offf klomen

BADENURCAN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
77
0
42
kızlar gecen ay klomen kullandım. test yaptım hamıle degılım ama adetım 15 gun gecti napıyım sızce????

tabiki doktora gitmen gerekiyor. birde kan tahlili yaptır bence.o ilaç yumurtlama için zaten. belkide hamilesin.

slm canım bende geçen ay kullandım gebelik olmadı 1 hafta geçti muayeneye gittim doktor kist var dedi ilaç verdi bencede doktora bi görün

bende klomen kullanmıştım 3 ay önce aynı şekilde adetim gecikti hamileyim diye umutlanmıştım ama sonuç negatif çıktı.Sanırım klomen adet gecikmesi yapıyor bazı kişilerde.Ama yinede sen bi doktora git istersen hamile olabilirsin.

bende klomen kullanmıştım 3 ay önce aynı şekilde adetim gecikti hamileyim diye umutlanmıştım ama sonuç negatif çıktı.Sanırım klomen adet gecikmesi yapıyor bazı kişilerde.Ama yinede sen bi doktora git istersen hamile olabilirsin.

kızlar bende doktora gıtmye basladım 1,5yıllık evliyim 2aydrı gıdıyorum hsg falan cekıldı bendede hersey normal eşımdede sımdı dk klomen kullan dedı onu kullandım ve soyledıklerını uyguluyorum olmazsa hamılelık tekrar kullancakmısım acaba ne tur etksı var bu klomenın anlamdım ben

klomen yumurta çatlatma hapıdır. gebeliğe hazırlayıcıdır.

canım klomen yumurta çatlatıcı değil yumurta geliştirici haptır.klomenle yumurtaların büyüdükten sonra ayrıca çatlatma iğnesi olmak lazım büyüyen yumurtalar çatlayıp spermle buluşsun diye..

canım klomen yumurtalarını büyütüyor.yumurtaların büyümezse hamile kalamazsın..

ya bende bu ay yine klomen kullandım bu 4. kullanışım adetim 6 gün geçti ümitlenmiştim burada ki yazıları okuyunca geçiktirdiğini falan offfffffffffff hayal kırıklığı yaşadım daha önceki kullandıklarımda gecikmemişti ama şimdi diyorum galiba gecikti Allahım isteyen tüm kadınlara anneliği tatdır nolur rabbim

ama kızlar bende ve eşimde hiç bir sorun yok tamam klomen yumurtaları buyutuyor ama catlatma ıgnesı falan vermedı doktorum bana cunku herseyı ınceledı yumurta catlıyomus.acaba baskalarına nıye verdıde bana vermedı merak ettımm..

yumurtan çatlıyorsa gerek yokki..bazı bünyelerde çatlatma iğnesine rağmen çatlamıyor mesela ben..şanslısın maşallah o yüzden..

evet herseyın hayırlısı bence bız elımızden gelenı yapmaya calsııyoruz taktir allahtan o istemeyence olmuyor demekkı herseyın bır vaktı saatı vardemekkı bzıde belkı cocukla denıyordur sabırlı olalım en guzelı degilmi...

tabiki gelecek bebişler allahım vaktini ayarlamıştır.sağlıklı ve hayırlısından işallah..ne yaparsak yapalım allah ol demeyince olmuyor..dua etmekten başka çaremiz yok.bu gün hastaneden bi kadınla karşılaştım kürtaj olmaya gelmiş.dedim neden aldırıyorsun,iki tane var dedi.bende günahtır allah verdiyse bi hayır vardır dedim.kadın nuh dedi peygamber demedi..gözlerim doldu.ben 6 yıldır istiyorum olmuyor test yaptırıyorum negatif sonucu görecem diye içim gidiyor onu düşün dedim..oda öyle sınav ediliyor.o sınavı kaybedecek ama kazanan biz olacaz işallah.sabrımızla kazanacağız işallah..

kızlar ben bu ay 2.ye klomen içiyorum..ilk ay günde 1 tane içmiştim.dr yumurtaların gözükmeyecek kadar küçük dedi. şimdi günde 4 tane içiyorum (2x2) bugün son günüydü klomenin.cts günü dr a gidicem ama sağ kasığımda bir ağrı hissediyorum 2 gündür..sizde de oldu mu?acaba neden oluyor?yumurtalarım büyüyor mu yoksa bu sefer de ondan mı ağrım var..nolur bi yardım edin..lütfen..şimdiye kadar sorduğum hiç bişeye cevap gelmedi..

canım benim bende bu ay ilk defa klomen içtim günde 1 tane 5 gün içtim ve sol kasığımda ağrı vardı doktora sordum yumurtan çatlıyo demişti doktor inşallah emeklerin boşa çıkmaz tatlım:teselli:

canım benim bende bu ay ilk defa klomen içtim günde 1 tane 5 gün içtim ve sol kasığımda ağrı vardı doktora sordum yumurtan çatlıyo demişti doktor inşallah emeklerin boşa çıkmaz tatlım:teselli:

amin canım yaa çok sağol..umarım çatlama oluyordur da o yüzden oluyordur.ınşallah Allah hepimizin yüzünü güldürsün.. :çok üzgünüm:

Peki senin neticen nedir?hamile kalabildin mi bu klomenle?Umarım hamilesindir.Çünkü şu ilaçların,tedavilerin işe yaradığını duymaya gerçekten çok ihtiyacım varr..

Son düzenleme:
burçincim o ağrılar bendede oluyo iyiye işaret yumurtaların büyüyodur şu sıra çatlama için erken bence canım inşallah kavuşursun bebişine yakında bizde tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…