Oğlum Yandı 🥹🥹

Kleopatra11

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2023
470
47
Yemek yaparken sıcak su dolu bardağı çekti tezgah üzerinden yemeğe koyacaktim bı anda çekti kolundan aşağısı yandı hafif derisi kalktı doktora gittik 1.ci derece yanık dediler içim yanıyor çocuğum benim yüzümden yandı başına gelen varmı sizin yanikla mücadeleniz nasıl geçti

Yemek yaparken sıcak su dolu bardağı çekti tezgah üzerinden yemeğe koyacaktim bı anda çekti kolundan aşağısı yandı hafif derisi kalktı doktora gittik 1.ci derece yanık dediler içim yanıyor çocuğum benim yüzümden yandı başına gelen varmı sizin yanikla mücadeleniz nasıl geçti
Çok gecmıs olsun üzülmeyin herkesın basına gelebılır boyle kucuk kazalar Allah korusun beterınden saklasın.öncelıkle ıyılesene kadar doktorun verdıgı tedavıden baska bırsey surmeyın ıltıhap falan kapmasın doktor nenderse onu uygulayın.iyileşince hergun kantoron yagı sürün iz kalmaması adına çok iyi geliyor.🙏

Çok gecmıs olsun üzülmeyin herkesın basına gelebılır boyle kucuk kazalar Allah korusun beterınden saklasın.öncelıkle ıyılesene kadar doktorun verdıgı tedavıden baska bırsey surmeyın ıltıhap falan kapmasın doktor nenderse onu uygulayın.iyileşince hergun kantoron yagı sürün iz kalmaması adına çok iyi geliyor.🙏
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Kardeşim de sofradayken sırtından kaynar suyla yanmıştı. Hemen ninem yanan alana tuz döktü. Ne iz kaldı ne de o zaman canı acımıştı.

Ben de mutfakta elimi yakınca hemen ıslatıp tuzluyorum. Zoknklamanın başlamaması önemli. Acısını alıyor ve yanık izi oluşmuyor.

Yaraya tuz basılmaz derler ama çok ilginçtir ki iyi geliyor 😅

Yavrucağa Allah şifa versin. Doktorun verdiği kremleri kullanın. Kremi sürerken elinizi değdirmemeye çalışın veya elinizi öncesinde iyice sabunlayıp kolonyalayın. Yaradır orası, enfeksiyon kapmasın.

X