oğlum muhammed dünyaya teşrif etti ;)

rida

بسم الله
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2007
2.214
4
43
15 mayıs 2008, perşembe günü saat 15:00'te oğlum dünyaya geldi. sezaryenle yaptığım doğum hikayemi müsait bir zamanda sizinle paylaşmak istiyorum. çok zorlu günler günler geçiriyorum..ancak bebişim sağlıklı çok şükür.. 3220 gr. ve 51cm
şu an yazdıklarınıza göz atamadım, ama benden dualarını esirgemeyen siz kk dostlarım ve mayıs annelerine binlerce kez teşekkürler..Allah bebişini kucağına almayı bekleyen tüm hamiş dostlarıma bu güzel sevinci yaşatsın..
sevgiyle kalın...

ALLAH sağlık sıhhat versin sana ve bebeğine...mis gibi kokar şimdi..ne tatlıdır..muhammed bebek aramıza hoşgeldin...

Allah analı babalı büyütsün...
Adına layık bir evlat olması duasıyla...

sağlıkla büyüsün bebeğin.inşallah kısa zamanda sağlığına kavuşursun. ama minicik elleri tenine dokununca canının acısı geçiyordur eminim. allah hepimize sağlıklı ve kolay doğumlar nasip etsin. dualarımız seninle ve bebeğinle..

Canim Kader Arkadaşim Hayirli Olsun Bende Senin Gibi Bekleyip Sezeryan Oldum. Bakalim Senin Hikayen Nasil Benimkine Benzemiyordur Inş. Sağ Sağlim Aldikya Kucaklarimiza Yeter. Allah Anali Babali Büyütsün Hayirli Evlat Olsun Inş. :)))))

Gözünaydın ridacım...Acil şifalar diliyorum...Allah Muhammedini sana bağışlasın babasına bağışlasın....güle güle büyüt oğluşunu....

ridacım allah bebeğine ve sana mutluluklar versin çok öpüyorum...

gözün aydın ridacım
allah analı babalı büyütsün yavrunu size bağışlasın
sanada geçmiş olsun acil şifalar olsun arkadaşıma

allah analı babalı ve hayırlı bir evlat olmayı nasip etsin

ayy kızlar bizim bebişler yavaş yavaş cogalıyo canım allah analı babalı büyüksünnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Ridacım ne kadar çok şey paylaştık..Senin eşinin doğuma yetişebilmesi için hep birlikte dua ettik..Allah seni önce eşine sonra bebişine kavuşturdu..

Allah sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk huzur ve biricik oğluna sağlıklı, mutlu, başarılı, bol bereketli hayırlı bir ömür versin canım..Bebişini pembe yanaklarından öp benim için.:1hug:.

allahim anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah
darisi geride kalanlarin basina aminnnnnnnnnnnnnnn

Allah anne ve babasıyla sağlıkla bir ömür nasip etsin inş.. darısı bizlerin başına.Allah o günleri de göstersin inş..

Allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın darısı hazıran annişlerının başına ..

Ridacığım gözün aydın..Allah analı babalı büyütsün...
biran önce tüm acıların azalır ve biran önce gecer canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…