Of.AKIL VERIN LUTFEN.

nice1985

Başka dallara tutunmak yerine, kendime ağaç oldum.
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2014
3.182
3.063
evliyim kizim ve oglum var.gecen aksamoglum esim ben oturuoruz kizim odasinda.bende esime telf.ver kardesimle konsayim dedim.konustum.tam kapatirken,dur bende tel karstiriyim dedim.o da ne karstiriyon ver .bende neden.derken olay buyudu.bende neden izin vermiosun demekki gizledigin birsey var dedim.o benim telf.istedigi zmn baki..benimse hakkim yok.elimden telf.zorla aldi.bende cok kotu kufur ettim ama telefonaaa....o da cocgun yaninda bole mi solenir dediii...kulagimaaa felaket sekilde yapistirdiii.ogluma odana cik.dedi.bende ozr dileyecek sandim.bogazimi slktl.ben agliyorum tabikide.defoldu gittiii..gece gelmedii ...telefonlari acmadi.bir sonraki gunde gelmedi.....ogluma yaptigim kufru duyup duymadigini sordumm.....aa anne ne dedinki dedii...cunku ben onu sessiz soylemistimmmm.....neyse.cocuklar babaaneme gidelim dedi bende gonderdim onlari.kalcaz dediler.tmm.dedim.babaannesindeyken oglm babasini ario biz burda kalcaz ablamla die.o da annen nerede evde demis.bende arkadasimdaydim aksam eeve geldim araba kapida.battaniye almis uzanmis.ne isin var evde dedim sanane dedi.sustum.uzerimi degistim o da cikti tam iki dk sonra eve dondu yanima geldi kim getirdi seni nerdeydin dedi.cevapladim bende.o gunden beri yatak odasinda oturuyor.cocklar ve ben odadayiz.orada uzaniyor ve uyuyor.kim hakliiiiiiiiiiiii.....ve benim en kotu huyum hep ozur dileyen benimmm.hic bir zmn ozur dilemez.devamli kus kaliyoruz.simdi ben barismak istemesem uc ay kus kalabilirizz.ama benim gururum yokmuuuuu.ayri yatiyoruz.ve aa sunu unuttum evden gittigi gunun ikinci gunun sabahi coc.okula goturmek icin geldi kizim acti kapiyi .gelmionuzmu dedi.kizimda ben gidiyorum.kardesim gitmiyor.kizim yuruyerek gidicem dedi.oda ne trip yapion die uzerine yuruduuu.indi sokagin karsisina gecti ve disaridan kizima adi serefsiz.adi serefsiz die bagirdiiiii....saat sabah 08.15...dusunun halimi....esimi gorseniz her kez onu modern bilir.ama birde bana sorun.

Bir işler karıştırıyormuş hissi de verdi. Belki de sadece huysuzdur, ego manyağı bir tiptir. Çözemedim. Allah rast getirsin ne diim
:KK50:

Cocuklariniza çok üzüldüm...

Tami tamina 23 yasindayim ve babam anneme kotu baksa bile içim cız eder ellerim terler .. O savunmasız yavrular allah bilir babalari annelerine vurduklarinda kendilerine adi şerefsiz dendiğinde neler hissediyorlar....

Siz ise hala kim hakli diyorsunuz...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evliyim kizim ve oglum var.gecen aksamoglum esim ben oturuoruz kizim odasinda.bende esime telf.ver kardesimle konsayim dedim.konustum.tam kapatirken,dur bende tel karstiriyim dedim.o da ne karstiriyon ver .bende neden.derken olay buyudu.bende neden izin vermiosun demekki gizledigin birsey var dedim.o benim telf.istedigi zmn baki..benimse hakkim yok.elimden telf.zorla aldi.bende cok kotu kufur ettim ama telefonaaa....o da cocgun yaninda bole mi solenir dediii...kulagimaaa felaket sekilde yapistirdiii.ogluma odana cik.dedi.bende ozr dileyecek sandim.bogazimi slktl.ben agliyorum tabikide.defoldu gittiii..gece gelmedii ...telefonlari acmadi.bir sonraki gunde gelmedi.....ogluma yaptigim kufru duyup duymadigini sordumm.....aa anne ne dedinki dedii...cunku ben onu sessiz soylemistimmmm.....neyse.cocuklar babaaneme gidelim dedi bende gonderdim onlari.kalcaz dediler.tmm.dedim.babaannesindeyken oglm babasini ario biz burda kalcaz ablamla die.o da annen nerede evde demis.bende arkadasimdaydim aksam eeve geldim araba kapida.battaniye almis uzanmis.ne isin var evde dedim sanane dedi.sustum.uzerimi degistim o da cikti tam iki dk sonra eve dondu yanima geldi kim getirdi seni nerdeydin dedi.cevapladim bende.o gunden beri yatak odasinda oturuyor.cocklar ve ben odadayiz.orada uzaniyor ve uyuyor.kim hakliiiiiiiiiiiii.....ve benim en kotu huyum hep ozur dileyen benimmm.hic bir zmn ozur dilemez.devamli kus kaliyoruz.simdi ben barismak istemesem uc ay kus kalabilirizz.ama benim gururum yokmuuuuu.ayri yatiyoruz.ve aa sunu unuttum evden gittigi gunun ikinci gunun sabahi coc.okula goturmek icin geldi kizim acti kapiyi .gelmionuzmu dedi.kizimda ben gidiyorum.kardesim gitmiyor.kizim yuruyerek gidicem dedi.oda ne trip yapion die uzerine yuruduuu.indi sokagin karsisina gecti ve disaridan kizima adi serefsiz.adi serefsiz die bagirdiiiii....saat sabah 08.15...dusunun halimi....esimi gorseniz her kez onu modern bilir.ama birde bana sorun.

