Ok Nirvana enfeksiyon yapar mı?

Orkide3019

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2022
11
-1
Sırf merak ettiğim için soruyorum. Eşimle kayganlaştırıcı kullanarak ilk ilişkimize girmeyi denedik. Ama ben de aşırı yanma meydana geldi. Vajinal enfeksiyonum vardı fitille tedavi olmuştum. İlişkimizi sonlandırdık ve idrarımı yaparkende aşırı yanma oldu bunun sebebi kayganlaştırıcı mıdır? Yoksa enfeksiyon tekrarlamış mı? (Not:İlişki öncesi herhangi bir enfeksiyon, idrar da yanma vs yoktu.)

İlk ilişki bazı zaman/kişilerde zaten acı verici oluyor. Vücut alışık olmadığı için zorlanıyor ve tahriş oluyor. Sizde de muhtemelen öyle olmuştur, üründen olduğunu sanmıyorum ama okey'in ürünleri genelde yapış yapış ve birkaç dakika içinde iğrenç bir kıvam aldığı için o da etki etmiş olabilir belki.

Onunla bir ilgisi olduğunu düşünmüyorum

Lateks alerjin yoksa herhangi bir yan etkisinin olacağını düşünmüyorum.

Sırf merak ettiğim için soruyorum. Eşimle kayganlaştırıcı kullanarak ilk ilişkimize girmeyi denedik. Ama ben de aşırı yanma meydana geldi. Vajinal enfeksiyonum vardı fitille tedavi olmuştum. İlişkimizi sonlandırdık ve idrarımı yaparkende aşırı yanma oldu bunun sebebi kayganlaştırıcı mıdır? Yoksa enfeksiyon tekrarlamış mı? (Not:İlişki öncesi herhangi bir enfeksiyon, idrar da yanma vs yoktu.)
Tahriş varsa kayganlaştırıcı yanma yapar. Nirvananın ilk bir kaç kullanımda hissedilen hafif bir ısı etkisi de var. Ama korkutacak kadar olmaması lazım.

İlk ilişkiniz olduğundan içerisi duruma uyum sağlayana kadar hafif yanma olması da mümkün. Gün içinde yanma devam ediyorsa enfeksiyomunuz olabilir.

X