Makyaj Ürünleri Öğrenci bütçesiyle oluşturulan bakım dünyası :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

karbeyaz07

instagram/askbuyukbedengiyer
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2010
1.254
191
35
Merhaba kızlar ben üniversite öğrencisiyim ve bir makyaj bloğu yazarıyım :) Sizinle kendi makyaj ve bakım dünyamı paylaşmak istedim :) İşte benim 4 yıllık üniversite hayatım boyunca oluşturduğum dünyam :)

Sizde kendi dünyanızı benimle paylaşabilir,öneriler sunabilirsiniz..

Fondöten,kapatıcı ve pudralar :)
$270620112848.jpg
Bunlarda allıklarım:)
$270620112851.jpg
Farlarım :)
$270620112853.jpg
Eye liner,artliner,dipliner ve makyaj bazlarım..
$270620112856.jpg
makyaj paletlerim..
$270620112857.jpg $270620112859.jpg
Rimellerim
$270620112862.jpg
kalemlerim...
$270620112863.jpg
rujlarım ve glosslarım :)
$270620112874.jpg $270620112870.jpg $270620112868.jpg $270620112867.jpg $270620112877.jpg
ıvır zıvırlarım :)
$270620112878.jpg $270620112888.jpg
Yüz ve banyo ürünlerim :)
$270620112881.jpg $270620112880.jpg $270620112889.jpg
Saç bakımı :KK70:
$270620112883.jpg
Parfümlerimmmmm
$270620112885.jpg $270620112886.jpg
Numaralar ve hangi üründen ne kadar memnunum ayrıntılı bilgi için blog adresime bakabilirsnz.bloğuma ulaşmak için beni twitterdan takip edin adresim avatarın altında yazıyor :)

Bunlara ek olarak en son aldıklarım sayfa 13,14,16,17,20. sayfalara toplu şekilde eklenmiştir

NOT : Bu resimdeki ürünlerin bazıları bitmiş,dağıtılmış ya da hediye çekilişlerinde hediye edilmiştir.Güncel olan makyaj dolabım yakında başka bir başlıkta paylaşılacaktır.
Konu dışındaki hiçbir yazı cevaplanmayacaktır..
Sevgiler..

Son düzenleme:
avon seversin sanırım :KK70:
maşallah ne çoklarmış annem bi de bunları görsün de beni rahat bıraksın :KK70:

genede maşallahın var :KK49: bir sürü ürünün var

işte 3 yılın birikimi :KK52: çalışmaya başlasam dahada artar heralde :KK52:

glıs saç bakım sıvı kremınde 4 ayrı çeşit var ayrı ayrı ürünler saçına zarar vermiyor mu

aynı anda hepsini sıkmıyorum :) Ama yaz geldi deniz mahvediyor saçlarımı bu ara :KK43: gliss gayet zararsız zaten saçlarımı ipek gibi yapıyor:KK9:

maaşallah canım ya super gorunuyorlar

teşekkür ederim :)

avon seversin sanırım :KK70:
maşallah ne çoklarmış annem bi de bunları görsün de beni rahat bıraksın :KK70:

avonun yüz ürünlerini pek sevmiyorum artık cildimi bozdu işte gençlik bilinçsizlik aldık ucuz diye..şimdi lekeleri gidermeye yatrıyorum tüm paramı :KK50: avonun ujları ve farlarından hele hle kokularından vazgeçmem ama yüz ürünleri aslaaaaa...:KK50::KK50:

İnsan bu şirin şeylere meraklıysa gözü öğrencilik falan görmez ordan kısar burdan kısar alır
Benimde çanta merakım var öyle yada böyle alıyorum, çok seviyorummmm:KK69:

ogrenci butcesiyle bunlari aldiysan...sonraki butcende bi parfumeri felan acarsin herhalde:KK60::KK60::KK60:MASALLAH simdiden parfumeri gibisinnn goz kalemleri ne kadar acaba :KK1::KK60::KK60:

Parfümlerin dikkatimi çekti her gün başka kullanıosun heralde :KK52:
Sabit bi kokun olmalı bence benim yıllardır aynıdır parfümüm mesela.
Hadi bi yazlık bir de kışlık olsun ama bu kadar parfüm fazla bence onlara verdiğin para ile daha kaliteli fondöten/pudra alabilirdin ben de ruj,kalem,far gibi kozmetik ürünlerinde çok kaliteli ürünler almıyorum ama tüm yüzü kaplayan ürünler alırken dikkatli olmak lazım...

