kavramı((kızıma yeni yapmaya başlayacağım))--6ytl' ye yapabilirim

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi handeyavas
arkadaşlar bu kitaptan elimde bir kaç tane mevcut. fiyatı 4 ytl

• Konu Sahibi handeyavas
arkadaşalar bu kitapla 0-6 yaş çocuğunuzla ev de çok güzel ve verimli saatler geçireceğinizi düşünüyorum.
çocuğunuz el ve göz koordinasyonu gerektiren belirli hareketleri yapabilmeyi-estetik özellikler taşıyan ürünler oluşturabilmeyi-günlük yaşamda kullandığımız iletişim araçlarını tanıyabilmeyi-(( saat kavramı))--kış mevsimin yaz mevsimin özelliklerini kavrayabilmeyi-renk kavramlarını-küçük kaslarını kullanarak belirli hareketleri yapabilmeyi-geometrik şekilleri kullanarak özgün ürünler oluşturabilmeyi-başkalarıyla ilişkilerini yönetebilmeyi-ortak ürün oluşturabilmeyi- öğrenebilecektir. ve daha bir çok konuyu resmlerle bu kitapta yapım aşamasıyla birlikte bulabilirsiniz. evinizdeki artık materyallerle fon kağıtlarıyla plastik tabaklarla- iplerle kutularla çok güzel ürünler ortaya çıkarabilirisniz üstelik çocuğunuzla birlikte

tekerlemeler
bilmeceler
parmak oyunları
şiirler
ninniler
şaşırtmacalar
okulöncesinde çocuğunuzla beraber neşeli dakikalar geçirmek istiyorsanız tam siz göre bir kitap. kaçırmayın derim.
125 sayfalık bir kitabı piyasada bu fiyata bulamazsınız.

• Konu Sahibi handeyavas
Benim elimde değişik bir iki kitap var , ama bu kitabı da merak ettim üstelik fiyatı da çok uygun :) . Ödeme için bilgilerinizi rica ediyorum.

Okul öncesi dönem için başka şeylerde var mı ekleyeceğiniz. ?

• Konu Sahibi handeyavas
özeline yazdım canım. posta hesabımı yarın açtıracğım o yüzden şuanda ödeme bilgilerimi veremiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…