Oğlum için,

AYN

SİDİKLİ
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.489
7
Canımın öbür yarısı,
Kuzuların kuzusu,hayatımıza gireli tam koskocaman 1 yıl oldu,
Ben ve baban seninle yeniden doğduk ve eşsiz güzel bir yıl geçirdik,
Bugün sadece senin değil, benim ve babanında doğum günü
İlk doğduğun gün baban beşiğinde sabaha kadar seninle konuşmuştu.Bana ilk bakışlarını ömrümün sonuna kadar unutmayacağım, ağlaman bile çok tatlıydı.Seni görenler ne kadar küçük diyordu oysa bana hiç de küçük gelmiyordun.
Birgün doktor dönüşü sanırım 20 günlük falansın alışveriş için metroya gittik,baban balık alıyordu o taraf soğuk olduğu için biz de başka bir reyonda babanı bekliyorduk,muhteşem baban yine bütün panikliliğiyle,aman aşkım şurda gözümün sizi göreceği yerde durun,kaç zamandır dışarı çıkmıyorsun etrafa dalarsın da mazallah birisi çocuğu alır demişti
Doktor ziyaretlerinin dışında ilk defa 33 günlükken gezmeye gitmiştik,gezme dediğimde hava tam sıcak olmadığı için carfoura gitmiştik,gezmemiz çok kısa sürmüştü,aman ağlamasın acıkır da ağlarsın diye koştura koştura gezdik ve eve döndük
45 günlüktün doktora gittiğimizde doktor size gülücük atıyor mu demişti,sen gülüyordun ama ben daha öncekiler gibi kendi kendine gülüyorsun sanmıştım ve çok üzülmüştüm,minik kuşum annesine gülüyormuş da annesinin haberi yokmuş
Ben daha önce bu kadar sıcacık bakan ve gülen bir göz görmemiştim,
Canım oğlum,sen bana dünyadaki en eşsiz duyguyu yaşattığın ve beni ANNE yaptığın için önce ALLAH’ıma şükrediyorum sonra da sana teşekkür ediyorum.
Dünyadaki en güzel şey senin ANNEN olmak.
Seni seviyorum bebeğim
8 nisan 2009

Ne güzel anlatmışsın Annelik çok farklı birşey henüz tatmadım ama annelerin ağzından çıkan ne kadar mükemmel bir şey olduğunu söylüyor zaten
Oğlunun doğum günü kutlu olsun nice seneler görsün ömrü uzun bahtı açık olsun işallah:1hug:

negüzel şey anne olmak,onu yaşamak,
onu hissetmek,hissettirmek...
ailenizle size sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum...
minik prensin doğumgünü kutlu olsun...
sevgiler...

ayn cım kelimelerle ifadesi mümkün değil bu duygunun değilmi.
Bambaşka bişey annelik. Boğazım düğümlendi okurken canım.senağlama
Allah oğluna ve sizlere sağlıklı uzun ömürler nasip etsin.
İsteyen dileyen herkeze bu muhteşem duyguları tatmayı nasip etsin.:Saruboceq:

CANIMMM,,,,,,,,,,,,,
bir gülüşüne dünyaları vermeye razıyız onların....
rabbim sağlıklı uzun yıllar oğlunla birlikte olmayı nasip etsin....
mutluluk hep başucunuzda olsun................

Ayn, Allah onu sana ve eşine bağışlasın inşallah...
çok sevimli çok tatlı bir velet...
tıpkı ben yani :1closedeyes:
anne oldugumda daha iyi annlıycam duygularını inşallah....
11. 21. 31. yaş günlerini de gör emi...
sonrasında zati karıyla oynaşmaktan sana vakit ayırabileceğini sanmıyorum toprak'ın

Ayn'im Zepp teyzesi de kutluyor d.gununu minik kuzunun :asigim:
Allah uzun omurler versin ;daha nice yaslarini gorun ...:1hug:

CANIM RABBİM OĞLUNA SANA EŞİNE HAYIRLI ÖMÜRLER VERSİN...SİZİN MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN İNŞ....RABBİM ACILARINI GÖSTERMESİN:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…