Anlamadim hanimefendi kiziniza mi adi serefsiz diye bagirdi?

Sirf meraktan soruyorum, kelimeleri tam yazmak cidden bu kadar mi zor? Kim kime ne demis ne yapmis anlayana kadar gozlerim bozuldu.

Ya birincisi gerçekten yazarken biraz daha boşluk, imla işareti kullanırsanız okumamız açısından rahat olur.
konunuza gelince;
oğlunuzun yanında küfür ettiniz diye size kızıyor, ama aynı şekilde oğlunun yanında size tokat atabiliyor, kızına "şerefsiz" diyebiliyor. Telefonunu göstermiyorsa da benimde aklıma çok masum şeyler gelmedi. Sonuç olarak kim mi haklı? Burada haksız bir baba değil, akıl hastası bir baba görüyorum sadece...

Çocuğunun yanında küfür edilmesini dert edinen adam kendi bu yanlışı yapmaz resmen sizin o anki hakaretinizi kullanmış bi de üstüne 2 gün eve gelmemek ne demek?
Bu işte bi terslik var ya bişeyler karıştırıyor ya da size karşı bir bıkkınlığı var

Arkadas size okumayi yazmayi kim ogretiyor allah askina. Tam4 gundur yazdiklarinizi anlamaya calisiyorum

Eminim telefonunda gizledigi birseyler var ve bununaciga cikmasini istemedigi icin ,siddete basvurmus .Yanliz cocuguna ettigi hakaret normal bir insanin,yapacagi bir davranis degil gobi geldi .Ne demek ya bir baba evladina ozellikle kiz evladina adi serefsiz diye bagirir mi hemde sokak ortasinda .Cok ayip kendini rezil etmis rezil adam.:KK25:

Bir bir daha iki, nerde agresif tripli koca gördümse hepsi de bi haltlar karıştırıyodu bi adam karısına bırak üç ayı üç gün küs kalamaz illa ki barışır konu kapanır ya da çözülür bu nedir hem gereksiz agresiflik hem de tafra. Kendi babamdan biliyorum:)

Bunun hakli/hakisiz tarafimi kalmis? Adam kizinin üzerine yürüyor ve sokagin ortasinda serefsiz diye bagriyor kizina. Ve bundan önce karisina hem tokat atiyor hem bogmaya çalisiyor. Ben o yavrulara gerçekten aciyorum. Allah bilir ne travamlar ile yasiyorlar onlar.

Böyle birinden gerçekten derhal bosanmak gerek. Eger kendi hayatini umursamiyorsan, çoçuklarin hayati tehlikede! Unu düsün. Seni bügün bogmaya çalisan adam, yarin senin yada çoçuklarn üstüne biçak ile yürümiyecegi ne malum?

Ortada siddet var, cocuklara hakaret var, digerlerinin yaninda hafif kalsa bile sizin de kufrunuz var... Bana kalirsa siz haklisiniz, esiniz ise ne baba ne es olmanin zerresinden anlamayan kaba saba bir adam... Uzgunum...
Surekli ozur dilediginiz icin su an o sartlanmislikla bunu bekliyor, eger hakliysaniz yapmayin...
Bu arada 3 aylik kuslukten bahsetmissiniz:KK53: Siz es olmanizin yani sira anne babasiniz, o evin huzurunu o cocuklar icin ayni yukumlulukle de saglamak zorundasiniz...
Isin icinde siddet ve hakaret oldugu icin bu evliligi bir daha gozden gecirmenizi dilerim...

