Ofis ortamında kullanılacak şık, klas 30 yaş üstü hafif parfüm önerisi olan??

Blueberrymuffin

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2017
64
42
40
Kızlar selam,
Ofis ortamında kullanılacak kaliteli klas şık hafif ama oturaklı temiz bir parfüm önerisi olan var mıdır? sarışın beyaz tenli ve minyon bir tipim var. ekşi kokuları hiç sevmiyorum, keskin notaları olan kokular zaten migren yapıyor (euphoria, diamonds vb.).
şimdiden teşekkürler

Bu kokuyu sadece denedim, kullanmadım. Siz kullanıyormuşsunuz madem size sorayım o zaman. Ben denediğimde sanki bahar ve yaz ayları için uygun gibi gelmişti. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Kışın kullanınca kendini yeterince belli ediyor mu?

Kesinlikle doğru görüş..Özellikle kışın kullanılmaz. Buram buram çiçek kokuları..

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim. Belki yaza doğru ben de kullanabilirim, fikrim değişmezse tabi :KK23:

:)) Ben de parfüm konusunda çeşitliliği seviyorum. O nedenle kararım ertesi hafta değişebiliyor:) Ancak gerçekten Beauty hoş bir koku. Dün üzerime üşüyünce giydiğim yeleğe sinmiş. Bugün daha da güzelleşmiş durumda koku. Şık, tam kıvamında..

Channel Chance da çok şık bir koku kesinlikle. Bir de Gucci Guilty dp den kullanmıştım, herkes çok beğenmişti. Bunları da tavsiye ederim.

X