Ocak 2009'da hamile kalanlar buraya

bende 8 haftalık hamileyim arkadaşlar ilk gebeliğim.cok sık ıdrara cıkıyorum ve mide bulantılarım var hic bişey yiymeiyorum

barbycim seni çok merak etdm
canım nihayet yazdın.iyi olmana çok sevindim.vallla telini filan bilsem arayacaktım bişey oldu sandım.alaha şükür iyisinbend iyiym canım benmi kuzucukda iyi bayağı büyümüş kapattdı aradki farkı .11 mart 2 li test var bide onu atlatsam çok rahatlıcam.

kızlar merhaba dün doktoruma gittik eşimle.bebişimizin kalp atışlarını duyduk.pıt pıt atıyordu. bugün 8.haftamızı bitirdik.doktor genel tarama testleri istedi onlar için kan ve idrar verdim.4 hafta sonrada ense kalınlığına bakacak.dün baboşumuzun ameliyatı vardı.önce bizim doktorumuza gittik.bebeğimizin kalp atışlarını duyduk.baboşumuza moral oldu.sonrada onu ameliyata gönderdik.sinüzitten ameliyat oldu bu arada eşim.
kızlar doktor gene bana alttan baktı.bebeği görünce çok heyecanlandım. kalbim duracak gibiydi. bide kalbini duyunca kendimden geçtim resmen.böyle bir duygu yoktur herhalde dünyada.
sizlerede oluyormu bilmiyorum ama ben bazen vücudumda hissediyorum ikinci bir kalbin attığını.
herkese sağlıklı hamilelikler.hepimiz bebişimizi kucağımıza alırız inşallah.

bayanlar merhaba; hepinize hayırlı olsun diyorum ve insallah Allah hepimizinkini hayırlısıyla tamamına erdirir. Benim son adet tarihim 25 ocak. Sadece 2 gün oldu ben öğreneli ama gerçekten çok heyecanlıyım ve cok korkuyorum. Türkiyede yasamıyorum ve yasadığım ülkedeki Tıp çok gelişmiş sayılmaz bu yüzdende doktora gitmeye korkuyorum. Sizlerden öğrenmek istediğim sey, kaçıncı haftalarda doktora gittiğimde bana neyi göstermesi (kesesi ve kalp atısları gibi) ve kaçıncı haftalarda bana ne testi yaptırması konusunda tutturmalıyım???:)

barbycim sonunda haber alabildik senden,çok geçmiş olsun canım..bu mide bulantıları hepimizin ortak sorunu sanırım:))benim de demir depolarım boşalmış sıvı bir demir ilacı verdi sürekli onu kullanıcakmışım...kendine dikkat et canım

Benimde son adet tarihim 25 aralık çook mmutluyum ama yine 7.haftada kalp atışlarını gördük.çok mutluyum yüce rabbim herkese yaşatsın bu duyguyu.ama yinede endişelerim var bebeğime bişey olacak diye korkuyorum.umarım herşey yolunda gider.

arkadaşlar slmlar bende ocakta hamiş olanlar arasındayım herkese hayırlı hamilelikler diliorum alllahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Merhabalr cancazlarımmm ben 7 haftalık hamileyimmm süperr yaaa Allah bu duyguyu herkese yaşatsın sizleri ve bebişlerimizi seviyorummmmm.....

allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin. ben de son 3 ocakta adet gördüm yani 7 haftalık hamileyim. 0 gündür bulantılarım var ve aşırı hassasım. bunların psikolojik olduğunu ve ben de asla olmayacağını düşünürdüm ama ben de var yani gerçekten hormonal olduğuna inandım. durup dururken ağlıyorum,en saçma reklam sahnelerinde gözlerim doluyor. ha bir de üstüne çok sinirliyim. bir de hamile gibi hissetmiyorum hiç heyecanlı değlim oysa çok isteyerek yapmıştım. bugün kısmetse kalp atışlarını dinlemeye gideceğiz.

cok sagolun arkadaslar. benimde aklimdaydiniz. simdi antivirus yükledim internete ancak girebildim.

daisyb sanada cok gecmis olsun. yaaa sen hic bisey yememmissin demekki. dikkat et disardan hazir seyler ye bari.

betencim sen sanirim herhafta gidiyorsun doktora ne güzel hep icin rahat eder. Benim doktor 1 ay sonraya randevü verdi. Simdi hastanede muayene icin gidecegim bu hafta ben her sey yolundami diye. bebisi merak ediyorum. Bizim ilkler kötü gecmistiya ister istemez etkiliyor ayni sey olur diye.

slm arkadaşlar ben aranıza bugün katıldım benimde son adet tarihim 1 ocak tam olarak şartlara uyuyorum yani:=)))

Beten sana mesaj yolladim ama özel mesaj gitmiyor canim ayarlarina bakman lazim bilimiyorum. iyiyim benimde hamileligim güzel gidiyor. cok zor dönem atlattik. kusma bulanti. ben 3-4 kilo vermisim. simdi 1 haftadir birseyler yemeye yeni yeni basladim. Ancak baskasinin yaptigini yiyebiliyorum. ama gececege benziyor. Daha iyiyim simdi düzeliyor.sükür. herkese güzel hamilelikler diliyorum

Merhaba Kızlar öncelikle minik mucizelerimizi sağlıcakla kucağınıza almanızı diliyorumm:))
Benim son adet tarihim 12 ocak 10 +4 günlük hamileyimm.
müthiş bişey dimi?
cinsiyetini çok ama çok merak ediyorum sizlerde merak ediyor musunuz??:) kız - erkek hiç farketmez ama merak işte...Ben erkek hissediyorummm önüne de geçemiyorum desem yalan olmaz yanii!:)
13 nisanda randevumuz varr bebeğimi çok merak ediyorumm...
işte böyleee sağlıcakla kalınnn:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…