offf herkes hamile galiba bi ben mi kaldım

OZLEMKELES

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
198
0
:CüvCüv:slm kızlar ya bugün bi akrabanın daha hamile oldugunu ögrendim b ben kaldım herhalde sabah sabah baya mutsuzum ve ben 6 ay daha hamile kalamayacagım tedavi olamayacagım bakalım daha kimler hamile kalacak ve ben her duydugumda hem sevinip hem de üzülecegim offfffffffffffffffff offfffffffffffffffffffffffffff allahım yardımcımmız olsun tez zamanda bize de versin

canım seni çok iyi anlıyorum hepimiz malesef aynı duyguları yaşıyoruz bende hemen hemen hergün bir hamile haberi alıyorum onların adına sevinç kendim adına üzüntü yaşıyorum ama sanki bazen iyi yönüde var çünkü insanın umudunu kestiği anlar oluyor ve ben yeniden hırslanmaya bebek için mücadele etmeye başlıyorum..... artık alıştım diyebilirim benden önce evlenenler 2. yi benden sonra evlenenlerin bile hemen hemen hepsinin bebişleri oldu yada şuan hamileler ne yapalım bizimde çekeceğimiz çile bundanmış..... sabır edelim arkadaşım birgün bizde anne olacağız biraz bizi uğraştırsalarda bizim bebişlerimizde birgün mutlaka artık bize gelecekler bu kadar ısrara dayanamayıp....

senin neyin var canım niye 6 ay daha hamile kalamayacaksın......

pkos (illet) vardı canım oda yetmiyormuş gibi hipertiroidi çıktı ve bu kontrol altına alınıncaya kadar bebek tedavisi yok canım ya vall sabah sabah o kadar kötü oldu ki bu haber artık çok yoruldum 3 yıldır dr hastaneye gitmekten işyerindeki sorunlardan sen de ne var canım galiba sen de de illet vardı yanlış hatırlamıyorsam

Bende geçenlerde oturup, benden sonra evlenip hamile kalan ve çocuğu olan tüm eş dost ve akrabalarımın listesini çıkardım.Tam 51 tanıdığımın hamilelik haberini almışım.Kiminin ki doğduda yürüyor konuşuyor bile
. Bunların çoğundan da siz ne zaman yapacaksınız sorusuyla karşılaştım.En sinir olduğum da bu oldu.

:CüvCüv:slm kızlar ya bugün bi akrabanın daha hamile oldugunu ögrendim b ben kaldım herhalde sabah sabah baya mutsuzum ve ben 6 ay daha hamile kalamayacagım tedavi olamayacagım bakalım daha kimler hamile kalacak ve ben her duydugumda hem sevinip hem de üzülecegim offfffffffffffffffff offfffffffffffffffffffffffffff allahım yardımcımmız olsun tez zamanda bize de versin

canım önceliklen böyle üzülmekten vazgeçmelisin....
bu konuda yanlız olmadığını bil....
herşeyin bi vakti zamanı var...
inanıyorum birgün bizde bu duyguyu tadacagız....
ümitsizliğe kapılma olurmu....:emir_bebek:

canim öncelikle bu ruh halinden cikman gerek a.s.
elbette duydugunda buruk bir sevinc oluyor ama kalamayacagini nerden biliyorsunda,kalbinede vüyudunada bu kadar yükleniyorsun ki yasakkelime
allah hakkimizda hayirlisini versin canim,herseyden önce sagligimiz yerinde olsun

canım ya gerçekten can sıkıcı bi durum benimde ablam hamile teyze olacağım için çooook mutluyum ama benimde bebişim olsaydı daha mutlu olurdum ama olmuyo nedir bu anlamadım en sonunda isyan edicem yaaaaaa:çok üzgünüm: ALLAHIM duysa dualarımızııııı:a015:napalım umutlarımızı yitirmeyelim...

canlarım yaaaaa
rabbım herkesın gonlundekını versin
üzülüyor insan içi buruluyor ama ne zaman nasıpse o zaman olacak ben diyorumkı hayırsız olacaksa ılerıde bana kan kusturacaksa benı dövüp söven biri olacaksa olmasın diyorum olmuyorsada hayırlısı .deyıp içimi rahatlatıyorum yoksa uzulmemek mumkun değil insanlar çok acımasız merhametsiz yoksan nasıl dayanılır kı bır dayanak bulmak şart ....

aynen ya hemen bebeğim olsa şuan 3.5 yaşında olacaktı.eltim ben evlendikten 3 ay sonra hamile kaldı 3.5 yaşında şuan çocuk amca amca diye dolaşıyo eşimin peşinde.....bende her geçen gün yeni biri hamile kalıcakta duyucam diye korkuyorum ..duygularım karmakarışık onlar adına seviniyorum ama kendi adıma hem kıskanıyor hem üzülüyorum..hayırlısı bu demekki..
allahım herşeyin hayırlısını versin..

