ODTÜ Rektörü: Saray'ın yakıtına bütçemiz yetmez

vargasabreu

mutedil
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2013
8.314
6.284
Kaçak olduğu Danıştay tarafından tescil edilen 'Ak Saray'a bir ‘dokundurma’ da ODTÜ rektöründen geldi. Prof. Ahmet Acar, “Yakıt parasına bütçemiz yetmez” dedi.

CHP, 7 Haziran seçimleri öncesi, iktidara gelmeleri durumunda ‘Ak Saray’ı ODTÜ’ye vereceklerini söylemişti.
Hürriyet yazarı Vahap Munyar bugünkü köşesinde ODTÜ Rektörü Prof. Ahmet Acar’la bu vaade ilişkin aralarında geçen konuşmayı aktardı. Munyar’ın “Bu vaat sizde heyecan yarattı mı” yolundaki sorusuna Acar, “Hayır… Konu hiç gündemimize gelmedi” yanıtını verdikten sonra bir de eklemede bulundu: “Beştepe’nin yakıt parasına bizim bütçemiz yetmez.”

‘Ak Saray’ın günlük doğalgaz masrafının 11 bin lirayı bulduğu bildirilmişti.

http://m.ilerihaber.org/odtu-rektoru-sarayin-yakitina-butcemiz-yetmez/18559/

altı dolu konuştugum, kendimi ifade etmeye çalıştığım zamanlarda imalı alaycı davranışlarla karşılaştım onun için çok ta sdafgdjj yani...
O zaman buranin forum olmasinin ne anlami var ki? Yani sadece senin icin konusmuyorum. Ben de surekli ban yiyorum. Daha dun acildi banim. Aman ban yemeyelim diyerek konusmayacaksak her habere "yav he he" diyip gecelim madem.

O zaman buranin forum olmasinin ne anlami var ki? Yani sadece senin icin konusmuyorum. Ben de surekli ban yiyorum. Daha dun acildi banim. Aman ban yemeyelim diyerek konusmayacaksak her habere "yav he he" diyip gecelim madem.
bende şöyle düşünüyorum...reelde sosyal hayatım yok denecek kadar az tüm günüm evde çocuklarıma bakmakla ve ders çalışmakla geçiyor....illa sıkılıyorum burada takılıyorum kafa dağıtıyorum muhabbet ediyorum...bi ban ım 7 gün sürüyor....siteden uzak kalmak 1 hafta can sıkıntısı demek kısacası tercih yapıyorum...

doğru demiş...zaten chp başa gelirse, bırak yakıt parası yiyecek ekmek bulana çok şükür....
Yanlış anlamayın lafımı ama yaşınız kaç gerçekten merak ediyorum,chp nin iktidar olduğu dönemde hiç yaşadınız mı,sadece kulaktan dolma bilgilerle söylüyorsunuz bunları.ama bakın biz akp iktidarını ve sonuçlarını hep birlikte yaşayarak görüyoruz.

Neye dayandığını ben söyleyeyim. 30-40 yıl öncenin yağ, tüp kuyruklarına, karneyle ekmek alma olaylarına falan filan. Milattan öncede yaşıyor bazıları...
Savaş döneminde yaşanan yeni kurulmuş bir cumhuriyetin o sıkıntılı kriz dönemini nasıl chpye mâl edebilirler anlamıyorum. 2. dünya savaşını da mı chp çıkardı be kardeşim? Hayır chpli de değilim. Şimdi gelip chpli sanarak buna göre konuşmalarını şekillendirenler de çıkacaktır fakat tarihten bu kadar bihaber olunmaz ki.

yanlış anlamam yaş 28
yüzde yüz olmasa da ben memnunum akp iktidarından...
şuan için ülkeyi yönetecek kapasite görmüyorum diğer liderlerde...
davutoğlunda da görmüyorum o ayrı...
ben yaşamasamda birinci ikinci ağızdan anlatılanlar var ...
gözlemlediğim olaylar anlatılanlarla birebir örtüşünce de gözümde birşeyler beliriyor diyelim....

Arkadasim bosa kürek çekip de kendini yorma. Hele oyu kemiklesmis olan chpye destek verenlere hic laf anlatma.partinin basina hirsiz dedikleri tayyip bile gelse gene %25 oy alir

Arkadasim bosa kürek çekip de kendini yorma. Hele oyu kemiklesmis olan chpye destek verenlere hic laf anlatma.partinin basina hirsiz dedikleri tayyip bile gelse gene %25 oy alir
haklısın valla adam elinde noter kağıdı ile gezdi yine itimat etmedi kimse....nasıl kara geçmişleri varsa artık....yok zaten her seferinde yazmayım diyorum...ama insanca sormuş şimdi görmezden gelemiyorum....

Al işte geldi bile biri kemikleşmiş chp oyları diye diye. Buraya uygun bir söz var ama yazılamıyor malesef.

Ben burda akp olmasa internete bile giremezdin diyen bile gördüm. Kime laf anlatıyoruz ki...

neler anlattılar size?
haaa hani şu meşhur "İsmet Paşa, sen bize ekmek yokluğu çektirdin" diyen çocuk mu?
peki İnönü'nün verdiği cevabı bilir misiniz? genellikle anlatılmaz bu kısmı
"ekmek yokluğu çektin ama baba yokluğu çekmedin, ben senin babanı ölmekten kurtardım."
1929'da da Amerikan Ekonomisi çöktü ama ABD'de kimse siz ekonomiyi çökerttiniz demiyor, Cumhuriyetçilerle mevcut ve savunulan politikalar üzerinden tartışılıyor.
size anlatanlar 29 Buhranı'nı 13. Cuma'yı falan anlattı mı?
sanırım bunları bilmiyorsunuz, bilseydiniz Türkiye'de 30'larda 40'larda neden karne uygulaması yapıldığını da bilirdiniz çünkü.

hı hı biz bilmiyoruz cahiliz yobazız falan filan he canım öyle

hı hı biz bilmiyoruz cahiliz yobazız falan filan he canım öyle
şimdi bunun ne gereği var? cidden yani?
size cahil ya da yobaz diyen oldu mu? ben de Pakistan Tarihi bilmiyorum mesela, ne olacak? ya Quantum Fiziği
bilmiyorsunuzdur, merak etmemişsinizdir, bilmiyorsunuzdur?
neden size ters bir şey söylediğinde hemen insanları size cahil demekle yobaz demekle suçluyorsunuz?
ayıp ya! eleştiri kaldıramayacaksanız, yazmayın fikirinizi arkadaş. ben mecbur muyum, 2 mesajda bir hayır ben onu demek istemedim demeye.
lütfen ya!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…