Son düzenleme:
bence bazıları çok gereksiz bitince bir daha alırım hem çok yer kaplar hemde son kullanma tarihleri filan sıkıntı bu arada iykin öğrenci bütçesi :)

ögrenci butcesı dıyınce bende dedım heralde az bısey:KK37:
masallahın var:KK31: bakım onemli tabı:KK12:
bende bu kadar sac bakım urununu nasıl kullandıgını merak ettım?
ben bırı bıtınce yenısıne baslarımda genelde:KK17:
bırde parfumlerın tabıkı es gecılemez nıvea tonıkler jellerde fazla geldı bana
bana ne oluyosa:KK37::KK37:

Bu zamana kadar kullandığın parfümlerden hangisi daha iyi ,merak ettim :KK61:
Bunlar bi 5 yıl gider sana :KK53:, fazla katalog bakma sen dayanamıyorsun belli :KK66:

öğrencisin ve bu kadar makyaj malzemesi maşallahh..:KK64:
:)

İnsan bu şirin şeylere meraklıysa gözü öğrencilik falan görmez ordan kısar burdan kısar alır
Benimde çanta merakım var öyle yada böyle alıyorum, çok seviyorummmm:KK69:
ya ailemin yanımda olması avantaj oluyor birazda :KK70: ama kozmetik olunca gözüm birşey görmüyor :KK52::KK52:

ogrenci butcesiyle bunlari aldiysan...sonraki butcende bi parfumeri felan acarsin herhalde:KK60::KK60::KK60:MASALLAH simdiden parfumeri gibisinnn goz kalemleri ne kadar acaba :KK1::KK60::KK60:
göz kalemleri ne kadar derken fiyat olarak mı sordun anlamadım?

Maşallah diyorum,yani öğrenci bütcende iyiymiş bence... :)
tşk ederm :KK70:

Parfümlerin dikkatimi çekti her gün başka kullanıosun heralde :KK52:
Sabit bi kokun olmalı bence benim yıllardır aynıdır parfümüm mesela.
Hadi bi yazlık bir de kışlık olsun ama bu kadar parfüm fazla bence onlara verdiğin para ile daha kaliteli fondöten/pudra alabilirdin ben de ruj,kalem,far gibi kozmetik ürünlerinde çok kaliteli ürünler almıyorum ama tüm yüzü kaplayan ürünler alırken dikkatli olmak lazım...

ben tek koku kullanınca sıkılıyorum yıllar önce sürekli perceive alırdım avondan kullan kullan bir düre sonra okadar sıktıki eskisi gibi güzel gelmedi sonra anladım ben farklı kokular sıkmayı seviyorum böylece sıkılmıyorum hiçbirşeyden..oyüzden bukadar çok parfümüm var :KK42:

ögrenci butcesı dıyınce bende dedım heralde az bısey:KK37:
masallahın var:KK31: bakım onemli tabı:KK12:
bende bu kadar sac bakım urununu nasıl kullandıgını merak ettım?
ben bırı bıtınce yenısıne baslarımda genelde:KK17:
bırde parfumlerın tabıkı es gecılemez nıvea tonıkler jellerde fazla geldı bana
bana ne oluyosa:KK37::KK37:

ya saç bakım ürünleri genelde gliss in zaten gliss çok zararsız ve saça iyi geliyor boya yaptırdığım zaman saçım mahvoluyor o yüzden aynı anda 3 krem falan sürüyorum onunda bir zararı yokmuş zaten buradan kkdan bir uzmana mesaj atıp sormuştum.aynı anda hepsini sıkmıyorum kışın değişiyo yazın değişiyo. yazın denizde mahvedio saçımı birde saçlarım çok fazla gür ve uzun ondan azıcık sıkımlık yetmiyor saçıma :) Nivea toniklerde ben hergün kullandığım için sürekli yüzümü tek bişeye alıştrmak istemiyorum bir ay biri bir aydiğerini kullanıoyrum oradakilerin çoğunun ağzı kapalı zaten açıldıktan sonra 2 yıl olduğundan açmadım çoğunuda tarhi geçmesn diye bittkçe açıp deniyorum nivea yüzüme iyi geldi şimdiye kadar temizlediğini hissediyorum en azından :)

Bu zamana kadar kullandığın parfümlerden hangisi daha iyi ,merak ettim :KK61:
Bunlar bi 5 yıl gider sana :KK53:, fazla katalog bakma sen dayanamıyorsun belli :KK66:

çok zor bi soru çünkü tek bir parfüme takılıp kalmam ben ama sanırım Avon treselle kalıcılık konusundada koku konusundada daha iyi tabi ben çiçek kokusu seviyorum bu da çiçek kokusu :KK71:

bende severım nıveayı bende onu demek ıstedım aslında kullandıkca alsan daha ıyı olmaz mı.
her ay ıstedıgın urunu gıder alırsın tabı bazen toplu almakta ıyı oluyor.
neyse gule gule kullan :KK12:

bende severım nıveayı bende onu demek ıstedım aslında kullandıkca alsan daha ıyı olmaz mı.
her ay ıstedıgın urunu gıder alırsın tabı bazen toplu almakta ıyı oluyor.
neyse gule gule kullan :KK12:

tşk ederm cnm.ya %50 indrm görüyorum mesela süresi belli indrmn ozaman alıyorum sonradan fazla ödemiyorum yüksek indrm oldukça çok alıyorum ondan böyle birikiyo :21: