oğlum ayaklandı! daha çok dikkat!

amilie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
584
1
oğlum bir süredir yatağın yanına tek eliyle tutunup asılıyordu. hafta sonu dışardan geldik, elimi yıkayıp yanına dönmek üzere yatağının içine bıraktım. çünkü daha güvenilir bir yer yok..:emir_bebek: geri döndüğümde yatağının kenarlarına tutunup kalkmış ve yandaki sehpa üzerindeki radyonun antenini yakalayıp oynamaya çalışırken yakaladım!:1shok: bir süre izledim. adam akıllı ayakta duruyor ve diğer köşelere de ulaşmak için sıralıyor. yatağın kenarına taktığım cibinlik ve dönence artık mecburiyetten söküldü. artık ne zaman yatağının içine konsa ayakta durabilmeyi keşfettiği için sürekli dikiliyor. ve mutluluğunu size tarif bile edemem! her uyandığında yine aynı şekilde hemen ayağa kalkıp vakit kaybetmeden yatağın kenarlarını kemirmeye başlıyor. endişem yatağın içinde bileğinin dönmesi ya da dengesini yitirip ağzını kenara çarpması, dişlerini kırması! :ecrin_bebek: bu akşam da birlikte odasında oynarken 1 dakika arkamı döndüğümde odadaki yatağa tutunarak kalkmış, bir de arkasını dönmüş bana gülüyordu. eline geçirdiği bişeyi ağzına sokmaya çalışırken ellerini bıraktığı için geriye doğru düştü, yakaladım ama 2. de yakalayamadım malesef, düştü. neyseki yere strafor döşemiştim zemine direk çarpmadı ama hem canı yandı hem de korktu! bir yandan emekleyip çekmecelere uzanıyor, bir de onlara tutunup ayağa kalkmaya çalışıyor. artık 1 dakika bile boş bırakmaya gelmiyor. gerçekten yürümeye başlayana kadar işimiz; sürekli takip olacak sanırım.sengözlerimebaksanab allah yardımcımız olsun!

Son düzenleme:
evet tatlım gerçekten zor işimiz. ayaklandığına göre 6 aydan daha büyük senin bebeğin. bende biraz büyüsün ayaklansın yüküm hafifler diye düşünürken her geçen gün daha zor olduğunu ve dikkat gerektirdiğini farkediyorum. Allah hepimizin yardımcı olsun. kazasız belasız büyütelim bebeklerimizi inşallah...

evet daha fazla peşlerinde olmak gerekiyor. hafifleyeceğini hiç sanmıyorum. 6 temmuz doğumlu benim oğlum.

Canım gözün aydın. Gerçekten her geçen gün daha zorlaşıyor ve dikkat gerektiriyor. Benimki de sürünüyor yuvarlanıyor ama henüz emeklemiyor, bakalım ne zaman göreceğiz. Çok mutludur eminim. Geçen gün mama sandalyesi almaya gittik, mağazadaki yürüteçe koydum denemek için tüm mağazayı sevinç çığlıkları atarak dolaştı. Onlar için özgürlük tabi.

maşallah canım byudukçe daha dıkkatlıu olmak gerekıyo amanın yandık desenıze

Allah kazalardan korusun, Sanada yardımcı olsun.. Bizim Ege paşa daha popusu döndüremiyor. Çok miskin tembel benim oğlum ya..

canim bizimki de ayni sekilde sanki benim oglusu anlatmissin...kendince buyuk seyler yapiyor ve cok mutlu oluyor..ama dusuyor surekli hepte yaninda olamiyorum...simdiden sonra cok isimiz var...

Allah kazalardan korusun, Sanada yardımcı olsun.. Bizim Ege paşa daha popusu döndüremiyor. Çok miskin tembel benim oğlum ya..

iyi dilekleriniz için Teşekkürler arkadaşlar. bıdışım, bana kalırsa bunları görmek için acele etme! eninde sonunda ayaklanacak! benim gördüğüm işler daha da zor olacak! :emir_bebek: o yüzden her anın tadına vararak yaşamamız lazım galiba! hiçbir anın dönüşü yok!a.s yerimseniben:nazar:

iyi dilekleriniz için Teşekkürler arkadaşlar. bıdışım, bana kalırsa bunları görmek için acele etme! eninde sonunda ayaklanacak! benim gördüğüm işler daha da zor olacak! :emir_bebek: o yüzden her anın tadına vararak yaşamamız lazım galiba! hiçbir anın dönüşü yok!a.s yerimseniben:nazar:

doğru söylüyorsun canım.. Hey şeyin hayırlı zamanını sabırla beklemek lazım...

masallah cnm dediğin gibi çok dikkatli olmak lazım bende büyüsün yürüsün istiyorum ama o zaman işimiz daha zor gerçekten allah yardımcımız olsun...

X