oğlumun ağız suyu..

firildakmerdane

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2008
151
6
arkadaşlar bende oğlumun ağız suyundan çekiyorum..bütün kıyafetleri ıslanıyor..sürekli kıyafet değiştiriyorum..değiştirmesem o ıslaklıkla hasta olabilir diye düşünüyorum..önlük taksam kızıyor önlüğü eliyle çekiyor..bende boğulmasından korkuyorum..ne yapacağımı şaşırdım..bir arkadaşım salyalık dye birşey almış..çocuğun boynuna takıyor yumuşak bir kumaş dik durduğu için rahatsız etmiyor çocuğu..ama almanyadan almış..buralarda yok sanırım..siz nasıl çıkıyorsunuz bu durumla?:uhm::uhm:

canım aynı sıkıntıyı bende çok çekiyorum önlükhayatta taktırmaz hemen çekiyor bende sürekli elimde mendille geziyorum ama ıslandımıda içine mendil koyuyorum

bencede önlük tek çözüm boyundan lastikli geçip sırt kısmı bağlanan önlükler var onları dene canım bence omuzları örtüp uzun olduğundan ve arkası da bağlı olunca unutuyorlar önlük olduğunu yani benim kız en azınan öle sinirlenmiyor önlük taktım die :)))

bızdede aynı sorun var. salyalardan kurtulamadık gıttı. ben hep onluk takıyorum daha cok yurutece koydugumda yada kucagıma aldıgımda takıyorum cunku ayaktayken yer cekımıne yenık dusuyo sanırım salyaları :))

X