Ofis histeroskopi yaptıranlar

ysmndnc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2023
4
0
26
Daha önce ofis histeroskopi yaptıran var mı aranızda ben rahim duvarı kalınlasması için yaptırıcam nasıl bi işlem oluyo merak ediyorum o an işlem yapılırken herhangi bi tedavi yöntemi uygulanıyo mu cok can acıtıyo mu

Ismini bilmiyorum ama T sekli rahimden duzeltme ameliyati oldum iki kez histereskopi ile ilk oldugum ozel bi hastaneydi polipleri temizlemis doktor biraz agriliydi sonrasi. Ama 2. Olani cem celikde oldum muthis konforluydu hic agrim sızım olmadı o anesteziden cikip istanbulda esimle gezip yemek yedik yani oyle guzel gecmisti. Rahimde duzeldi cok sukur

Devlette ofis Histeroskopi yapılacalktı. Anestezi vermiyorlar. Kısa bir işlem dendi. Ama hayatımda o kadar acı hissetmedim, resmen rahmim ve bağırsaklarım patladı sandım. Anestesiziz asla yapmayın. Gerçekten çok çok acılıydı ve işlemim yarım kalmıştı.

Kanamam neredeyse sonraki regle kadar sürmüştü öyle böyle değil o anki acının zaten tarifi yok anlık falan diyorlar tamamen yalan. Rahmim sökülüp yeni rahim takılmışcasına ağrım oldu. HyFoSy adında bir işlem hatta € bazında exem diye sözde acısız ağrısız ilaç olduğunu söylüyorlar o köpüğün veriliş anı herşey ama herşey çok zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…