Oğlum Garip Sesler Çıkarıyor :(

hidennisko

çiçekli böcekli :))
Pro Üye
14 Eylül 2007
5.494
237
arkadaşlar oglum emdikten sonra gaz çıkarmak için omzuma kaldırırken tıkanıyor gibi sesler çıkarıyor ( komik bir benzetme ama horoz ötüyormuş gibi)
doktor normal dedi, ama doktora ne sorsam normal diyor..
bu aralar gece uykuda da yapmaya başladı, kalkıp bakıyorum hep nefes alamıyor gibi geliyor.
siz yaşıyor musunuz böyle şeyler??
:uhm: :uhm:

bise olmaz duygucum benimkide yapiodu bi ara .. nefes darligi geciriomus gibi sesler cikariodu bakiodum ama keyfi yerinde .. bende sordum normal dedi .. efe birde hirliodu cok o da normalmis ..zaten kuzun rahatsiz olunca anlarsin annesi merak etme .. mucxxx

cnm bizim kız da bazen öyle garip sesler çıkarıyor iç çekiyormuş gibi gık gık diye...Allah korusun bebişleri...ama dr.lar da normal diyorsa bişeycik olmaz cnm...merak etme

aynı sorun benim kızım da da vardı..üç tane hastaneye götürdüm normal dediler...yeni doğan bebekte bu tür solunum sesleri oluyomuş..sakın endişelenme...doktorlar bana zaman içinde geçeceğini söyledi..bende çok endişelenmiştim.acaba astım mı oldu diye..

aynı sorun benim kızım da da vardı..üç tane hastaneye götürdüm normal dediler...yeni doğan bebekte bu tür solunum sesleri oluyomuş..sakın endişelenme...doktorlar bana zaman içinde geçeceğini söyledi..bende çok endişelenmiştim.acaba astım mı oldu diye..

aynen canım aynen bende acaba astım falan mı dedim
bana kızıyorlar kötü düşünüyorum diye hep
ama napayım oğluma birşey olur diye çooook korkuyorum
her anne gibi
Allah korusun yarabbiiiimmmmm :1hug: :1hug:

benim kızımda gece uyurken hırıltı gibi sesler çıkarıyor bende dr gittiğimde soracağım ama sizlerin bebişleride yapıyomuş zamanla geçiyomuş demek hepimizin bebişlerine sağlık diliyorum her zaman:nazar:kaydirigubbakcemile5

benim oğlumda yapıyor hidencim arada bir nefes alamıomuş gibi ama alıyor kendileri yapıorlar herhalde allah korusun aklına kötü şeyler getirme...

kızlar birde burnu çok tıkanıyor,resmen horluyor ogluş
burun damlası yapıyorum ama onu da sık yapmak zararlı olabilir mi acaba..

benim kızım da ara ara böyle sesler çıkarıyor sanki nefes alamıyor gibi boğuluyor gibi ben de sormuştum dr a normal endişelenmenize gerek yok demişti.. bu minikler bize adrenalin olsun diye ellerinden geleni arkalarına koymuyolar!!!

kızlar birde burnu çok tıkanıyor,resmen horluyor ogluş
burun damlası yapıyorum ama onu da sık yapmak zararlı olabilir mi acaba..

benim kızımında burnu arada tıkanıyo burun damlası aldım ama pek fazla damlatmak istemiyorum banyo yaptırınca açılıyo zaten:lepi:

benimde ablamın bebeğinde böyle şeyler olurdu bunun nedeni çok emzirip bebek çok hızlı içiyor ve sonucunda nefes borusuna kaçırıyor...kafamçokkarıştı:içelim::çok üzgünüm:
sonradanda burnundaki pislikler özür dilerim onun nefes almasını önlüyor sonuç bu oluyor!:nazar:kaydirigubbakcemile5:CüvCüv::emir_bebek::tomato:

X