pkos (illet) vardı canım oda yetmiyormuş gibi hipertiroidi çıktı ve bu kontrol altına alınıncaya kadar bebek tedavisi yok canım ya vall sabah sabah o kadar kötü oldu ki bu haber artık çok yoruldum 3 yıldır dr hastaneye gitmekten işyerindeki sorunlardan sen de ne var canım galiba sen de de illet vardı yanlış hatırlamıyorsam

canım bende aynı durumdayım tiroid sorunu çıktı bendede beklemedeyim o yüzden ve şu anda 5 yakınım en yakınalrım hemde hamile doğum yapanları saymıyorum hiç

bende varım canım yalnız değilsin merak etme güzelim ama bize düşen sadece sabır allah tez vakitte kucaklarımızı doldurur inşallah çok acı bişiy insanın yüüreğini parçalıyo

bende hamiş değiliiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmsenağlama:roflol:
ama varya bebişim bi gelsin temiz bi sopa atacam poposuna bakalım eve geç gelmek neymiş .gözlerim yollarda bekliyorum:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

merak etme bende aynı dertten muzdaribim
artık çıldırıcam senağlama

merak etme bende aynı dertten muzdaribim
artık çıldırıcam senağlama

smhsmh sendemi gülüm,yapma canim yaaaaa:çok üzgünüm:

kizlar kimse moralini bozmasin lütfen...hepimiz hayirlisiyla tombis tombis gezinices bu sitede :CüvCüv:

biras moral verin kendinize aaaa :teselli:

smhsmh sendemi gülüm,yapma canim yaaaaa:çok üzgünüm:

kizlar kimse moralini bozmasin lütfen...hepimiz hayirlisiyla tombis tombis gezinices bu sitede :CüvCüv:

biras moral verin kendinize aaaa :teselli:

yaa aslında sürekli böyle değilim hassaslaştığım zamanlar oluyo napıyım
bugün en yakın arkadaşımın en sevdiğimin hamile haberini aldım sevindim sevinmezmiyim hemde çok
ama çokta ağladım senağlama
düzelirim
bide adet olucam bi türlü olamadım 4 gün oldu çıldırıcam yaa:çok üzgünüm:
sağolasın canım:asigim:

yaa aslında sürekli böyle değilim hassaslaştığım zamanlar oluyo napıyım
bugün en yakın arkadaşımın en sevdiğimin hamile haberini aldım sevindim sevinmezmiyim hemde çok
ama çokta ağladım senağlama
düzelirim
bide adet olucam bi türlü olamadım 4 gün oldu çıldırıcam yaa:çok üzgünüm:
sağolasın canım:asigim:

seni cok iyi anliyorum bitanem,tarif edilemez bi sevincin yaninda birazda burukluk,neden bende hamis degilim diye aklindan geciyor elbet,buna karsi koyamazsin biliyorum :teselli:
bendede aynilari oluyor...
daha olumlu bakmaya calisiyorum belkide
ama söyle düsününce o zamanin cok yakin oldugunada eminim
baksana ne arkadaslar var yillardir ugrasiyorlar,ama umulmadik bi anda kaliveriyorlar...
4 gün mü gecti :1shok: allahim insallah seninde güzel heberlerini aliriz canimcima.s.

seni cok iyi anliyorum bitanem,tarif edilemez bi sevincin yaninda birazda burukluk,neden bende hamis degilim diye aklindan geciyor elbet,buna karsi koyamazsin biliyorum :teselli:
bendede aynilari oluyor...
daha olumlu bakmaya calisiyorum belkide
ama söyle düsününce o zamanin cok yakin oldugunada eminim
baksana ne arkadaslar var yillardir ugrasiyorlar,ama umulmadik bi anda kaliveriyorlar...
4 gün mü gecti :1shok: allahim insallah seninde güzel heberlerini aliriz canimcima.s.

bende çoğu zaman gecikmeler olurbenneyaptımki
hep 30 günden fazla araile olurum yıllardır bu böyledir canım:1no2:
belim falan ağrıyo adet belirtilerim var olacak ama ne zaman kastı yani
pek hamile kalma konusunda pek umutlu değilim canım yaa
eşim varikosel ameliyatı olalı 2 ay oldu ve ileri hareketlisi %0
morfoloji ise%1 biraz vahim sonuç:çok üzgünüm:
bayramdan sonra yeni test yapılacak düzelmesini umut ediyorum
pozitif kızsın çok sağol canımm:1hug:

bende çoğu zaman gecikmeler olurbenneyaptımki
hep 30 günden fazla araile olurum yıllardır bu böyledir canım:1no2:
belim falan ağrıyo adet belirtilerim var olacak ama ne zaman kastı yani
pek hamile kalma konusunda pek umutlu değilim canım yaa
eşim varikosel ameliyatı olalı 2 ay oldu ve ileri hareketlisi %0
morfoloji ise%1 biraz vahim sonuç:çok üzgünüm:
bayramdan sonra yeni test yapılacak düzelmesini umut ediyorum
pozitif kızsın çok sağol canımm:1hug:

anladim canim...
bende 2 aydabir olurum,oda olursam yani...takim tamamen bozuk yani kafamçokkarıştı
agustostan bu yanada olamadim...test yaptim,bir kere cok umutlandim ikincisi silik cikmisti,sonra anlasildiki hamis degilim..iki haftadirda yapmiyorum,biraktim artik...
hayirlisiyla adam akilli bir doktora daha gidecegim...
ümidini asla yitirmede,kendinede eziyet etme...
ben eminim hepimiz bi sekilde hamis kalicas a.s.
sen sagol canim benim,kiyamiyorum kimseye böyle üzgün durunca:çok üzgünüm:

Ya ben ya ben senağlamasenağlama
Neden gelmiyor meleğim yoksa beni istemiyormusenağlama
Herkez hamile gibi geliyor bana bu günlerde artık dışarı çıkmıyorum bebek yokmu demelerinden bıktım ama bensenağlama
Sevdiğim herkezden kaçar oldum ama nereye kadar kaçsamda buluyorlarki beni daha geçen gün arkadaşım geldi yanıma sen daha düşünmüyormusun diye off off:çok üzgünüm:
Düşünmek mi o ne ki.. yanıyor içim kavruluyor bir çift minik el içinsenağlama
Daha iki yıl olmadı ile evleneli ama bu insanlar inadınamı yapıyor beni üzmek içinmi üstüme geliyor yoksakafamçokkarıştı
Bir gün yeniden gelecekmi meleğim bende bilmiyorum artık umudum bitmek üzeresenağlama:a015:

X