OKB ANKSİYETE PANİK ATAK DEPRESYON

siladzgn

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
21
2
25
Arkadaşlar böyle sıkıntıları olan ilaç tedavisi gören ve görmeyen arkadaşlarla dertleşmek istiyorum lütfen yazın sorun larınızı benim anksiyetem ve panik atağım var Okb de var

Arkadaşlar böyle sıkıntıları olan ilaç tedavisi gören ve görmeyen arkadaşlarla dertleşmek istiyorum lütfen yazın sorun larınızı benim anksiyetem ve panik atağım var Okb de var
Ben varım ve beş senedir tedavi görüyorum ilaçlı. Fakat artık faydası olmuyor. Şu an bile bi ölüm korkusu var içimde nasıl kurtulacağız bu illetten çok yoruldum çok

Terapi alın. İlaç destek olur, terapi ana tedavi.

Bende de her şey kötü olacak korkusu var. Eşim isteyken başına bir şey gelecek diye korkuyorum. Oğlumu kreşe vermem gereken yaşı geldi ya orada kötü davranirlarsa diye korkuyorum. Bu yıl böyle oldum. Psikologa gitmeye de korkuyorum iyi değilim 😞

2 yıl önce bu sürece girdim ama ilaçların yan etkisi ile her ay başka başka ilaçlar kullnadım.
En son kullandığım ilaç çok iyi gelmişti ama artık piyasada yok ithal edilmiyormuş tedaviyi istegimle sonlandırdık ama hiç iyi değilim.
Aynı insanlarla aynı sorunlarla başbaşa kaldım.

Aile ve sosyal bakanlığına E devlet üzerinden bireysel terapi başvurusu yaptım dönüş bekliyorum

Bende yıprandım artık kötü şeyler olacakmış gibi hissetmekten bıktım. İnsanlar dünyayı geziyor ben şurdan otobana çıkamıyorum korkuyorum o kadar bıktım ki kendimden. Herkesin polyanna olduğu ortamda en kprjak ve kötü senaryolar kuran ben oluyorum

Bende yıprandım artık kötü şeyler olacakmış gibi hissetmekten bıktım. İnsanlar dünyayı geziyor ben şurdan otobana çıkamıyorum korkuyorum o kadar bıktım ki kendimden. Herkesin polyanna olduğu ortamda en kprjak ve kötü senaryolar kuran ben oluyorum
İlaç kullanıyor musunuz

Bende de her şey kötü olacak korkusu var. Eşim isteyken başına bir şey gelecek diye korkuyorum. Oğlumu kreşe vermem gereken yaşı geldi ya orada kötü davranirlarsa diye korkuyorum. Bu yıl böyle oldum. Psikologa gitmeye de korkuyorum iyi değilim 😞
Ah çok zor bilirim

Evet aynı şeyleri bende düşünüyorum

X