Valla o kadar farklı olaylar var ki en baştan başlıyım.

1-Eşiniz de olsa telefonunu karıştırmaya hakkınız yok. Siz "o benim telefonumu karıştırıyor" demişsiniz de, onun da buna hakkı yok. Ben her ne olursa olsun, eşler arasında bile özel sınırların olmasına gerekliliğine inanıyorum. Ben eşimin telefonunu karıştırmam, ceplerini karıştırmam, aynı şekilde o da benim telefonumu yada çantamı karıştırmaz. Bu illa ki gizlediğimiz bir şeyler var anlamına gelmez. Bence burada siz hatalısınız.

2-Olayın başında haksız olduğunuz yetmezmiş gibi olayı büyütmüşsünüz bir de üstüne küfür etmişsiniz.

3-Her ne olursa, suçlu yada olayı başlatan kim olursa olsun, şiddeti asla savunamam. Eşinizin size vurması, kızınıza sokakta o şekilde çirkin bir ifade kullanması kabul edilebilir bir durum değil.

4-Babam bana hep, eşinle bitme noktasına gelmediğin sürece sakın ola ki kavganızı yatak odanıza sokmayın, biz annenle bu şekilde tam 37 senedir aşığız demişti. Bu her kavgada gürültüdü de yatak ayıran çiftleri hiç anlamıyorum.

5-Evliliğinizde bir sevginin kalmadığı çok aşikar üstelik saygı da kalmamış çok açık şekilde görünüyor bu, anlattıklarınız. Ve siz hala kim haklı, kim haksız derdindesiniz.

Bence siz de en az eşiniz kadar hatalısınız. Sonuç mu???? Bu yazdıklarınızdan sonra tek suçsuz taraf gördüm o da çocuklarınız. Onların psikolojisini düşünmek dahi istemiyorum. Bence kim haklı kim haksız diye düşünmek yerine, çocuklarınızla ilgilenen. Bu olaylardan en az etkilenmeleri için çalışın.

bence o an telefonunda görmemen gereken bir şey vardı ve o da bu durumu böyle yaparak suçu size atarak kapatmaya çalıştı işte bu yüzden bu tür olaylarda sakin ve akıllı davranmak lazım hiç mesele yapmadan çaktırmadan halletmek lazım birde bu olayın üstüne 2 gün eve gelmediyse kesin bir şey var eve gelmemek için yer arıyormuş bir şey olsada gitsem yanına diye bence bu olayın üstüne hiç bişey olmamış gibi davranın hiç tartışmayın bile şüphelendiğini belli bile etme bıraksın kendini iyice sonra bakarsın tlefonunu kavga etmek ne yazıkki sorunu çözmediği gibi tam tersine daha da büyütüyor

sen gururu bırakmışsın oda alışmış

Bence su dakikadan sonra ne telefonu onemli ne de nerde kaldigi kimle oldugu... Cocugun ustune yuruyup bagirmasi bile o cocukta ne korku yaratcak... Dusunmuyor musunu? Size kalkan eller yarin cocuklariniza iner. Dikkat edin kendinize cocuklariniza ve lutfen . Ezdirmeyin kendinizi.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kesinikle birşeyler gizliyor.

çocukların yanında bunar yapılmazki kavga edin darılın küsün ama çocukların yanında degıl. onlar sizin gibi düşünemez kımbılır okula nasıl psıkolojıyle gıderler, size belli etmek istemezler.

özur dılemez dıyorsunuz ya usulca yanına yaklasacaksınız özür dileyen siz olup ıcınız kırgın olsada teefonunu bu sekılde karıstırıp kafanızdaki soru ısaretı kalkacak yada içiniz içinizi yiyecek.

Arkadas size okumayi yazmayi kim ogretiyor allah askina. Tam4 gundur yazdiklarinizi anlamaya calisiyorum
Kusura bakmayin.bunlari yazarken o kadar uzgun ve mutsuz bir haldeydim ki....neredennasil basliyacagim die hizli hizli yazdim.anlasilan anlasilamadim.....

olayı sadece sizin anlattığınız kadarıyla tanıyabildik.uzaktan bakınca eşinizdede sizdede problem görünüyor.bence adam akıllı bi oturup konuşmalısınız.ikinizinde kendisine dikkat etmesi lazım bence.

X