öğretmen arkadaşlar sınıflarındaki isimlerden istatistik yapabilir mi?

senin gibi ismin özelliğini taşıdığına inananlardanım kesinliklikle enesler aşırı yaramaz oluyor emirlerde şımarık oluyorlar birde beyzalar çok kaprisli kendini beğenmiş oluyor sınıfımda bunlardan çok var betüller zeki ama küçük dağları ben yarattım der gibi havalı bunlar 7 senenin tecrübesi

:roflol: evet yaaa süper tespitler,aynen.Ya yaşarken aklıma pek çok şey geliyor ama ben de şuan hatırlamıyorum,ama seninkiler harika gerçekten..

sena ve nisa çok.
enes,batuhan,emirhan ,semih ,Yasin,Yasir epey var.erkekler genelde Muhammet ön ismiyle.

kesinliklikle enesler aşırı yaramaz oluyor

Bu kadar olur..Bende de va bir Enes,tam bir illet yani.kaydirigubbakcemile

tanıdığım bütün furkan, onur ve ahmet adlı öğrenciler çok hareketli ve yaramazlardı. bunlar da yaygın isimler arasında.
kızların isimleri arasında en çok sonuna eklenen "su" moda. bence en çok dalga geçilecek isim türü bunlar. edasu edakola edafanta edasoda vs.

Açıkçası tüm bu işler dolayısıyla ben hep eski isimleri ve bu isimlere sahip zatların hayatlarını ve karakterlerini öğrenmeyi uygun görüyorum.Ben cinsiyetleri yeni eblli olan iki oğluşum için Halit ve Salih isimlerini düşünüyorum.Halit'ler hep ağırbaşlı olur,ben öyle tanıdım yani.Salih'ler de biraz sinirli olurlar ama onlar da ağır başlıdırlar.Bakalım..

canım ya çok ortak noktamız varmış ben boşunamı oğluşuma mehmet akif ismini koymayı düşünüyorum kesinlikle isim çok önemli ve manasını yansıtıyor insana bu arada mehmet çok övülmüş akifte dünya işlerinden uzaklaşıp ibadet için Allaha yönelen demek hem çok ağır başlı oluyor mehmet akifler onun için istiyorum inşallahta mehmet akif ersoy gibi büyük adam olur canım oğluşum :CüvCüv:

kaydirigubbakcemile5 güzel gerçekten,ismiyle müsemma olurlar inşallah.Hayırla doğup hayırla büyürler, hayırla yaşarlar..

llütfen çocuklarınızın isimlerinin sonuna HAN,CAN ve NUR u eklemeyin...gına geldi okulda..oğulcan,batuhan,doğuhan,aslıhan,mervenur,emrecan,muratcan,aslınur,semanur...................

Bir de çift isimlere sinir oluyorum.Güzel güzel iki tane ismi yanyana koy,sonra birini unut.Yada çocuk yeni girdiği bi ortamda isimlerinden hangisini bilmeyen insanların gazabına uğruyor.Çocuğu iki isimle çağırayım desen sınıf yoklaması yapar gibi hissediyorsun.Ne var çocuk doğur doğur tek tek koy isimleri işte kaydirigubbakcemile3

Bende sınıfımdan hoşuma gidenleri ileteyim:
Eylül , Marta su , Belinay , Kayra , Emel Sude ,Berzan ,Oytun ,Neva ,Asena,Selina............................

marta su mu :uhm: ilk defa duydum
neva ??neva color heheh
çok ilginç ya buisimler

benim tanıdığım ufaklık enes ensesine vur ekmneğini al çocuk öyle usluki ben bile bu kadar olmaz diyorum yani
kızlar benimde oğlum olacak kerem.kuzey.kıvanç ve kaan isimleri üzerinde duruyoruz en baştan beri nasıl sizce

Erkeklerde........Yaman,Batuhan,Eren çook fazla kızlarda ise Esra,Büşra, Ezgi Aleyna ama duyulmamaış isimler koymak istiyorsan Kız:selen Erkek:Tuğberk kaydirigubbakcemile5

bence kivanc olsun hem cok güzel bir isim hemde herkesin atlamadigi bir isim :CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…