Oğluşuma İsim

Oğluşum İsmi Sizce Hangisi Olsun?

• Ankete Katılan
    99
  • Anket Kapalı .
Benim adım Anıl :))) nadirde olsa bayan kullanıyo ama vazgeçeyim deme şahsen ben ismimden çok memnunum her ne kadar erkek ismi deselerde çok güzel.. İsmim Anıl olmasaydı oğluma kesinlikle koyardım....
ANILL :))) işte ben

illaki birisi denecekse
eren bence
çok kullanılıyor ama olsun çok güzel bir isim kaydirigubbakcemile3

canım bende eren den yana oyumu kullandım.çok daha güzel diğerlerinden.daha güzel söyleniyor.ismiyle yaşasın canım.

bende anil dedim

bu ismin bende cok özel bi yeri var anil denilince siyah sacli yesil gözlü bi erkek cocugu hayal ediyorum hep

kulagada hos geliyo :)

üçüde güzel hoşuma gitti.
ama onur a verdim oyumu
tabi iki isim arasında falan kalıyosam onur eren koyardım iki isim birden

canım bence anıl daha hoş geliyor kulaga.ama yinede son karar senin.Allah kurtarsın.sağlıklı olsunda isim nasıl olsa olur.

slm canım.bence anıl ismi kulağa daha hoş geliyor.yinede son karar senin.Allah kurtarsın.sağlıklı olsunda isim nasıl olsa koyarsınız.

ben eren diyorum canım
Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat nasip etsin inşallah

ben de oyumu EREN den yana kullandım canım
allah analı babalı büyütsün,hayırlı evlat olsun...

anıldan yana kullandım oyumu
bu kısımda ilk kez böyle bir anket görüyorum :kahve:

slm canım.bence anıl ismi kulağa daha hoş geliyor.yinede son karar senin.Allah kurtarsın.sağlıklı olsunda isim nasıl olsa koyarsınız.

ayy bu tatlıı kıvırcııkkk elmaa yanaklııı bebek senin mi netten mi buldun yoksaa resimi:)) maşalaaah yaa nasııl sevimliii.Allah nazardan korusun şurda olsaa ham ham yerim vallaa:))

anıl,eren,efe,abay,ezel,erinç isimlerini begeniyorum bende.birde egeli olup gurbette yasayan denize hasret gidenleriniz varsa benim gibi candeniz de cok guzeel bir isimm..
ama ne yazıkki 9aydır halaa karar vermiş değilimm:)))

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım ben Eren'e oy verdim ama Eren ismide çok bu aralar mesela Poyraz,Aras,Ege,Demir hoş isimler.

Canım ben Eren'e oy verdim ama Eren ismide çok bu aralar mesela Poyraz,Aras,Ege,Demir hoş isimler.

Canim iyi hos da bence bu dedigin isimler de cok demode oldu artik. Herkes Kuzey koydu bu sene. Nereden cikti anlamadim. Atlas koydular. Ege ... bir sey moda oluyor haydaaaaaaaaaaa baska isim kalmamis gibi herkes o isimleri koyuyor.

X