Göz Makyajı Nvey Eco Organic Kapatıcı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.068
1.034
35
Kızlar Merhaba uzun süredir bu kapatıcıyı kullanıyorum Çok memnunum göz çevresini kapatırken aynı zamanda da aydınlatıyor Kapatıcılığı ise çok iyi,Organik olması ise çok güzel göz çevremiz en hassaz yerlerimizden biri çünkü.Ben Nemli bir sünger ile uyguluyorumm

Açıklaması ;

Eco Kapatıcı, göz etrafındaki koyu renkli halkaları, lekeleri ve diğer kusurları kapatır. Yalancısafran Yağı, Jojoba Yağı, doğal Antioksidanlar ve Organik Hint Yağından oluşan hafif bir bileşime sahip olan ECO Kapatıcı,cildin eşit ve pürüzsüz biçimde kapatılmasını sağlar. Aplikatör ya da sünger yardımıyla cildinize hafifçe ve yavaşça uygulayınız. Organik Kapatıcı, eşit tonlarda ten rengine sahip olmak isteyen tüketiciler ya da profesyonel makyaj sanatçıları için olmazsa olmazdır.

NVEY ECO Organic Make-up Sertifikalı Organik Makyaj
NVEY ECO Organic Make-up, dünyadaki en güzel ve en doğal makyaj ürünleri markalarından birini yaratmak amacıyla lüksü ve doğayı kusursuz şekilde birleştiriyor. NVEY ECO, saf, hafif ve etkisi yüksek bir makyaj çözümü yaratmak üzere doğal botanik ekstreler ve güçlü antioksidanlar ile birleştirilmiş olan özenle seçilmiş bitki ve mineral maddelerin harmonisinden yararlanılarak, özel Bio-Organik formüller ve yöntemlerle yaratılmıştır.

Ben de internetten Nvey eco markasına ait fondoten ve pudra aldım; ancak 2 ürünün de son kullanma tarihi geçmiş ve bozulmuşlardı.

Önce satınaldığım site ile iletişime geçtim. Bu markayla kendilerini defalarca uyarmalarına rağmen aynı sorunu yaşadıklarını ve özürlerini ileterek yardımcı olmaya çalıştılar. Ancak marka yetkilileri aynı hassasiyetin binde birini bile göstermedi. Kendilerine de durumu anlattım; artık organik ürünlerin hiçbirinde tarih yazılmıyormuş. Üretildikleri ülkede bu yöndeki zorunluluk kaldırılmış. (Bana da şanslıyım ki üzerinde tarih olan eski seriden ürün gönderilmiş yoksa hiçbirşey ispat edemeyecektim.)

Marka yetkilileri son derece ilgisiz davrandı. Ürünleri önce yenileriyle değiştirmeyi teklif ettiler. Bana gönderecekleri yeni ürünleri teslim aldığımda bozuk olanları aynı kargoyla iade etmemi istediler. Bütün iyi niyetimle kabul ettim;ancak yeni ürünleri 1 ay boyunca göndermediler. Bu arada hiç bir bilgilendirme de yapmadılar. Artık yeter diyince de siz elinizdekileri gönderin biz yeni ürünlerin çıkışını öyle yapabiliriz die çok sinir bozucu bir cevap aldım.

Organik kozmetik olması sebebiyle tercih ettiğim marka beni tamamen hayal kırıklığına uğrattı. Kullandığım bozuk ürünler yüzümde alerji vb. reaksiyon oluşturabilirdi. Özellikle organik ibaresi yer alan ürünlerde bu konuda daha da titiz davranılması gerekirdi. Hatalarını telafi etmemeleri, oyalamaları ve verdikleri cevap da profesyonellikten ne kadar uzak olduklarını gösteriyor. Marka güvenilirliği sıfır, yaşadığım bu kötü müşteri deneyimini bütün çevremle paylaşmaya devam edeceğim, bir daha bu markaya ait hiçbir ürünü asla kullanmam.

bu tr ürünler çok pahalı. (((

Kesinlikle öyle. Benim için müşteri güvenilirliği sıfır olan bu markaya vereceğiniz parayla selective markalardan (estee lauder,mac, lancome vb.) ürün almanızı tavsiye ederim. Hiç değilse ne aldığınızı bilirsiniz ve bir şikayetiniz olduğunda sizi memnun etmek için ellerinden geleni yaparlar.

Bende bu konuyu çok merak ediyordum nvey eco tüm eczanelerde satılıyor hemen hemen ; organik yenilebilir diyorlardı ama benimde hep kafama takılan soru son kullanma tarihi olmuştu. Bende diğer markaları baktığım cosmetic caculator da baktım .markalar arasında olmayınca nvey eco ürünlerinin son kullanma tarihi benim için tam bir muamma oldu .ben normalde jane ıredale kullanıyorum ama dedim organik yenilebilir doğal diye marka değiştircektim nvey eco kullanıcaktım çok sağol beni 120 tl vermekten kurtardın.Yaptıkları hiç etik ve adil değil markanın arkasında bu kadar durabiliyor isen son kullanma tarihlerini de yaz yediğimiz yiyecekler bile bir süre kullanmadıktan sonra çürüyor ve atılıyor nerede kalmış organikliği bu markanın ? tekrar teşşekürler :))

Rica ederim. Benim de tercih sebebim sırf organik olmasıydı; ancak dediğim gibi bir daha asla hiç bir ürününü kullanmam. Bu arada nette organik makyaj araştırırken saru markasını gördüm. Zuii makyaj ürünleri var. Sertifikalı olması dikkatimi çekti ancak deneme fırsatım olmadı. Araştırmanı ve fırsatın olursa demeni tavsiye ederim. Ben de en kısa zmnda deniyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…