O artık bir kahraman.......

schnitCELL

£PİRELİ PİRELLİ GÜZELİ£
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
693
1
O artık bir kahraman!
ABD Başkanı Bush'a ayakkabı fırlatan muhabir gözaltına alındı. El Bağdadi televizyonu, muhabiri Muntasar El Zeydi'nin serbest bırakılması için dünyanın her yerindeki gazetecilere dayanışma çağrısında bulundu.
Iraklı gazeteci Muntasar El Zeydi, dün Irak'a sürpriz bir ziyarette bulunan Başkan Bush'un Irak Başbakanı Nuri El Maliki ile basın toplantısı sırasında ayakkabılarını Bush'a fırlatmış, ancak isabet ettirememişti. El Zeydi, güvenlik güçleri tarafından salondan çıkarılmıştı.
(alıntı)

şimdiden 100e yakın avukat ücretsiz bu adamı savunmak için yarışa girmişler kızlar:lepi:

ben
o atılan ayakkabının girdiği ayağı
attıran kolları ve elleri
hatta alnını öpüyorum bu kardeşimin........
yani
ellerine kollarına ayakkabılarına sağlık :hooray:

ben
o atılan ayakkabının girdiği ayağı
attıran kolları ve elleri
hatta alnını öpüyorum bu kardeşimin........
yani
ellerine kollarına ayakkabılarına sağlık :hooray:

Yazılanlara katılmamak içten bile değil. Teşekkürler paylaşım için. Sevindirici bir haber olmuş ama ah keşke birde denk getirebilseymiş kardeşimiz şu ayakkabıyı tadından yenmezmiş bu yazı.:lepi:

vallahi adamdaki cesarete hayran kaldım tüm dünya gibi...
"kral çıplak" diyemeyen kocaaa ülkelerin yalaka başkanları bush'a çıtlarını çıkaramıyoken nasıl da milyarların o salondaki izdüşümü oluverdi...
helal olsun onu doguran anaya...
gencecik üstelik
başına gelecekleri düşünmeden konusturdu milliyetciliğini...
katılıyor ve alnından opuyorum zaat-ı muhteremi:içelim:

helal ossun dama beee
her yiğidin harcı değil.:hooray:

eğiliyorum önünde kaydirigubbakcemile3

DİLESİN BENDEN İSTEDİĞİ KADAR AYAKKABI ....AH BİRDE İSABET ETTİRSEYDİ,,İŞ ADAMLARI KRALLAR GİBİ YAŞATIRDI ONU...saygılar sunuyorumm

Evet kızlar bende izledim akşam haberlerde
Ugur dundar abimiz 200 gönüllü avukat sıraya girmiş dedi
Bravo adama vallaaaa
Dehşet şekilde tebrik ediyorum

ben 200 avukat diye duydum haberlerde arkadaşım....
bende tebrik ediyorum ne güzel yaptı yaaaa amma cesaretli:)

Helal olsun valla büyük yüreklilikkk valal ebnde avukat olsam savunurdum beleştennnnn

Allah'ım inşallah tez zamandada onu kurtarır..

ben 200 avukat diye duydum haberlerde arkadaşım....
bende tebrik ediyorum ne güzel yaptı yaaaa amma cesaretli:)

15-12-2008 tarihli günün haberinden öğrendim 100 avukatı ama gün geçtiçe rekora doğru gitmeye başlamış talep sayısı asskımcım...
onu savunacak olan avukatta en az onun kadar kahraman olacağı için şuan epey bir yoğunluk var demekki..........sengözlerimebaksanab

ahh alnının ortasına gelecekti de görecektim ben o zaman da pis pis sırıtacak mıydı?
darısı ermeni yanlısı obamanın başına demeden de gecemeyecegım
genc arkadası yurekten kutluyorum insallah basına bir iş gelmeden sağ salım ailesine kavusur

Gazetecinin kardeşi Durgam El Zeydi, bir yargıcın, kendisine, başka bir yargıcın kardeşini cezaevinde ziyaret ettiğini söylediğini belirtti.

Muntazır El Zeydi'nin bugün mahkemeye çıkması bekleniyordu. Ancak Durgam El Zeydi, bir yargıcın kardeşini ziyaret etmesinin Muntazır'ın dayak yediğini ve "o şekilde mahkemeye çıkmasının öfkeye yol açabileceğinden korktuklarını" akla getirdiğini kaydetti.

Iraklı gazetecinin ağabeyi dün de kardeşinin kolunun ve bazı kaburga kemiklerinin kırıldığını ve hastaneye kaldırıldığını söylemişti.

AA
(alıntı)

dilerim en iyi şekilde savunulur ve beklenen son olurda serbest kalır....:Saruboceq:

akşam gördüm de haberlerde yine ...
15 yıla kadar hapis isteniyormuş ve bayagı şiddet görüyor diyorlar....
yaptıgı güzeldi ama sonrası işte...
kaburgaları kırılmış galiba...
ALLAHIM YARDIMCISI OLSUN İNŞALLAH...

Helal olsun!!!!
Alnının ortasından öperim onu!!Korkusuz cengaver!!!
Çok takdir ettim vallaaaa!!!

bunların allahına kurban
yalnız şu sıralar peres e takmış vaziyetteyim preslere gelir inşallah. hele o israil'in dış işleri bakanımıdır başbakanımıdır o kadın kesin anne değil. eğer o anneyse ben anne değilim demektir.
önce israil çektirdikleri acının 10 katını yaşasın sonrada abd nin bush un savaş politikasını savunan herkes. hamas tanda bir ayakkabı bekliyoruzzzz
harcarlar bu adamı kesin. allah yardımcısı olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…