Ofis ortamında kullanılacak şık, klas 30 yaş üstü hafif parfüm önerisi olan??

YSL Rive Gauche temiz ve kaliteli bi koku , clohe love gibi nivea kremi tarzı değil daha sabunsu , chanel chance baharatlı ağır bi koku Coco mad. de ağır bi koku bana göre ben chanelleri genel anlamda sevmiyorum sanırım :) clohe nin son parfümü var adı aklımda değil denedim %20 daha yoğun bilmemkaçıncı senesine özel üretilmiş o love a göre çok daha tercih edilebilir krem pudra gibi kokmuyor ben de burada görüp denemediğim parfümleri vesilenizle deneyeceğim buğday tenliyim ben de 30 üzeriyim sizin gibi bir parfüm arıyorum anlayacağınız :) iyi şanslar :)

ofis ortamında lütfen aşırı yoğun agresif kokular kullanmayın.insanları boğuyor :)

ofis ortamı ve stresli iş yaşamı için içinde vetiver özü bulunan ürünler tercih ediniz.

vetiver bilimsel olarak insanda sakinleşme hissiyatı yaratan bir bitkidir ve kanıtlanmıştır.stres seviyesini düşürür,insanı daha uysal yapar :)

zaten birçok ünlü markanın özel vetiver serileri mevcuttur.

canım gucci guilt yi çok merak edıyorum nasıl bi koku
Merhaba canım. Öncelikle koku tarifi konusunda çok iyi olmadığımı söyleyeyim baştan . Bu koku ile hissettiğim şu şekilde; hafif tatlımsı, oryantal ve son derece sıcak kadınsı bir koku. 212 Sexy ye biraz benziyor bence. Açık kullandığım halde gayet kalıcı. Ben çok beğenerek kullanıyordum, denemeni tavsiye ederim .

tamam canım çok teşekkürler en yakın zamanda denyeceğim

vakko no:2 deneyebilirsin. vakko mağazalarından testerlarını kokla istersen 3 tane var no:1 biraz daha hafif no:3 daha ağır. no:2 tam bi iş kadını kokusu gibi geldi bana.

Gucci bamboo, armani she, lacoste pour femme, burberry body, versace bright crystal. Ofis kapalı bir alan ve herkes şekerli kokular sevmez ya da iş arkadaşlarınızın başını ağrıtabilir o yüzden burda önerilenlerin aksine la Vie est belle ya da black opium kullanmamanız daha iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…