ogluma kavusmaya cok az kaldi

nalam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
131
3
cok heyecanliyim arkadaslar bir okadar da korkuyorum , bu kadar bekledikten sonra sadece 3 ay kaldi oglusumla kavusmamiza.
acaba bebegim sagliklimi ( yapilan testlerde oyle goruluyor) nasil bir anne olucam , ona iyi bakabilecekmiyim gibi birde ustune dogum korkulari tasiyorum.
ben mi normal degilim yoksa hepimizde varmi boyle dusunceler paylasirmisiniz,
rabbim hepimizin yavrusunu bagislasin saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah.

Canım bu senin yaşadıklarını bütün anne adayları aynı duygularla yaşıyor. Bende oğluma hamile kaldığımda aynı şeyleri yaşadım. Nasıl bakabilecekmiyim,Doğumum nasıl olacak, hastalandığında ben ne yaparım v.s. Açıkçası Allah, her konuda sana güç veriyor. Zaman ilerledikçe ve çocuğun büyüdükçe kendi kendine dert ettiğin şeyler aslında o kadar zor şeyler olmadığını göreceksin. Çocuk büyütmek ve anne ,baba olmak zor ama bu kafaya taktığın düşüncelerin basit olduğunu anlayacaksın..

Allah bebişini sağlıklı , eli ayağı düzgün bir şekilde kucağına almak nasip etsin. Sana tek tavsiyem bol bol uyumaya bak. 3-4 ay pek uykun olmayacak. Ama unutma bunlarda tatlı yanları.

bakarsın canım bakarsın iş başa düşünce öyle bakıcazkiiiii... allah bebeğini sağsalim kavuşturur inş bizimkileride bize tabi a.s.

benimde daha var ama bende korkuyorum sonuçta candan can çıkyo kolay değil elbet ama allah sabrını veriryo mutlaka umarım herkesin hamileleiği ve doğumdan sonraki sorumluluk dolu yasamı yolunda geçer sağlıkla rabbim (amin):1rolleyes:

ALLAH hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.güle güle büyütürsün inşallah...

insallah arkadaslar , allah hepimize yardim etsin , kolayliklar versin

bende az kaldı derken bugün yarın doğurucan sandım dur daha biz varız canım

canım sağlıkla kucağımıza alırız inşallah hepimiz,benim endişelerim hamileliği öğrenir öğrenmez başladı kolaymı okadar emek harcıyorsun normal senin korkularında ama fazlası zarar tabi iyi şeyler düşün bol bol dua et Allah seninde bizimde yardımcımız olsun.

öncelıkle herkeze meraba ben aranıza yenı katıldım amabende 7 yıl önce oglumu dunyaya getırırken aynı dusuncelerı tasıyordum.o mınık gozlerını acıp bana baktıgında sankı ben dunyanın en tecrubelı annesıydım onu herkezden daha ıyı tanıdıgımı dusunuyordum emınım sende aynı duygular ıcınde olucaksın anne olmak dunyanın en güzel işi :)

annelik duygusu herşeyin üstesinden geliyor merak etme canım kendini tanıyamayacaksın bile...çok güzel bir duygu kadını güçlendiren merhamet katan bir duygu.....

Canim az bi zamanin kalmiş inşallah rabbim sağlikli ve hayirli bi şekilde kucağina almayi nasip etsin inşallah allahim yar ve yardimcin olsun dualarim tüm anne ve anne olmak isteyen adaylarimiz için inşallah bi avazda kurtarir rabbim seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…