Oğlak Burçları 2023 Nasıl Gidiyor??

Butuniyiseyler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2023
9
15
37
Merhaba Oğlak burcu güzelleri! Haydi toplanın astrologlar haklı mı değil mi bakalım. 2008den beri başımızın derdi olan Plutoya bu ay güle güle diyormuşuz. Ben Ocak başında doğdum zorlanma durumum 2008de başlamadı doğrusu ama son 3 sene fenaydı. 2022'yi çok çok kötü kapattım 28 Aralık hayatımın en kötü günüydü desem yeridir. Şimdi de aynı astrologların dediği gibi son 3 yılın darbelerinden öğrenerek dönüşme değişme evresi yaşıyorum. 20 Nisan ferahlıklar yenilikler getirecek diye okudum az önce. Sizde durumlar nasıl?

Valla ben yıla güzel başladım.
Hatta 2022 Eylül den itibaren hayatımda güzel gelişmeler oldu.
Ama Şubat -Mart biraz zorlu geçiyor.
Çıksın gitsin bu plüto artık .
2008 den beri zaten beni çok zorladı çok yordu çok çektirdi ama şöyle güzel bir yanı var olgunlaştırdu güçlendirdi
Heralde giderken son dersleri verip gidiyor

Valla ben yıla güzel başladım.
Hatta 2022 Eylül den itibaren hayatımda güzel gelişmeler oldu.
Ama Şubat -Mart biraz zorlu geçiyor.
Çıksın gitsin bu plüto artık .
2008 den beri zaten beni çok zorladı çok yordu çok çektirdi ama şöyle güzel bir yanı var olgunlaştırdu güçlendirdi
Heralde giderken son dersleri verip gidiyor
Ben de çok şey öğrenmiş hissediyorum hatta bu kadar öğrenmesem de olurmuş diyorum. Ama olan oldu artık önümüze gelişmelere bakacağız. Oğlak'lar için 15 senedir zorlayan durum ortadan kalkıyor diye duyunca çok inanasım geldi. Bilmediğimiz beklemediğimiz nice ferahlıklar gelsin🙏🙏

X