oğluşum her an gelebilir anketimi oylarmısınız kızlar

oğluşuma hangi isim?

• kerem

OY: 51 31,1%
  • kuzey

OY: 42 25,6%
  • kaan

OY: 32 19,5%
  • can

OY: 14 8,5%
  • kıvanç

OY: 25 15,2%

• Ankete Katılan
    164
  • Anket Kapalı .
ben can ismini oyladım benim oğlumun ismi iyikide can koymuşum adı gibi cana yakın:dance:

ben ce kerem çok güzel bi isim ve ve kerem isimli çoçuklar çok tatlı ve yakışıklı oluyolar ayrıca kerem ismi bana hep saf temiz güzel bi erkek çoçuğunu hatırlatıyo :))

ıııımmnm çok zor iş buuuu..ben doruk koyacam oğluşumun ismni ama şimdiden dalga geçiolar doruk naber moruk diolar:KK43:
amaann içinden ne geliosa onu koy canm doruk kuzey poyraz eymen bunlarıda gözardı etme ama bu seçenkler arasndan kuzy koy derim:)ya brasda anlamlı olsun bence sana dicem ama kendmde senle aynıyım:)bence arkadaşm sen içinden geleni koyy..

kerem diyorum ben.
asil bir isim,modası geçmemiş,geçmeyecek bir isim bence.
kuzey çok kısıtlanmış bir isim.
sınırları belli bir isim.
neden batı,doğu vs değil gibi.
ben de oğlum olursa bir ismini kerem koyacağım.

herseyden once RABBIM saglikla kucagina almani nasip etsin,,
ben KEREM dedim,oyle modern isimlerden pek hoslanmam,,,hem anlamida guzel olmali bi ismin,,,herseyin hayirlisi olsun canim...

selam canım öncelikle allah bir nefeste kurtarsın ve yavrunu kucağına almayı nasip etsin....
ben kaan ismini oyladım çünkü eğer bir oğlum olsa bende bir ismini kaan koymayı düşünüyordum....

ben oğlum olursa ismini kuzey koymayı düşünüyordum.bence çok hoş ve asil bir isim.anketi de o şekilde cvbladım zaten.bundan daha önemlisi de Allah bebegini sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah!

düşüncelerini paylaşan tüm arkadaşalara hepinize çok teşekkür ederima.s.a.s.

ben de Kuzey ismini beğendim..
hem az bulunuyor hem de güzel..
fakat daha mânâlı olsun derseniz de Kerem olabilir..
Allah sağlıkla kucağınıza almayı naip etsin...

sağlun kızlar bende sürekli takip ediyorum eşimle iddaya girdik kuzeymi keremmi die şu an eşim önde beni kızdırıyor hehehe

Kıvancı ısaretledım ama dıger bır secenekte kerem olabılır..
Allah saglıkla kavusmayı nasıp etsın canım..

Evet kerem guzel ama alay edılıcek bır cok sey buluyorlar malesef ayıp seylerde olabılıyor :KK43: bu yuzden kıvanç dedım o da cok guzel..

bende oğlum olursa kerem olsun isterim demiştim bi defa..nişanlım o ne öle dalga geçer ben oğlumla dalga geçsinler istemem die tepki wermiişti:) olmayan oğlumuza:) ve sonra madem öle kuzey olsun dedim.karadenizliyim ve onunda kuzeyin oğlu olmasını isterim volkan abisi gibi:))) anlayan anlamıştır heralde :p bende kuzeyi seçtim bu arada.sağlıkla büyüsün kuzey bebekiniz :))

X