Oğlum bazen denize mayosuz giriyor?

Leyla_40_39

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2019
3
-2
41
Herkese merhabalar. 6 yaşından beri her zaman olmasa da bazen alıştırdık biz de mayosuz denize sokmaya o seneden beri her sene tatile gireriz ve her sene en az 1 gün denize mayosuz girip, plajda da kendini sallaya sallaya dolaşır. Evde küçük bir havuzumuz var yazın kardeşiyle birlikte girerken ona da mayo giymek yerine ciril çıplak girmeyi tercih ediyor ve kardeşi de ondan özenip mayo giymiyor. Pipisi henüz 1-2 cm falan olduğu için sorun etmiyorum ama ileriki zamanlarda bu problemi devam eder mi?

Sizin diğer konunuza baktım başka bı çocuk gibi bahsetmişsiniz yine ayni konu o da mayosuz geziyomus.

Niye böyle bir şeye alıştırdınız yaşı kaç olursa olsun mahremiyet denen bir şey var giydirin mayoyu zorla öğretin çıkarılmamasi gerektiğinin ne kadar saçma ya
Bence de çok saçma,çocuğu kız olsaydı aynı şekilde mayosuz çırılçıplak denize sokabilecek miydi acaba? Nedir bu bazı annelerin oğlunun pipisini gösterme merakı anlamadım.onların çocuğu erkek mahremiyet onlara geçerli değil tabi çıplakta girer yarı çıplak ta

Sanırım konuyu açan kişi bir pedofili bir önceki konusundada bir çocuğun mayosuz denize girmesinden bahsetmis, ben şikayet ettim sizde edin umarım görürler ve engellerler

Niye böyle bir şeye alıştırdınız yaşı kaç olursa olsun mahremiyet denen bir şey var giydirin mayoyu zorla öğretin çıkarılmamasi gerektiğinin ne kadar saçma ya

egitim dogustan baslar. ilk once mahremiyeti ogretmeniz gerekirdi. Hele ki bu devirde, cocuk istismari bu kadar cogalmisken nasil boyle birsey yapabiliyorsunuz aklim almiyor.
cocukta suc yok nasil alistiysa oyle gider!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…