Cinsel Birleşme (İlişki) Sırasında Birleşememe durumu ?

Bir kızlık zarı çeşidi vardı adını unuttum şimdi. O normal yırtılmıyormuş doktor basit bir şekilde alıyormuş. Hatta geçen gün böyle bir konu da vardı. Bir doktora gidin belki de çözüm sandığınızdan daha kolaydır.

Bir kızlık zarı çeşidi vardı adını unuttum şimdi. O normal yırtılmıyormuş doktor basit bir şekilde alıyormuş. Hatta geçen gün böyle bir konu da vardı. Bir doktora gidin belki de çözüm sandığınızdan daha kolaydır.
Septalı denıyor dıye hatırlıyorum onu doktor alıyor.
Konu sahibi mutlaka bir kadın dogum uzmanına gorunun fiziksel bir sorun yoksa yaparsınız. kayganlaştırıcı jel ıle deneyebilirsiniz. Eger aşamazsanız dılator set tavsiye ederim

Herkese merhaba bilgisi, tecrübesi olan kişiler yardımcı olabilirse, görüş, bilgi sunabilirse çok sevinirim.
Yeni evliyiz, eşimle beraber şöyle bir durumumuz var.
İlk defa cinsel birleşme denediğimiz de eşim kendi organının baş kısmını koyup ilerlemeye çalıştığı an ben de bir acıyla beraber yanma hissi oluşuyor ve eşim o an ilerleyemediğini, sanki bir duvar olduğunu söylüyor ve kıyamadığı için geri çıkıyor. Bir türlü ilişkimizi yaşayamadık.
Bu durum vajinal enfeksiyondan sebebiyet midir yoksa farklı bir cevabı, durumu düzeltme yolu var mıdır ?
Cevap verirseniz çok sevinirim teşekkürler şimdiden. :)
Heralde esin tam dogru noktayi gidemiyor.
Bu gibi durumlarad kadin doğru noktaya dogru yönlendir yapar cunku acemilikten erkekler tam kadin vulvasini bulamıyor

X