Ocean Polysitol kullandığım ay gebe kaldım

Benim de belirtilerim anlattığınız şekildeydi. Yumurtlamadan 9 gün sonra erken gebelik testinde silik çizgi görmüştüm. Ovülasyon testim de koyulaşmıştı tekrardan. Şüpheleniyorsanız bir test yapın derim. Hadi inşallah 🤲🥰
Ben 3 ve 4 Mayıs ı saymıyorum. 5 Mayıs tan sayarsam bugün 10. Gün. Dün sabah leke geldi 2 kere. Akşamı test yaptım. Gebelik görünmedi. Erken gebelik testi mi bilmiyorum normal inovata nın testi. Biraz daha bekliyim diyorum

Artık takip etmeden de olur canım eğer yumurtalama gördüğün günleri değerlendirdiysen
Ama pcos falan varsa takip et bazı aylarda iki kez yumurtalama olabiliyor çünkü
14-15 gün sonra test yap bizede yaz canım inşallah tutmuştur

Ben 3 ve 4 Mayıs ı saymıyorum. 5 Mayıs tan sayarsam bugün 10. Gün. Dün sabah leke geldi 2 kere. Akşamı test yaptım. Gebelik görünmedi. Erken gebelik testi mi bilmiyorum normal inovata nın testi. Biraz daha bekliyim diyorum
Bazen öyle olabiliyor ama leke olması falan olumlu işaret bir kaç gün daha bekle en azından 14 gün geçmiş olsun, bir test daha yap
Ama bence hamilesin ☺️

İnnovitanın hızlı gebelik testi olması lazım, erken gebelik değil onlar. Benim kaset testte çok zor görünmüştü 10. günde. Erken gebelikte hemen çıkmıştı ikinci çizgi. Ama isterseniz hiç stres olmayın adet gecikmesini bekleyin daha garanti olur.

Artık takip etmeden de olur canım eğer yumurtalama gördüğün günleri değerlendirdiysen
Ama pcos falan varsa takip et bazı aylarda iki kez yumurtalama olabiliyor çünkü
14-15 gün sonra test yap bizede yaz canım inşallah tutmuştur
Evet bende pcos var, ama hafif düzey demişti. Ben bazı belirtileri yaşadığım için takibi bıraktım. Tabi ki yazıcam inşallah 🤲🏻

İnnovitanın hızlı gebelik testi olması lazım, erken gebelik değil onlar. Benim kaset testte çok zor görünmüştü 10. günde. Erken gebelikte hemen çıkmıştı ikinci çizgi. Ama isterseniz hiç stres olmayın adet gecikmesini bekleyin daha garanti olur.
Evet ya, bekliycem biraz daha. Ama eğer gebelik varsa düşük olmasından korkuyorum. Pcos larda düşük çok oluyor. Erkenden doktora gidip önlemini alırdım diye. Neyse hepimiz için hayırlısı ve kolayı olması dileğiyle 🤲🏻

Evet ya, bekliycem biraz daha. Ama eğer gebelik varsa düşük olmasından korkuyorum. Pcos larda düşük çok oluyor. Erkenden doktora gidip önlemini alırdım diye. Neyse hepimiz için hayırlısı ve kolayı olması dileğiyle 🤲🏻
Ben öyle bir düşük ihtimali duymadım açıkcası pcos için. Ama olumsuz ihtimalleri düşünmemeye çalışın. Birkaç gün daha bekleyip erken gebelik testi yapın isterseniz. Dediğiniz gibi erkenden öğrenip doktora da erkenden gidersiniz önlem için. Ama sağlıklı gebelikse vücut onu tutmak için çabalıyor zaten. Sağlıksızsa da tutmak için ne yapsanız da sonuç vermeyebiliyor. Hayırlısı dediğiniz gibi ❤️

Ben öyle bir düşük ihtimali duymadım açıkcası pcos için. Ama olumsuz ihtimalleri düşünmemeye çalışın. Birkaç gün daha bekleyip erken gebelik testi yapın isterseniz. Dediğiniz gibi erkenden öğrenip doktora da erkenden gidersiniz önlem için. Ama sağlıklı gebelikse vücut onu tutmak için çabalıyor zaten. Sağlıksızsa da tutmak için ne yapsanız da sonuç vermeyebiliyor. Hayırlısı dediğiniz
Canım dün kan verdim negatif. Ama hâlâ şikayetlerim devam ediyor. Bel bacak kasık ağrısı. Göğüs ağrısı şişkinliği yerleşme lekesi. 3 Mayıs ve 4 Mayıs gecesini değerlendirmiştik. Pozitife dönme ihtimali var mı acaba? Her an adet olacakmışım gibi ağrı his var bende.

Canım dün kan verdim negatif. Ama hâlâ şikayetlerim devam ediyor. Bel bacak kasık ağrısı. Göğüs ağrısı şişkinliği yerleşme lekesi. 3 Mayıs ve 4 Mayıs gecesini değerlendirmiştik. Pozitife dönme ihtimali var mı acaba? Her an adet olacakmışım gibi ağrı his var bende.
10 günden sonra kanda çıkar diye düşünüyorum ama belli olmaz yine de. Geç döllenme olmuş olabilir. Yumurtlamadan 2 hafta sonra adet beklenir genelde. Ama üç beş gün gecikmeleri normal sayıyorlar. Yine de adet olamazsanız doktora görünebilirsiniz bence. Muayenede rahim duvarının kalınlığından adet veya gebelik olabilir diye yorum yapıyor doktorlar. En azından önünüzü görmüş olursunuz.

X