Ödemlerim gitmiyor

Candy7777

Cennet kuşlarım🕊🕊
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2023
5.400
4.185
23
Merhaba bayalar ben doğum yapalı 10 ay oldu ama hala ödemlerim gitmiyor. Ellerim ayaklarım yüzüm hala şiş 6-7 ay gibi bir sürede geçiyor diyorlar ama hala geçmiyor, hamile misin diyen bile oldu varmı benim gibi olan varsa nasıl çözüm buldunuz yardımcı olur musunuz

Bende ödem hemen gitti ama kilo oldugu gibi duruyor 23 ay oldu üzülme

Yaaa keşke kilo olsa ama benim bildiğin ödem ellerim incecikti şimdi tombul tombul yüzüklerim olmuyor çok kötüyüm
Tuz tüketimini minimum düzeye indirin bol su için eğer bebeğiniz emmiyorsa ödem atmada maydanoz her zaman işe yarar emziriyorsanız mutlaka doktora danışın sütü azaltıyor çünkü. Benim maydanoz kullanmaya gerek kalmadan ödemim gitmisti 27 kilo aldım daha mı gitmesin kızımdan hatıra hala bir 9 kilom var Allah'tan boyum uzun yoksa çöp bidonu de yuvarla olurdum

Emziren annelere bi zararı var mı bilmiyorum ama hem buradaki hem başka bi arkadaşım bana bromelain önerdi, benim konum doğum değil tabii ama ödemi daha ilk kullanımda atmaya başladı. Ananas hapı zaten çok zararı olduğunu sanmam ama doktorunuza danışın bi bakabilirsiniz

Hahaha inşallah benimde gider ya çok canımı sıkıyor bu durum emzirmiyorum bebeklerim ikizdi erken doğum oldu kaybettim yeni yeni toparlanmaya başladım piskolojik olarak. O yüzden biraz kendime bakmaya karar verdim ama şu ödemlerden kurtulamadım

Yok emzirmiyorum bi araştırıp bakıyım teşekkür ederim tavsiyeniz için

Başınız sagolsun kolay bir dönem gecirmemişsiniz artık kendiniz ve bebeğiniz için toparlanma vakti gelmiş. Kendinize çok iyi bakın

Kiraz sapı çayı ve bol bol su önerebilirim tatlı hamur dan uzak durun glütensiz beslenin onun dışında doktora kontrole gidin belki başka bir şey vardır bukadar şiş olması size anormal geliyorsa baktırmakta fayda var

Cevap için teşekkür ederim. Genel kontrolumu yaptırdım herşey normaldi doktorum birde böbreklerime baktırmamı önerdi. Tavsiyelerinizi dikkate alıcam

En yan etkisiz olacak şey bol bol maydonoz tüketmeniz. Kahvaltınızda dal olarak yemek yanında salata şeklinde kullanırsanız çok çabuk etkisini görürsünüz. Tabi bu sırada tuz şeker karbonhidrat alımlarınıza dikkat etmeniz gerekli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…