öğlen Uykusu Nedeniyle Kapaliyiz...

BenTulis

KURŞUN KALEM
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2007
719
6
Türkseniz ve kadınsanız,şu iki şeyi asla yapmayacaksınız..

1-Şişmanlamak

2-Günde altı saatten fazla uyumak..

Link Silinmiştir.

Ya valla uykunun en güzel yerinde uyandırıyorlar ya katil olasım geliyor. Zati Tulinin dediği gibi 6 saatten fazla uyuyamıyorum, birde bu kısacık uykuma turp sıkmayın karrrdeşşşim.

tuiana çok hoştu yazdıkların.teşekkürler.
kadın olarak nelere hakkımız var,nelere yok öğrendim sayende.

bu arada ben de eskiden uyuyarak ayağımda çocuk sallayabiliyordum.

Bayıldım yazına ne kadarda doğru :Roflol: insana uykuyu haram edenler utansın klava:

tuliana inan çoğumuzun yaşadığı şeyler..çok da güzel anlatmışsın:):)
bir ilâvede benden telefon çalar,zaten zor açarsın uykunda... açarsın ..kapatır..emin olur evde olduğuna.. az sonra kapıda belirir evdemiydin....işi sağlama alanlar mazeret dinlemeyenler..
ne uykusu öğle uykusu sabah uykusu haram bize..keyifle okudum inan.

6 SAATDEN FAZLA UYUMAK KÖŞEMDEN BİLE GEÇMİYO ŞİŞMANLAMAK HİÇ BANA GÖRE DEĞİL AMA YA BAŞKA BİRĞÜNDEN SONRA BUNLARIN TAM TERSİ OLURSA OZAMAN 6 SAAT DEĞİL 12 SAAT UYURUM BÜTÜN ĞÜN TV KARSISINDA CİPS YERİM AYYY KENDİMİ DÜŞÜNEMİYORUMM HAYELE BAK YAHUU BİRAZ BIRAKSALARDA 8 SAAT UYUSAMM:)))))))

guzledi bence uıykuyu haram edenler utansın baskaları o saate kalkıyor diye bızde kalkmak zorunda degiliz

yazdıklarını harfiyen yaşıyorum...ben bu konudan okadar sıkıldımkiiii çözümü de buldum...ev tlf fişini çekiyorum,cebi sessize alıyorum...kapıyı duymuyorum bile:))))))))))en ama ennnn gıcık olduğum şeyyy hayatta uykumda telefon yada kapı sesiyle uyanmak............nefret ediyorummm bundan................

ahhh tuliana ne kadar doğru bilemezsin sanki beni tarif ediyo hele gündüz uykusu kısmında sanki insanlar beni uyandırmak için yarışıyolar bazen duymamazlıktan gelmem bazen acele gelen kimse bakıp hemen kendimi yatağa atmam sonrası birde o tatlı mı tatlı uykum kaçıyor ya işte o zaman çıldırıyorum

Tuliana harikaydi canim tek kelime ile mukemmel nasilda anlatmissin gozumde canlandirdim hemen benim buralarda oyle sorun yokta ben pek uyumam ama baznede inat yaparlar gibi uyumak istesem yilda bi kere herkes o gun seninde yazdigin gibi sozlesiyor sanki bir daha yatmakmi diyorum daha kotu sersem oluyor insan, birakin uyuyan uyusun dilerim uykularinizda kimse size mudahale etmez rahat rahat uyursunuz

uykumda gürültü yapan herşey sinir eder beni,ama mutlakada bir ses gelir biryerden uyan dercesine....paylaşımın için saol.

Bütün güzel sözleriniz ve beğenmeniz beni çok mutlu etti..sık sık köşe yazılarını tıklamayı ihmal etmeyin..Hepimizi anlatan başka yazılar da var..Okuduğunuz köşe yazısını sağ üstten puanlamayı da ihmal etmeyin gacılar..öptüm hepinizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…