Oğluşuma İsim

Oğluşum İsmi Sizce Hangisi Olsun?

• Ankete Katılan
    99
  • Anket Kapalı .

buket-26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2007
3.228
324
45
Karar vermemize yardımcı olursanız sevinirim arkideşler.. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bence "Onur" çok severim bu ismi....

Birgün oğlum olursa bende "Ömür" koyacağım....

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım....

Eren favori ismimdir çok severim oğlum olursa bende ikinci isim olarak düşünüyorum

Buketcim aslında soyisminize göre hangisinin fonetiği daha güzel olutor bilmiyorum ama bence kulağa gelişi ve anlamı bakımından Erne ismi çok hoş... Oyumu da verdim. Hayırlısı olsun, ismiyle yaşasın inşallah!

benimde canım anıl ismi hoşuma gitti......sağlıcaklı doğar inşallah kuzucuklar..

Bana Göre Anıl Daha Kibar Ve Hitaben Daha Hoş :1closedeyes:

sen bilirsin amacanım
son günlerde doğan bebeklerde bir eren furyası varki sorma her doğan erkek bebekten 3 ünden birinin adı eren a.s
beni sakın yanlış anlama sadece bir fikir sunmak istedim :sm_confused:
şöyle eski bir isim düşünsen nasıl olur acaba
aras, taha ,egedeniz ata ,ataman .mete
sadece bir fikirdi sevgiler canım :1hug:
oğlun ismiyle mutlu yaşasın :nazar::emir_bebek:

canım ben eren ismini beğendim 3 isim arasından. bence oğluşuna daha çok yakışır. tanıdığım tüm anıllar yaramaz da belki onun etkisi bilemedim. eren halamın oğlunun adı çok severim onu ordan da etkilenmiş olabilirim.

canım ben de eren dedim. soyadımız eren malum:) yakınlık hissettim. anıl kuzenimin ismi. başarılıdır ama hoppadır, onur üni. den arkadaşım vardı tembeldi:) eşimin ailesi de çok zeki. isimle alakaları varmıdır bilmem ama:KK70:

Buketim bende Eren i oyladım. Hatta kendi oğluma da Ali Eren ismini koymak istedim benimki istemedi...

Taam Eren ismi çok var ama diğer isimler de çok varr...

bende onur secenegini işaretledim..ama benimde bi tane oğlum var adı utkan ikinci bebeğimde oğlan olursa çağkan ismini çok beğeniyorum..

hihoyyyt onur onur hihoyyyt bence çok güzel bi isim adı bgibi onurlu bi adam olsun annesi :))) :emir_bebek:

bende calla ereni onayladım cnm yaa oda güsel benim kusanimin adıda eren allah tamamına erdirsin cnm

X